Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

BGSupporters форум

Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 17:00 1 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 4:2
18.09.2022 17:00 2 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) 2:1
25.09.2022 16:00 3 кръг Д Устрем (Караманите) 4:0
09.10.2022 16:00 4 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:0
15.10.2022 16:00 5 кръг Д Суворово (Суворово) 1:1
23.10.2022 15:00 6 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 4:1
30.10.2022 14:00 7 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:1
06.11.2022 14:00 8 кръг Д Аксаково (Аксаково) 1:0
13.11.2022 14:00 9 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:2
отложен 10 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) -:-
19.03.2023 15:45 11 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 3:0
26.03.2023 15:00 12 кръг Г Устрем (Караманите) 5:0
- 13 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
- 14 кръг Г Суворово (Суворово) -:-
- 15 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 16 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 17 кръг Г Аксаково (Аксаково) -:-
- 18 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Суворово (Суворово) 12 10 2 0 42:3 32
2 Девня 2005 (Девня) 12 9 1 2 34:16 28
3 Фратрия (Бенковски) 11 9 1 1 30:8 28
4 Аксаково (Аксаково) 12 6 2 4 17:17 20
5 Белослав 1918 (Белослав) 12 6 1 5 25:16 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
01.10.2022 16:00 - Д Черноморец (Балчик) 1:7
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
14.01.2023 18:00 - Г Спартак 1918 II (Варна) 0:0
21.01.2023 12:30 - Д Черно море II (Варна) 1:2
29.01.2023 16:00 - Д Доростол Силистра (Силистра) 3:1
12.02.2023 14:30 - Г Септември 98 (Тервел) 0:1

Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
21.09.2022 13:30 - Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:7

Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 10:00 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0
18.09.2022 10:00 2 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:1
24.09.2022 10:00 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
09.10.2022 10:00 4 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:1
- 5 кръг
почива
23.10.2022 10:00 6 кръг Д Черно море (Варна) 2:2
30.10.2022 10:00 7 кръг Г Олимпик (Варна) 2:3
04.11.2022 13:30 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
12.11.2022 10:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
12.03.2023 10:00 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
19.03.2023 10:00 11 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 0:1
25.03.2023 10:00 12 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 5:2
- 13 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 16 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 18 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Олимпик (Варна) 11 7 1 3 26:13 22
4 Черно море (Варна) 11 6 2 3 37:12 20
5 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 11 3 4 4 18:16 13
6 Добруджа 1919 (Добрич) 10 3 2 5 13:20 11
7 Шумен 2007 (Шумен) 10 1 3 6 7:32 6

Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
21.09.2022 13:30 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:2
ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:00 1 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 11:2
17.09.2022 10:00 2 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 2:0
25.09.2022 10:00 3 кръг Д Волов (Шумен) 6:2
08.10.2022 10:00 4 кръг Г Черноморец (Балчик) 5:3
15.10.2022 11:00 5 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:0
20.10.2022 10:00 6 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 4:0
28.10.2022 16:30 7 кръг Г Олимпик (Варна) 0:0
05.11.2022 09:30 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:1
13.11.2022 10:00 9 кръг Г Суворово (Суворово) 0:3
19.11.2022 10:00 10 кръг Д ФК Тича (Варна) 1:0
- 11 кръг
почива
11.03.2023 10:00 12 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:3
18.03.2023 11:00 13 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
25.03.2023 10:00 14 кръг Г Волов (Шумен) 0:3
- 15 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 16 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 17 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 18 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 19 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 20 кръг Д Суворово (Суворово) -:-
- 21 кръг Г ФК Тича (Варна) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Черноморец (Балчик) 12 4 2 6 29:28 14
8 Септември 98 (Тервел) 12 3 2 7 12:25 11
9 ФК Тича (Варна) 12 1 1 10 9:32 4
10 Велики Преслав (Велики Преслав) 12 1 1 10 12:46 4
11 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 13 8 1 4 32:20 25

Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 11:30 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 5:3
18.09.2022 11:30 2 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 5:1
24.09.2022 11:30 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:2
09.10.2022 11:30 4 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 7:0
- 5 кръг
почива
23.10.2022 11:30 6 кръг Д Черно море (Варна) 6:1
30.10.2022 11:30 7 кръг Г Олимпик (Варна) 8:2
04.11.2022 12:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
12.11.2022 11:30 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 5:1
12.03.2023 11:30 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 5:0
19.03.2023 11:30 11 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 6:1
25.03.2023 11:30 12 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
- 13 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 16 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 18 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 11 9 0 2 51:17 27
2 Добруджа 1919 (Добрич) 10 8 1 1 22:9 25
3 Лудогорец 1945 (Разград) 10 8 1 1 28:4 25
4 Дунав от Русе (Русе) 11 5 2 4 26:25 17
5 Черно море (Варна) 11 5 1 5 25:17 16

Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
22.09.2022 10:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А")
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:30 1 кръг Д Варна 2017 (Варна) 8:1
17.09.2022 13:00 2 кръг Г Левски 2000 (Русе) 5:0
25.09.2022 12:00 3 кръг Д Марев старс (Варна) 2:3
01.10.2022 11:00 4 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 10:0
08.10.2022 11:00 5 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 0:2
15.10.2022 16:00 6 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 7:0
- 7 кръг
почива
29.10.2022 10:00 8 кръг Д Олимпик (Варна) 2:2
13.11.2022 15:00 9 кръг Г ФК Тича (Варна) 1:0
11.03.2023 10:00 10 кръг Г Варна 2017 (Варна) 8:1
18.03.2023 12:00 11 кръг Д Левски 2000 (Русе) 6:0
отложен 12 кръг Г Марев старс (Варна) -:-
- 13 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
- 14 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 15 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 18 кръг Д ФК Тича (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Доростол Силистра (Силистра) 10 10 0 0 38:1 30
2 Олимпик (Варна) 10 7 2 1 40:7 23
3 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 10 7 1 2 49:9 22
4 Марев старс (Варна) 10 7 0 3 27:17 21
5 Одесос 2014 (Варна) 11 5 0 6 33:34 15

Фратрия (Бенковски, обл.Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 14:30 1 кръг Д Черно море II (Варна) 2:2
17.09.2022 13:30 2 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 0:3
24.09.2022 14:00 3 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:4
30.09.2022 15:00 4 кръг Д Приказките (Добрич) 0:0
03.10.2022 12:00 5 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
08.10.2022 13:00 6 кръг Д Черно море (Варна) 0:5
26.10.2022 14:00 7 кръг Г Юнак (Варна) 3:0
22.10.2022 12:30 8 кръг Д Олимпик (Варна) 0:0
29.10.2022 12:15 9 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 1:4
- 10 кръг
почива
12.11.2022 13:00 11 кръг Г Левски 2000 (Русе) 0:3
12.03.2023 10:00 12 кръг Г Черно море II (Варна) 0:1
19.03.2023 13:30 13 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:2
25.03.2023 12:00 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:6
- 15 кръг Г Приказките (Добрич) -:-
- 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг Д Юнак (Варна) -:-
- 19 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 20 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 21 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) -:-
- 22 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски 2000 (Русе) 13 3 1 9 21:58 10
9 Черно море II (Варна) 13 2 1 10 8:43 7
10 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 13 1 3 9 8:35 6
11 Юнак (Варна) 12 2 0 10 9:31 6
-- Дунав от Русе II (Русе) 1 0 0 1 0:14 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници