Устрем Д (Дончево)

BGSupporters форум

Устрем Д (Дончево)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 3:1
13.09.2020 17:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 2:1
19.09.2020 17:00 6 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:2
27.09.2020 16:00 7 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
04.10.2020 16:00 8 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:1
11.10.2020 16:00 9 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:4
17.10.2020 16:00 10 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 3:1
25.10.2020 15:00 11 кръг Д Дунав (Русе) 0:1
01.11.2020 14:00 12 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 3:1
08.11.2020 14:00 13 кръг Г Интер (Добрич) 5:1
15.11.2020 14:00 14 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 6:2
22.11.2020 14:00 15 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
27.02.2021 14:00 16 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
03.03.2021 15:00 17 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
07.03.2021 15:00 18 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:3
14.03.2021 15:00 19 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:0
21.03.2021 15:00 20 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:1
28.03.2021 15:00 21 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:1
- 22 кръг
почива
18.04.2021 16:00 23 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
24.04.2021 16:00 24 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
11.04.2021 16:00 25 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 3:1
05.05.2021 17:00 26 кръг Г Дунав (Русе) -:-
08.05.2021 17:00 27 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
16.05.2021 17:00 28 кръг Д Интер (Добрич) -:-
23.05.2021 17:00 29 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
30.05.2021 17:00 30 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември 98 (Тервел) 21 12 3 6 41:21 39
7 Дунав (Русе) 20 11 2 7 37:25 35
8 Устрем Д (Дончево) 21 11 2 8 41:31 35
9 Черноломец 1919 (Попово) 21 10 3 8 46:28 33
10 Доростол-Светкавица (Силистра) 21 9 2 10 24:38 29
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / Първи кръг
- -
почива
Област Добрич / Втори кръг
10.09.2020 19:00 - Г Черноморец (Балчик) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2020 19:00 - Д Тополи 2010 (Тополи) 4:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
31.01.2021 10:00 - Д Доростол-Светкавица (Силистра) 5:1
07.02.2021 12:00 - Д Тополи 2010 (Тополи) 3:3
14.02.2021 10:00 - Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
19.02.2021 14:00 - Г Балкан (Плачковци) 5:2
21.02.2021 14:00 - Г Боруна (Царева ливада) 2:1

Устрем Д (Дончево)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 17:00 1 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 3:1
16.09.2020 17:00 2 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 1:0
23.09.2020 17:00 3 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:7
- 4 кръг
почива
07.10.2020 16:00 5 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:2
14.10.2020 16:00 6 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:7
21.10.2020 16:00 7 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 2:0
28.10.2020 14:00 8 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
04.11.2020 14:00 9 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 5:0
11.11.2020 14:00 10 кръг Г Волов (Шумен) 1:1
18.11.2020 14:00 11 кръг Д Септември 98 (Тервел) 4:1
28.02.2021 14:00 12 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 2:1
24.02.2021 14:00 13 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:5
04.03.2021 15:00 14 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:3
10.03.2021 15:00 15 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:0
17.03.2021 15:00 16 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:3
- 17 кръг
почива
31.03.2021 15:00 18 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:3
07.04.2021 16:00 19 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:5
14.04.2021 16:00 20 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
21.04.2021 16:00 21 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
28.04.2021 16:00 22 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
07.05.2021 17:00 23 кръг Д Волов (Шумен) -:-
12.05.2021 17:00 24 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
19.05.2021 17:00 25 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
26.05.2021 17:00 26 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Доростол-Светкавица (Силистра) 17 8 3 6 33:31 27
7 Суворово 1 (Суворово) 18 7 2 9 30:36 23
8 Устрем Д (Дончево) 17 6 3 8 23:40 21
9 Волов (Шумен) 17 6 2 9 29:61 20
10 Тополи 2010 (Тополи) 18 6 1 11 14:25 19

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Устрем Д (Дончево)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 3 място
2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 3 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 5 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 2 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 4 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 12.807 43
октомври 2019 9.623 60
септември 2019 9.616 63
август 2019 12.452 45
май 2019 5.754 77
април 2019 4.981 86
март 2019 9.690 62
ноември 2018 4.894 91
октомври 2018 6.081 77
септември 2018 1.827 93
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници