Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
19.08.2020 18:30 1 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 2:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:1
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:1
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Интер (Добрич) 5:0
12.09.2020 17:00 5 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 4:0
20.09.2020 17:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:2
26.09.2020 16:00 7 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:1
04.10.2020 16:00 8 кръг Г Дунав (Русе) 1:3
10.10.2020 16:00 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 3:1
18.10.2020 16:00 10 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 6:1
25.10.2020 15:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 2:1
31.10.2020 14:00 12 кръг Г Ботев (Нови пазар) 3:0
07.11.2020 14:00 13 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
15.11.2020 14:00 14 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 8:0
21.11.2020 14:00 15 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:3
- 16 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 17 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 18 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 19 кръг Г Интер (Добрич) -:-
- 20 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 22 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 23 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 24 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 25 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 26 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 27 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 28 кръг
почива
- 29 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 30 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1918 (Варна) 14 11 2 1 37:5 35
2 Светкавица Търговище (Търговище) 14 10 0 4 40:14 30
3 Черноморец (Балчик) 13 9 2 2 33:11 29
4 Шумен 2007 (Шумен) 14 9 1 4 40:21 28
5 Устрем Д (Дончево) 14 8 1 5 31:22 25
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
30.09.2020 16:00 - Д Созопол (Созопол) 1:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Търговище / Финал
05.09.2020 17:00 - Г Черноломец 1919 (Попово) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.07.2020 18:30 - Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
03.11.2020 16:00 - Г Черно море (Варна) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
06.02.2021 - Г Черноломец 1919 (Попово) -:-

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 17:00 1 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 6:1
16.09.2020 17:00 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
24.09.2020 17:00 3 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 4:0
02.10.2020 16:00 4 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:0
07.10.2020 16:00 5 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:5
14.10.2020 16:00 6 кръг Д Устрем Д (Дончево) 7:1
отложен 7 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 8 кръг
почива
04.11.2020 14:00 9 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 1:1
11.11.2020 14:00 10 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
18.11.2020 14:00 11 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
25.11.2020 14:00 12 кръг Д Волов (Шумен) 7:0
отложен 13 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 14 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 15 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 16 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 17 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 18 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 19 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 20 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 23 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 24 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 25 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 26 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Светкавица Търговище (Търговище) 10 8 1 1 33:8 25
2 Шумен 2007 (Шумен) 10 7 2 1 36:12 23
3 Спартак 1918 (Варна) 10 7 0 3 35:12 21
4 Устрем Д (Дончево) 10 5 2 3 19:20 17
5 Суворово 1 (Суворово) 11 5 2 4 21:22 17

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2020 1 кръг Д Олимпик (Варна) 1:0
23.09.2020 2 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:14
27.09.2020 10:00 3 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 3:2
04.10.2020 10:00 4 кръг Г Аристон (Русе) 4:1
11.10.2020 10:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 1:3
18.10.2020 10:00 6 кръг Г Дунав (Русе) 1:0
- 7 кръг
почива
01.11.2020 10:00 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:0
07.11.2020 14:00 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:6
- 10 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 12 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 13 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 14 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 15 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Черно море (Варна) 7 6 0 1 21:7 18
3 Спартак 1918 (Варна) 7 5 1 1 23:9 16
4 Светкавица Търговище (Търговище) 8 5 0 3 15:26 15
5 Дунав (Русе) 8 2 3 3 15:15 9
6 Шумен 2007 (Шумен) 7 2 0 5 19:23 6

Светкавица Търговище (Търговище)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2020 1 кръг Д Олимпик (Варна) 1:1
23.09.2020 2 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:14
27.09.2020 11:30 3 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:12
04.10.2020 11:30 4 кръг Г Аристон (Русе) 3:7
11.10.2020 11:30 5 кръг Д Черно море (Варна) 3:5
18.10.2020 11:30 6 кръг Г Дунав (Русе) 5:5
- 7 кръг
почива
01.11.2020 11:30 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
07.11.2020 15:30 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:5
- 10 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 12 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 13 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 14 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 15 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Олимпик (Варна) 8 2 3 3 13:15 9
6 Спартак 1918 (Варна) 8 2 2 4 12:25 8
7 Дунав (Русе) 8 2 1 5 17:25 7
8 Светкавица Търговище (Търговище) 8 1 2 5 15:49 5
9 Добруджа 1919 (Добрич) 8 1 0 7 4:45 3

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 6 място
2018/2019 Трета лига 3 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 8 място
2015/2016 "В" група 4 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 2 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници