Черноломец 1919 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 1919 (Попово)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
21.08.2022 18:00 2 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 2:1
27.08.2022 18:00 3 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 8:1
04.09.2022 17:00 4 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:0
10.09.2022 17:00 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:4
18.09.2022 17:00 6 кръг Д Черно море II (Варна) 2:1
24.09.2022 16:00 7 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:1
09.10.2022 16:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 3:0
15.10.2022 16:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
22.10.2022 15:30 10 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 4:4
30.10.2022 14:00 11 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:2
06.11.2022 14:00 12 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 5:2
12.11.2022 14:30 13 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) 3:0
20.11.2022 14:00 14 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:0
26.11.2022 14:00 15 кръг Г Волов (Шумен) 2:1
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 18 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 19 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 20 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 21 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
- 22 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 23 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 24 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 25 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 26 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 27 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 28 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) -:-
- 29 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 30 кръг Д Волов (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Черноморец (Балчик) 13 12 1 0 40:6 37
3 Светкавица Търговище (Търговище) 14 11 1 2 20:6 34
4 Черноломец 1919 (Попово) 14 9 1 4 34:18 28
5 Лудогорец 1945 III (Разград) 14 9 0 5 39:19 27
6 Спартак 1918 II (Варна) 14 8 1 5 26:18 25
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.09.2022 16:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
06.09.2022 17:00 - Г Волов (Шумен) 5:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
30.09.2022 16:00 - Д Светкавица Търговище (Търговище) 7:1
Североизточна България / Втори кръг
26.10.2022 15:00 - Д Волов (Шумен) 5:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2022 18:00 - Д Академик (Свищов) 1:1
23.07.2022 18:00 - Д Черно море II (Варна) 2:1
30.07.2022 18:00 - Д Левски 1986 (Стражица) 10:0
07.08.2022 18:00 - Д Волов (Шумен) 0:3

Черноломец 1919 II (Попово)

"A" ОГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
02.10.2022 16:00 1 кръг Д Боровец 2002 (Търговище) 2:0
17.09.2022 16:30 2 кръг Г Въбел 1925 (кв.Въбел, Търговище) 2:2
25.09.2022 17:00 3 кръг Д Герлово 2016 (Обител) 2:3
08.10.2022 16:00 4 кръг Г Овчарово (Овчарово) 1:5
16.10.2022 16:00 5 кръг Д Тузлушка слава 2011 (Антоново) 4:0
22.10.2022 15:00 6 кръг Г Левски (Омуртаг) 1:0
29.10.2022 14:00 7 кръг Д Светкавица Тщ II (Търговище) 1:1
05.11.2022 14:00 8 кръг Г Сокол (Трескавец) 5:1
- 9 кръг
почива
19.11.2022 14:00 10 кръг Д Балкан (Разбойна) 9:1
27.11.2022 14:00 11 кръг Г Агроелит 1 (Макариополско) -:-
- 12 кръг Г Боровец 2002 (Търговище) -:-
- 13 кръг Д Въбел 1925 (кв.Въбел, Търговище) -:-
- 14 кръг Г Герлово 2016 (Обител) -:-
- 15 кръг Д Овчарово (Овчарово) -:-
- 16 кръг Г Тузлушка слава 2011 (Антоново) -:-
- 17 кръг Д Левски (Омуртаг) -:-
- 18 кръг Г Светкавица Тщ II (Търговище) -:-
- 19 кръг Д Сокол (Трескавец) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Балкан (Разбойна) -:-
- 22 кръг Д Агроелит 1 (Макариополско) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Герлово 2016 (Обител) 9 6 1 2 30:18 19
4 Овчарово (Овчарово) 9 5 2 2 33:19 17
5 Черноломец 1919 II (Попово) 9 5 2 2 27:13 17
6 Левски (Омуртаг) 9 5 0 4 23:14 15
7 Въбел 1925 (кв.Въбел, Търговище) 7 3 2 2 19:13 11

Черноломец 1919 (Попово)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 11:00 1 кръг Г Бенковски (Бяла) 8:2
отложен 2 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
01.10.2022 11:00 3 кръг Г Бенковски (Исперих) 4:6
08.10.2022 11:00 4 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 5:2
- 5 кръг
почива
22.10.2022 11:00 6 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 5:0
29.10.2022 11:00 7 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 6:2
05.11.2022 11:00 8 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:5
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 12 кръг Д Бенковски (Исперих) -:-
- 13 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 16 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 17 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 6 5 0 1 26:5 15
2 Бенковски (Исперих) 7 4 1 2 20:18 13
3 Черноломец 1919 (Попово) 6 4 0 2 31:17 12
4 Локомотив 2022 (Русе) 7 4 0 3 19:15 12
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 7 3 0 4 17:27 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 2 място
2020/2021 Трета лига 7 място
2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 А ОФГ ТЩ 1 място
2017/2018 А ОФГ ТЩ 3 място
2016/2017 А ОФГ ТЩ 4 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 4 място
2014/2015 А ОФГ ТЩ 3 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 4 място
2012/2013 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 7.391 62
октомври 2019 8.750 64
септември 2019 15.151 36
август 2019 8.276 65
май 2012 5.031 87
април 2012 7.883 77
март 2012 9.999 63
ноември 2011 12.108 62
октомври 2011 20.470 29
септември 2011 6.884 89
август 2011 13.915 43
май 2011 9.701 71
април 2011 13.570 47
март 2011 11.819 54
ноември 2010 14.965 46
октомври 2010 4.374 104
септември 2010 7.360 90
август 2010 5.013 101
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници