Доростол Силистра (Силистра)

BGSupporters форум

Доростол-Светкавица (Силистра)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
19.08.2020 18:30 1 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
16.08.2020 18:00 2 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:2
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 2:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:4
12.09.2020 17:00 5 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:1
20.09.2020 17:00 6 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
26.09.2020 16:00 7 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:1
03.10.2020 16:00 8 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:2
10.10.2020 16:00 9 кръг Д Дунав (Русе) 2:4
17.10.2020 16:00 10 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:3
24.10.2020 15:00 11 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:2
31.10.2020 14:00 12 кръг Д Интер (Добрич) 3:2
07.11.2020 14:00 13 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:1
29.11.2020 14:00 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:6
21.11.2020 14:00 15 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:1
- 16 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 17 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 18 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 19 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 23 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 24 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 25 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 26 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 27 кръг Г Интер (Добрич) -:-
- 28 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 29 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 30 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Дунав (Русе) 14 7 2 5 23:21 23
9 Септември 98 (Тервел) 14 7 1 6 30:19 22
10 Доростол-Светкавица (Силистра) 14 5 1 8 16:32 16
11 Ботев (Нови пазар) 14 4 3 7 15:34 15
12 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 14 3 1 10 18:46 10
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Силистра / Финал
06.09.2020 17:00 - Д Добруджа (Ситово) 5:0
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Първи кръг
14.10.2020 16:00 - Г Дунав (Русе) 0:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
31.01.2021 13:00 - Д Устрем Д (Дончево) -:-
07.02.2021 13:30 - Г Септември 98 (Тервел) -:-
14.02.2021 13:30 - Г Интер (Добрич) -:-

Доростол-Светкавица (Силистра)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 17:00 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:1
16.09.2020 17:00 2 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 7:0
23.09.2020 17:00 3 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:7
01.10.2020 16:00 4 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 3:0
07.10.2020 16:00 5 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 2:0
13.10.2020 16:00 6 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:1
21.10.2020 16:00 7 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:2
отложен 8 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
04.11.2020 14:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
- 10 кръг
почива
18.11.2020 14:00 11 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:0
25.11.2020 14:00 12 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 2:3
отложен 13 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 14 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 15 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 16 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 17 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
- 18 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 19 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 20 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 21 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 22 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 25 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 26 кръг Г Волов (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Устрем Д (Дончево) 10 5 2 3 19:20 17
5 Суворово 1 (Суворово) 11 5 2 4 21:22 17
6 Доростол-Светкавица (Силистра) 10 4 3 3 20:15 15
7 Добруджа 1919 (Добрич) 10 3 5 2 25:15 14
8 Тополи 2010 (Тополи) 11 4 0 7 11:15 12

Доростол-Светкавица (Силистра)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:00 1 кръг Д Дуло 2018 (Дулово) 13:0
19.09.2020 10:00 2 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 1:0
27.09.2020 10:00 3 кръг Д Провадия (Провадия) 3:0
02.10.2020 13:00 4 кръг Г Аристон (Русе) 6:2
11.10.2020 10:00 5 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 8:0
18.10.2020 11:00 6 кръг Г Девня 2005 (Девня) 5:1
- 7 кръг
почива
02.11.2020 12:00 8 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:0
08.11.2020 10:00 9 кръг Г МФК Тича (Варна) 0:0
- 10 кръг Г Дуло 2018 (Дулово) -:-
- 11 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 12 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
- 13 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 14 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
- 15 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
- 18 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Доростол-Светкавица (Силистра) 8 7 1 0 39:3 22
2 Аристон (Русе) 8 6 0 2 25:11 18
3 Суворово 1 (Суворово) 8 5 1 2 45:17 16
4 МФК Тича (Варна) 8 4 4 0 9:5 16
5 Дуло 2018 (Дулово) 8 4 1 3 8:23 13

Доростол-Светкавица (Силистра)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2020 17:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
19.09.2020 10:30 2 кръг Д Дунав (Русе) 1:3
26.09.2020 10:30 3 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
03.10.2020 11:00 4 кръг Д Варна 2017 (Варна) 6:0
10.10.2020 10:30 5 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) 2:3
17.10.2020 10:00 6 кръг Г Черно море II (Варна) 0:6
24.10.2020 10:30 7 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:2
01.11.2020 10:30 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
08.11.2020 10:30 9 кръг Д Олимпик (Варна) 1:1
- 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 11 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 12 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 13 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
- 14 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) -:-
- 15 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
- 16 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 18 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 8 3 1 4 15:25 10
7 Шампиони 2014 (Варна) 9 3 0 6 12:26 9
8 Доростол-Светкавица (Силистра) 9 1 3 5 14:24 6
9 Спартак 1918 (Варна) 9 1 2 6 16:31 5
10 Варна 2017 (Варна) 9 0 0 9 3:63 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници