ОФК Локомотив (Мездра)

BGSupporters форум

ОФК Локомотив (Мездра)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:0
18.08.2019 18:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:2
25.08.2019 18:00 3 кръг Д Трявна (Трявна) 3:1
01.09.2019 17:00 4 кръг Г Академик (Свищов) 3:1
17.09.2019 17:00 5 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:3
15.09.2019 17:00 6 кръг Г Павликени (Павликени) 0:0
22.09.2019 17:00 7 кръг Д Ком (Берковица) 2:1
29.09.2019 17:00 8 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:0
06.10.2019 16:00 9 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:1
13.10.2019 16:00 10 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:1 Sportal TV
20.10.2019 16:00 11 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 2:2
24.10.2019 16:00 12 кръг Д Вихър (Славяново) 1:3
31.10.2019 14:30 13 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:5
08.03.2020 15:00 14 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) анл.
15.03.2020 15:00 15 кръг Д Бдин 1923 (Видин) анл.
22.03.2020 15:00 16 кръг Г Трявна (Трявна) анл.
29.03.2020 15:00 17 кръг Д Академик (Свищов) анл.
05.04.2020 17:00 18 кръг Г Севлиево (Севлиево) анл.
12.04.2020 17:00 19 кръг Д Павликени (Павликени) анл.
17.04.2020 17:00 20 кръг Г Ком (Берковица) анл.
26.04.2020 17:00 21 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) анл.
03.05.2020 18:00 22 кръг Д Дреновец (Дреновец) анл.
10.05.2020 18:00 23 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) анл.
17.05.2020 18:00 24 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) анл.
24.05.2020 18:00 25 кръг Г Вихър (Славяново) анл.
31.05.2020 18:00 26 кръг Д Партизан (Червен бряг) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Локомотив 1927 (Дряново) 13 4 5 4 23:19 17
8 Академик (Свищов) 13 4 4 5 29:23 16
9 ОФК Локомотив (Мездра) 13 4 3 6 15:20 15
10 Ком (Берковица) 13 3 4 6 25:26 13
11 Първа атомна (Козлодуй) 13 3 2 8 13:28 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
03.10.2019 16:00 - Г Академия Ботев (Враца) 0:8
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.02.2020 14:00 - Д Вихър (Славяново) 2:3

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2019 17:00 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:4
27.09.2019 17:00 2 кръг Д Кариана (Ерден) 4:1
04.10.2019 16:00 3 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 4:0
11.10.2019 16:00 4 кръг Г Ботев (Враца) 0:1
18.10.2019 16:00 5 кръг Д Ком (Берковица) 0:5
15.11.2019 15:00 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:5
22.11.2019 15:00 7 кръг Г Кариана (Ерден) 0:7
08.11.2019 15:00 8 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 11:0
06.03.2020 15:00 9 кръг Д Ботев (Враца) анл.
13.03.2020 15:00 10 кръг Г Ком (Берковица) анл.
20.03.2020 15:00 11 кръг Г Бдин 1923 (Видин) анл.
27.03.2020 15:00 12 кръг Д Кариана (Ерден) анл.
03.04.2020 15:00 13 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) анл.
10.04.2020 15:00 14 кръг Г Ком (Берковица) анл.
24.04.2020 15:00 15 кръг Д Ботев (Враца) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бдин 1923 (Видин) 8 5 2 1 28:5 17
3 Кариана (Ерден) 8 5 1 2 23:12 16
4 Ком (Берковица) 8 3 0 5 11:21 9
5 ОФК Локомотив (Мездра) 8 3 0 5 21:23 9
6 Първа атомна (Козлодуй) 8 0 0 8 5:42 0

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2019 17:00 1 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) 5:4
02.10.2019 16:00 2 кръг Г Кариана (Ерден) 13:0
09.10.2019 16:00 3 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:1
16.10.2019 16:00 4 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
23.10.2019 16:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 6:0
13.11.2019 15:00 6 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:6
06.11.2019 15:00 7 кръг Д Ком (Берковица) 5:0
08.04.2020 16:00 8 кръг Д Ботев 2013 (Криводол) анл.
15.04.2020 16:00 9 кръг Д Кариана (Ерден) анл.
22.04.2020 16:00 10 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) анл.
29.04.2020 16:00 11 кръг Д Ботев (Враца) анл.
13.05.2020 16:00 12 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) анл.
20.05.2020 16:00 13 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) анл.
27.05.2020 16:00 14 кръг Г Ком (Берковица) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 7 6 1 0 41:4 19
2 Монтана 1921 (Монтана) 7 5 2 0 40:4 17
3 ОФК Локомотив (Мездра) 7 5 0 2 31:14 15
4 Първа атомна (Козлодуй) 7 4 0 3 16:19 12
5 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 7 3 1 3 22:12 10

ОФК Локомотив (Мездра)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2019 10:30 1 кръг Д Ком (Берковица) 1:2
- 2 кръг
почива
- 3 кръг
почива
19.10.2019 10:30 4 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 1:1
- 5 кръг
почива
- 6 кръг
почива
09.11.2019 10:30 7 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:3
16.11.2019 10:30 8 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 1:7
23.11.2019 10:30 9 кръг Д Любимец (Търнава) 1:1
30.11.2019 10:30 10 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:8
- 11 кръг
почива
14.12.2019 10:30 12 кръг Д Околчица (Моравица) 3:0
05.10.2019 10:30 13 кръг Г Кариана (Ерден) 3:9
07.03.2020 10:30 14 кръг Г Ком (Берковица) анл.
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
28.03.2020 10:30 17 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) анл.
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
25.04.2020 10:30 20 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) анл.
02.05.2020 10:30 21 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) анл.
09.05.2020 10:30 22 кръг Г Любимец (Търнава) анл.
16.05.2020 10:30 23 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) анл.
- 24 кръг
почива
30.05.2020 10:30 25 кръг Г Околчица (Моравица) анл.
06.06.2020 10:30 26 кръг Д Кариана (Ерден) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Околчица (Моравица) 8 3 0 5 18:23 9
6 Любимец (Търнава) 7 2 1 4 10:19 7
7 Торпедо 2004 (Борован) 8 2 1 5 9:30 7
8 Ком (Берковица) 8 2 0 6 8:27 6
9 ОФК Локомотив (Мездра) 8 1 2 5 11:31 5

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 2.823 87
септември 2019 8.490 67
август 2019 10.230 54
май 2019 6.037 73
април 2019 2.636 92
март 2019 9.546 64
ноември 2018 6.723 80
октомври 2018 9.757 60
септември 2018 9.153 66
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници