Любимец (Търнава)

BGSupporters форум

Любимец (Търнава)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
подгрупа "А-2"
25.08.2019 18:00 1 кръг Д Ботев 2013 (Криводол) 1:5
31.08.2019 18:00 2 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 1:4
07.09.2019 17:00 3 кръг Д Монолит (Манастирище) 3:8
- 4 кръг
почива
21.09.2019 17:00 5 кръг Д Строител (Кунино) 1:2
28.09.2019 17:00 6 кръг Г Академия Ботев (Враца) 0:15
06.10.2019 16:00 7 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 0:4
13.10.2019 16:00 8 кръг Д Атлетик (Козлодуй) 1:3
20.10.2019 16:00 9 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 1:8
14.12.2019 14:00 10 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) 1:9
10.11.2019 14:30 11 кръг Д Ботев 2013 (Попица) 1:4
16.11.2019 14:30 12 кръг Г Монолит (Манастирище) 1:9
- 13 кръг
почива
30.11.2019 14:30 14 кръг Г Строител (Кунино) 2:6
29.02.2020 15:00 15 кръг Д Академия Ботев (Враца) 0:8
07.03.2020 15:30 16 кръг Г Скала 2015 (Оселна) анл.
14.03.2020 15:30 17 кръг Г Атлетик (Козлодуй) анл.
21.03.2020 15:30 18 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Атлетик (Козлодуй) 13 6 2 5 30:26 20
6 Строител (Кунино) 13 4 2 7 19:36 14
7 Ботев 2013 (Попица) 14 4 2 8 21:55 14
8 Любимец (Търнава) 13 0 0 13 13:85 0
9 Скала 2015 (Оселна) 13 3 1 9 12:35 10

Любимец (Търнава)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
05.10.2019 10:30 2 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 3:1
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
01.03.2020 10:30 5 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:5
02.11.2019 10:30 6 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) анл.
- 7 кръг
почива
16.11.2019 10:30 8 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:5
23.11.2019 10:30 9 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
12.10.2019 10:30 10 кръг Д Околчица (Моравица) 1:4
07.12.2019 10:30 11 кръг Г Кариана (Ерден) 2:3
14.12.2019 10:30 12 кръг Д Ком (Берковица) 2:0
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
14.03.2020 10:30 15 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) анл.
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
04.04.2020 10:30 18 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) анл.
11.04.2020 10:30 19 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) анл.
- 20 кръг
почива
02.05.2020 10:30 21 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) анл.
09.05.2020 10:30 22 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) анл.
16.05.2020 10:30 23 кръг Г Околчица (Моравица) анл.
23.05.2020 10:30 24 кръг Д Кариана (Ерден) анл.
30.05.2020 10:30 25 кръг Г Ком (Берковица) анл.
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Кариана (Ерден) 8 5 0 3 23:26 15
5 Околчица (Моравица) 8 3 0 5 18:23 9
6 Любимец (Търнава) 7 2 1 4 10:19 7
7 Торпедо 2004 (Борован) 8 2 1 5 9:30 7
8 Ком (Берковица) 8 2 0 6 8:27 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ВР 8 място
2018/2019 Б ОФГ ВР 5 място
2017/2018 Б ОФГ ВР 5 място
2016/2017 Б ОФГ ВР 5 място
2015/2016 Б ОФГ ВР 5 място
2014/2015 А ОФГ ВР 10 място
2012/2013 А ОФГ ВР 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ВР 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници