Торпедо 2004 (Борован)

BGSupporters форум

Торпедо 2004 (Борован)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2019 10:30 1 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:5
05.10.2019 10:30 2 кръг Д Любимец (Търнава) 1:3
12.10.2019 10:30 3 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:8
19.10.2019 10:30 4 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
01.03.2020 10:30 5 кръг Г Околчица (Моравица) 3:0
02.11.2019 10:30 6 кръг Д Кариана (Ерден) 2:3
09.11.2019 10:30 7 кръг Г Ком (Берковица) 2:1
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
14.12.2019 10:30 13 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:9
07.03.2020 10:30 14 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) анл.
14.03.2020 10:30 15 кръг Г Любимец (Търнава) анл.
21.03.2020 10:30 16 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) анл.
28.03.2020 10:30 17 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) анл.
04.04.2020 10:30 18 кръг Д Околчица (Моравица) анл.
11.04.2020 10:30 19 кръг Г Кариана (Ерден) анл.
25.04.2020 10:30 20 кръг Д Ком (Берковица) анл.
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
- 23 кръг
почива
- 24 кръг
почива
- 25 кръг
почива
06.06.2020 10:30 26 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Околчица (Моравица) 8 3 0 5 18:23 9
6 Любимец (Търнава) 7 2 1 4 10:19 7
7 Торпедо 2004 (Борован) 8 2 1 5 9:30 7
8 Ком (Берковица) 8 2 0 6 8:27 6
9 ОФК Локомотив (Мездра) 8 1 2 5 11:31 5

Торпедо 2004 (Борован)

ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2019 11:30 1 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:3
- 2 кръг
почива
12.10.2019 10:30 3 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
- 4 кръг
почива
- 5 кръг
почива
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
16.11.2019 10:30 8 кръг Д Искър 1923 (Роман) анл.
23.11.2019 10:30 9 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 4:2
30.11.2019 10:30 10 кръг Г Прециз (Монтана) 0:6
07.12.2019 10:30 11 кръг Д ДФК Видин (Видин) анл.
- 12 кръг
почива
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) анл.
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) анл.
- 17 кръг
почива
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) анл.
- 23 кръг Д Прециз (Монтана) анл.
- 24 кръг Г ДФК Видин (Видин) анл.
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ДФК Видин (Видин) 4 2 2 0 13:5 8
4 Дунав 2016 (Селановци) 4 2 1 1 6:5 7
5 Торпедо 2004 (Борован) 4 1 0 3 4:14 3
6 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 5 0 0 5 4:30 0
- Искър 1923 (Роман) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ВР 6 място
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ ВР 7 място
2011/2012 "В" група 6 място
2010/2011 "В" група 10 място
2009/2010 "В" група 6 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 7.522 76
април 2012 17.840 30
март 2012 9.056 68
ноември 2011 7.267 85
октомври 2011 14.392 42
септември 2011 11.805 63
август 2011 9.684 68
май 2011 8.171 80
април 2011 6.514 87
март 2011 16.282 40
ноември 2010 8.407 80
октомври 2010 8.888 83
септември 2010 9.319 77
август 2010 8.013 86
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници