Доростол Силистра (Силистра)

BGSupporters форум

Доростол Силистра (Силистра)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:4
19.08.2023 18:00 2 кръг Д Черно море II (Варна) 1:4
26.08.2023 18:00 3 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
02.09.2023 17:00 4 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 1:4
11.10.2023 16:00 5 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:2
16.09.2023 17:00 6 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 2:1
23.09.2023 17:00 7 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
01.10.2023 16:00 8 кръг Д Бенковски (Исперих) 1:0
07.10.2023 16:00 9 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 4:0
14.10.2023 16:00 10 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:0
21.10.2023 16:00 11 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) 2:1
16.12.2023 14:00 12 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 0:6
03.12.2023 14:00 13 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
11.11.2023 14:00 14 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:0
18.11.2023 14:00 15 кръг Г Волов (Шумен) анл.
24.02.2024 14:00 16 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
02.03.2024 15:00 17 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
- 18 кръг
почива
16.03.2024 15:00 19 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
23.03.2024 15:00 20 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
30.03.2024 16:00 21 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
06.04.2024 16:00 22 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
13.04.2024 16:00 23 кръг Г Бенковски (Исперих) -:-
21.04.2024 16:00 24 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
27.04.2024 16:00 25 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
04.05.2024 17:00 26 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) -:-
11.05.2024 17:00 27 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
18.05.2024 17:00 28 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
25.05.2024 18:00 29 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Черноломец 1919 (Попово) 13 9 1 3 19:12 28
6 Спартак 1918 II (Варна) 13 8 0 5 37:17 24
7 Доростол Силистра (Силистра) 13 6 1 6 17:26 19
8 Бенковски (Исперих) 13 5 1 7 19:22 16
9 Устрем Д (Дончево) 13 4 0 9 17:28 12
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.07.2023 18:00 - Г Бенковски (Исперих) 5:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
28.01.2024 14:00 - Г Фратрия II (Бенковски) 2:1
03.02.2024 14:00 - Д Бенковски (Исперих) 0:3
10.02.2024 14:00 - Г Спартак 1918 II (Варна) 0:7
17.02.2024 14:00 - Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0

Доростол Силистра (Силистра)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:00 1 кръг Д Златен век 2020 (Велики Преслав) 6:0
02.03.2024 11:00 2 кръг Г ФК Тича (Варна) -:-
19.11.2023 11:00 3 кръг Д Септември 98 (Тервел) 4:1
07.10.2023 12:15 4 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:1
15.10.2023 11:00 5 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
21.10.2023 11:00 6 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 4:0
28.10.2023 11:00 7 кръг Д Космос (Браничево) 6:3
04.11.2023 11:00 8 кръг Г Атлетик (Провадия) 10:0
12.11.2023 11:00 9 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
09.03.2024 11:00 10 кръг Г Златен век 2020 (Велики Преслав) -:-
16.03.2024 11:00 11 кръг Д ФК Тича (Варна) -:-
23.03.2024 11:00 12 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
30.03.2024 12:15 13 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
07.04.2024 10:00 14 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
13.04.2024 11:00 15 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
20.04.2024 11:00 16 кръг Г Космос (Браничево) -:-
27.04.2024 11:00 17 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
11.05.2024 11:00 18 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Светкавица Търговище (Търговище) 9 7 1 1 52:7 22
2 Доростол Силистра (Силистра) 8 7 1 0 35:5 22
3 Септември 98 (Тервел) 9 7 0 2 40:8 21
4 Шумен 2007 (Шумен) 9 7 0 2 33:5 21
5 Златен век 2020 (Велики Преслав) 9 4 1 4 13:30 13

Доростол Силистра (Силистра)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 13:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
23.09.2023 13:00 2 кръг Г Юнак (Варна) 2:2
02.03.2024 11:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
08.10.2023 15:00 4 кръг Г Олимпик (Варна) 2:4
- 5 кръг
почива
21.10.2023 11:00 6 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:2
31.10.2023 11:00 7 кръг Д Юнак (Варна) 1:2
06.11.2023 12:00 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:7
02.12.2023 11:00 9 кръг Д Олимпик (Варна) 2:2
- 10 кръг
почива
10.03.2024 11:00 11 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
17.03.2024 12:30 12 кръг Г Юнак (Варна) -:-
24.03.2024 11:00 13 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
31.03.2024 11:00 14 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 15 кръг
почива
13.04.2024 11:00 16 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
21.04.2024 11:00 17 кръг Д Юнак (Варна) -:-
28.04.2024 14:30 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
12.05.2024 11:00 19 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 20 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпик (Варна) 8 6 2 0 27:10 20
2 Спартак 1918 (Варна) 7 4 2 1 25:9 14
3 Юнак (Варна) 8 2 1 5 10:26 7
4 Доростол Силистра (Силистра) 7 1 3 3 12:20 6
5 Светкавица Търговище (Търговище) 8 1 2 5 14:23 5

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници