Черноломец 1919 (Попово)

BGSupporters форум

Стамо Костов (Попово)

Северна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.08.1963 17:30 1 кръг Г Спартак (Койнаре) 0:1
25.08.1963 17:30 2 кръг Д Димитър Ватев (Белослав) 0:1
01.09.1963 17:00 3 кръг Г Лудогорец (Разград) 1:1
08.09.1963 17:00 4 кръг Д Септемврийска слава (Михайловград) 1:2
15.09.1963 17:00 5 кръг Г Добруджа (Толбухин) 1:5
22.09.1963 16:30 6 кръг Д Чардафон (Габрово) 0:0
29.09.1963 16:30 7 кръг Г Панайот Волов (Коларовград) 0:4
13.10.1963 16:00 8 кръг Д Бенковски (Видин) 3:1
20.10.1963 16:00 9 кръг Г Христо Кърпачев (Ловеч) 0:3
27.10.1963 15:00 10 кръг Д Академик (Свищов) 1:0
03.11.1963 15:00 11 кръг Г Ботев (Враца) 0:7
10.11.1963 15:00 12 кръг Д Септември (София) 0:2
17.11.1963 15:00 13 кръг Г Чавдар (Бяла Слатина) 1:2
24.11.1963 15:00 14 кръг Д Левски (Лясковец) 3:0
30.11.1963 14:30 15 кръг Г Светкавица (Търговище) 1:1
08.12.1963 14:30 16 кръг Д Гигант (Белене) 4:3
12.12.1963 14:30 17 кръг Г Етър (Търново) 2:5
10.03.1964 16:30 18 кръг Д Спартак (Койнаре) 5:0
15.03.1964 16:30 19 кръг Г Димитър Ватев (Белослав) 1:0
25.03.1964 16:30 20 кръг Д Лудогорец (Разград) 2:0
31.03.1964 17:00 21 кръг Г Септемврийска слава (Михайловград) 0:2
08.04.1964 17:00 22 кръг Д Добруджа (Толбухин) 0:1
16.04.1964 17:00 23 кръг Г Чардафон (Габрово) 0:6
22.04.1964 17:30 24 кръг Д Панайот Волов (Коларовград) 1:4
27.04.1964 17:30 25 кръг Г Бенковски (Видин) 0:4
06.05.1964 17:30 26 кръг Д Христо Кърпачев (Ловеч) 0:2
10.05.1964 18:00 27 кръг Г Академик (Свищов) 2:3
17.05.1964 18:00 28 кръг Д Ботев (Враца) 0:2
24.05.1964 10:00 29 кръг Г Септември (София) 1:1
31.05.1964 18:00 30 кръг Д Чавдар (Бяла Слатина) 0:0
06.06.1964 18:00 31 кръг Г Левски (Лясковец) 0:5
14.06.1964 18:00 32 кръг Д Светкавица (Търговище) 2:1
21.06.1964 18:00 33 кръг Г Гигант (Белене) 1:2
28.06.1964 18:15 34 кръг Д Етър (Търново) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Левски (Лясковец) 34 10 9 15 41:66 29
15 Академик (Свищов) 34 12 4 18 57:70 28
16 Димитър Ватев (Белослав) 34 10 6 18 30:54 26
17 Лудогорец (Разград) 34 6 13 15 30:61 25
18 Стамо Костов (Попово) 34 8 6 20 33:71 22

Стамо Костов (Попово)

ЮСВ: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група Варна
15.07.1964 - Д Доростол (Силистра) 2:2
17.07.1964 - Д Миньор (Бургас) 2:2
19.07.1964 - Г Локомотив (Варна) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Варна) 3 1 2 0 4:2 4
2 Доростол (Силистра) 3 1 2 0 4:3 4
3 Стамо Костов (Попово) 3 0 3 0 4:4 3
4 Миньор (Бургас) 3 0 1 2 5:8 1
Русенска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Стамо Костов (Попово) 18 15 1 2 52:14 31
2 Дунав (Русе) 18 13 0 5 43:19 26
3 Доростол (Силистра) 18 10 4 4 57:24 24
4 Локомотив (Русе) 18 10 3 5 39:25 23
5 Лудогорец (Разград) 18 7 5 6 23:23 19

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 А ОФГ ТЩ 1 място
2017/2018 А ОФГ ТЩ 3 място
2016/2017 А ОФГ ТЩ 4 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 4 място
2014/2015 А ОФГ ТЩ 3 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 4 място
2012/2013 - -
2011/2012 "В" група 7 място
2010/2011 "В" група 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 7.391 62
октомври 2019 8.750 64
септември 2019 15.151 36
август 2019 8.276 65
май 2012 5.031 87
април 2012 7.883 77
март 2012 9.999 63
ноември 2011 12.108 62
октомври 2011 20.470 29
септември 2011 6.884 89
август 2011 13.915 43
май 2011 9.701 71
април 2011 13.570 47
март 2011 11.819 54
ноември 2010 14.965 46
октомври 2010 4.374 104
септември 2010 7.360 90
август 2010 5.013 101
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници