Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2022 18:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:0
- 2 кръг
почива
27.08.2022 18:00 3 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 2:0
04.09.2022 17:00 4 кръг Г Устрем Д (Дончево) 3:0
11.09.2022 17:00 5 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:1
17.09.2022 17:20 6 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) 2:1
25.09.2022 16:00 7 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:0
08.10.2022 16:00 8 кръг Г Волов (Шумен) -:-
15.10.2022 16:00 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
22.10.2022 15:00 10 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
29.10.2022 14:00 11 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
05.11.2022 14:00 12 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
12.11.2022 14:00 13 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
20.11.2022 14:00 14 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
26.11.2022 14:00 15 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 16 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 19 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 20 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 21 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) -:-
- 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 23 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 24 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 26 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 27 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 28 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 29 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
- 30 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец (Балчик) 7 7 0 0 26:4 21
2 Септември 98 (Тервел) 7 7 0 0 22:2 21
3 Светкавица Търговище (Търговище) 6 6 0 0 11:2 18
4 Лудогорец 1945 III (Разград) 7 5 0 2 24:9 15
5 Черно море II (Варна) 7 5 0 2 15:8 15
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.09.2022 16:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:6
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
- -
почива
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
30.09.2022 16:00 - Г Черноломец 1919 (Попово) 1:7
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 18:00 - Г Черно море /юн.мл./ (Варна) 2:2
16.07.2022 19:00 - Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:2
23.07.2022 18:00 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
30.07.2022 18:00 - Д Доростол Силистра (Силистра) 1:0
06.08.2022 18:00 - Г Ботев (Нови пазар) 6:6

Светкавица Търговище II (Търговище)

"A" ОГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 17:00 1 кръг Д Герлово 2016 (Обител) 3:0
17.09.2022 17:00 2 кръг Г Овчарово (Овчарово) 3:1
отложен 3 кръг Д Тузлушка слава 2011 (Антоново) -:-
09.10.2022 16:00 4 кръг Г Левски (Омуртаг) -:-
- 5 кръг
почива
23.10.2022 15:00 6 кръг Д Сокол (Трескавец) -:-
29.10.2022 14:00 7 кръг Г Черноломец 1919 II (Попово) -:-
06.11.2022 14:00 8 кръг Д Балкан (Разбойна) -:-
13.11.2022 14:00 9 кръг Г Агроелит 1 (Макариополско) -:-
19.11.2022 14:00 10 кръг Д Боровец 2002 (Търговище) -:-
27.11.2022 14:00 11 кръг Г Въбел 1925 (кв.Въбел, Търговище) -:-
- 12 кръг Г Герлово 2016 (Обител) -:-
- 13 кръг Д Овчарово (Овчарово) -:-
- 14 кръг Г Тузлушка слава 2011 (Антоново) -:-
- 15 кръг Д Левски (Омуртаг) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Сокол (Трескавец) -:-
- 18 кръг Д Черноломец 1919 II (Попово) -:-
- 19 кръг Г Балкан (Разбойна) -:-
- 20 кръг Д Агроелит 1 (Макариополско) -:-
- 21 кръг Г Боровец 2002 (Търговище) -:-
- 22 кръг Д Въбел 1925 (кв.Въбел, Търговище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Светкавица Търговище II (Търговище) 2 2 0 0 6:1 6
2 Боровец 2002 (Търговище) 3 2 0 1 10:4 6
3 Овчарово (Овчарово) 3 2 0 1 10:6 6
4 Герлово 2016 (Обител) 3 2 0 1 8:6 6
5 Черноломец 1919 II (Попово) 3 1 1 1 6:5 4

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници