Дунав 2016 (Селановци)

BGSupporters форум

Дунав 2016 (Селановци)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2019 10:30 1 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 5:0
- 2 кръг
почива
- 3 кръг
почива
19.10.2019 10:30 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:2
- 5 кръг
почива
02.11.2019 10:30 6 кръг Д Любимец (Търнава) анл.
09.11.2019 10:30 7 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:4
16.11.2019 10:30 8 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 7:1
23.11.2019 10:30 9 кръг Г Околчица (Моравица) 8:2
30.11.2019 10:30 10 кръг Д Кариана (Ерден) 5:1
09.12.2019 10:30 11 кръг Г Ком (Берковица) 5:0
- 12 кръг
почива
- 13 кръг
почива
07.03.2020 10:30 14 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) анл.
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
28.03.2020 10:30 17 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) анл.
- 18 кръг
почива
11.04.2020 10:30 19 кръг Г Любимец (Търнава) анл.
25.04.2020 10:30 20 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) анл.
02.05.2020 10:30 21 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) анл.
09.05.2020 10:30 22 кръг Д Околчица (Моравица) анл.
16.05.2020 10:30 23 кръг Г Кариана (Ерден) анл.
23.05.2020 10:30 24 кръг Д Ком (Берковица) анл.
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Монтана 1921 (Монтана) 7 7 0 0 39:2 21
2 Първа атомна (Козлодуй) 7 5 0 2 28:10 15
3 Дунав 2016 (Селановци) 7 5 0 2 32:10 15
4 Кариана (Ерден) 8 5 0 3 23:26 15
5 Околчица (Моравица) 8 3 0 5 18:23 9

Дунав 2016 (Селановци)

ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2019 11:30 1 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 3:0
05.10.2019 10:30 2 кръг Г ДФК Видин (Видин) 1:1
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
26.10.2019 10:30 5 кръг Д Прециз (Монтана) анл.
- 6 кръг
почива
09.11.2019 10:30 7 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
14.12.2019 10:30 12 кръг Д Искър 1923 (Роман) анл.
01.03.2020 10:30 13 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:1
- 14 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) анл.
- 15 кръг Д ДФК Видин (Видин) анл.
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Прециз (Монтана) анл.
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) анл.
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
- 23 кръг
почива
- 24 кръг
почива
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Първа атомна (Козлодуй) 5 3 0 2 11:13 9
3 ДФК Видин (Видин) 4 2 2 0 13:5 8
4 Дунав 2016 (Селановци) 4 2 1 1 6:5 7
5 Торпедо 2004 (Борован) 4 1 0 3 4:14 3
6 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 5 0 0 5 4:30 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВР 7 място
2015/2016 А ОФГ ВР 5 място
2014/2015 А ОФГ ВР 3 място
2012/2013 "В" група 4 място
2011/2012 "В" група 5 място
2010/2011 А ОФГ ВР 1 място
2009/2010 А ОФГ ВР 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2013 12.143 49
април 2013 9.989 56
март 2013 13.742 41
ноември 2012 8.511 68
октомври 2012 13.609 41
септември 2012 7.531 75
май 2012 12.265 45
април 2012 17.115 34
март 2012 10.894 59
ноември 2011 14.333 49
октомври 2011 7.445 81
септември 2011 12.055 61
август 2011 10.225 65
всички

Интернет страници