Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 0:4
20.08.2023 18:00 2 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 1:1
26.08.2023 18:00 3 кръг Д Бенковски (Исперих) 1:1
02.09.2023 17:00 4 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:3
09.09.2023 17:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 0:1
17.09.2023 17:30 6 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:5
23.09.2023 17:00 7 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:2
30.09.2023 16:00 8 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
07.10.2023 16:00 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:0
10.12.2023 14:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:4
21.10.2023 16:00 11 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
31.10.2023 14:00 12 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) 1:2
03.12.2023 14:00 13 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:1
11.11.2023 14:00 14 кръг Д Волов (Шумен) анл.
18.11.2023 14:00 15 кръг Г Черно море II (Варна) 2:1
25.02.2024 14:00 16 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 1:2
02.03.2024 14:00 17 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 0:0
09.03.2024 15:00 18 кръг Г Бенковски (Исперих) 1:3
16.03.2024 15:00 19 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:2
24.03.2024 15:00 20 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:3
30.03.2024 16:00 21 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:3
06.04.2024 16:00 22 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:5
- 23 кръг
почива
21.04.2024 16:00 24 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
27.04.2024 16:00 25 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
04.05.2024 17:00 26 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
11.05.2024 17:00 27 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) -:-
18.05.2024 17:00 28 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 29 кръг
почива
01.06.2024 18:00 30 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Доростол Силистра (Силистра) 20 7 4 9 25:42 25
10 Устрем Д (Дончево) 19 6 3 10 27:39 21
11 Светкавица Търговище (Търговище) 20 2 7 11 20:43 13
12 Дунав от Русе II (Русе) 19 2 4 13 14:49 10
13 Локомотив 2022 (Русе) 19 1 5 13 14:47 8
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
06.09.2023 16:00 - Д Литекс (Ловеч) 1:4
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
30.08.2023 17:00 - Д Бенковски (Исперих) 2:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Търговище / Финал
13.09.2023 17:00 - Г Черноломец 1919 (Попово) 1:8
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2023 18:30 - Д Бенковски (Исперих) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2024 13:00 - Д Черно море II (Варна) 1:1
10.02.2024 14:00 - Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:2
17.02.2024 15:00 - Д Дунав от Русе II (Русе) 2:0

Светкавица Търговище II (Търговище)

"A" ОГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 16:00 1 кръг Д Боровец 2002 (Търговище) 1:2
01.10.2023 16:00 2 кръг Г Тузлушка слава 2011 (Антоново) 6:0
08.10.2023 16:00 3 кръг Д Герлово 2016 (Обител) 2:2
15.10.2023 16:00 4 кръг Г Агроелит 1 (Макариополско) 4:2
08.11.2023 14:00 5 кръг Д Черноломец 1919 II (Попово) 3:0
05.11.2023 14:00 6 кръг Г Сокол (Трескавец) 4:2
- 7 кръг
почива
отложен 8 кръг Д Левски (Омуртаг) -:-
25.11.2023 14:00 9 кръг Г Балкан (Разбойна) 5:0
23.03.2024 15:00 10 кръг Г Боровец 2002 (Търговище) 1:5
31.03.2024 15:00 11 кръг Д Тузлушка слава 2011 (Антоново) 3:0
07.04.2024 16:00 12 кръг Г Герлово 2016 (Обител) 1:5
14.04.2024 16:00 13 кръг Д Агроелит 1 (Макариополско) -:-
20.04.2024 16:00 14 кръг Г Черноломец 1919 II (Попово) -:-
28.04.2024 16:00 15 кръг Д Сокол (Трескавец) -:-
- 16 кръг
почива
18.05.2024 17:00 17 кръг Г Левски (Омуртаг) -:-
02.06.2024 17:00 18 кръг Д Балкан (Разбойна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Боровец 2002 (Търговище) 10 7 2 1 34:10 23
3 Черноломец 1919 II (Попово) 9 7 1 1 29:9 22
4 Светкавица Търговище II (Търговище) 10 6 1 3 30:18 19
5 Балкан (Разбойна) 10 3 2 5 15:27 11
6 Герлово 2016 (Обител) 9 3 2 4 19:14 11

Светкавица Търговище (Търговище)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 13:00 1 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 12:0
22.09.2023 15:30 2 кръг Д Златен век 2020 (Велики Преслав) 12:1
30.09.2023 11:00 3 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 8:0
07.10.2023 11:00 4 кръг Д ФК Тича (Варна) 3:0
14.10.2023 11:00 5 кръг Г Космос (Браничево) 5:1
22.10.2023 11:00 6 кръг Д Септември 98 (Тервел) 4:2
28.10.2023 11:00 7 кръг Г Атлетик (Провадия) 7:1
04.11.2023 11:00 8 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:2
12.11.2023 11:00 9 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:0
09.03.2024 10:00 10 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 9:0
16.03.2024 13:00 11 кръг Г Златен век 2020 (Велики Преслав) 2:2
23.03.2024 11:00 12 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
30.03.2024 11:00 13 кръг Г ФК Тича (Варна) 3:0
01.05.2024 11:00 14 кръг Д Космос (Браничево) -:-
14.04.2024 11:00 15 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
20.04.2024 11:00 16 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
28.04.2024 13:00 17 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
11.05.2024 11:00 18 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Доростол Силистра (Силистра) 15 14 1 0 56:5 43
2 Шумен 2007 (Шумен) 14 11 0 3 57:10 33
3 Светкавица Търговище (Търговище) 13 10 2 1 69:9 32
4 Септември 98 (Тервел) 14 9 0 5 46:18 27
5 Космос (Браничево) 13 7 0 6 54:35 21

Светкавица Търговище (Търговище)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 13:00 1 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:1
- 2 кръг
почива
30.09.2023 11:00 3 кръг Д Юнак (Варна) 5:6
08.10.2023 12:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:7
14.10.2023 11:00 5 кръг Д Олимпик (Варна) 0:3
21.10.2023 11:00 6 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 2:3
- 7 кръг
почива
06.11.2023 15:00 8 кръг Г Юнак (Варна) 3:0
11.11.2023 13:00 9 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:0
18.11.2023 12:00 10 кръг Г Олимпик (Варна) 1:3
10.03.2024 11:00 11 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 2:7
- 12 кръг
почива
23.03.2024 13:00 13 кръг Д Юнак (Варна) 1:1
отложен 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
01.05.2024 15:00 15 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
13.04.2024 11:00 16 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 17 кръг
почива
28.04.2024 14:30 18 кръг Г Юнак (Варна) -:-
12.05.2024 14:30 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
19.05.2024 14:30 20 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпик (Варна) 10 8 2 0 41:12 26
2 Доростол Силистра (Силистра) 10 4 3 3 22:22 15
3 Спартак 1918 (Варна) 10 4 2 4 26:18 14
4 Юнак (Варна) 10 2 2 6 12:35 8
5 Светкавица Търговище (Търговище) 10 1 3 6 17:31 6

Светкавица Търговище (Търговище)

ДПГ13: Варна - Зонална група "А" (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:30 1 кръг Г Атлетик (Шумен) 0:1
23.09.2023 11:00 2 кръг Д Черно море (Варна) 1:4
01.10.2023 16:15 3 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:4
07.10.2023 11:00 4 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 1:4
15.10.2023 13:00 5 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:4
- 6 кръг
почива
01.11.2023 12:00 7 кръг Д Приказките (Добрич) 1:0
11.11.2023 11:00 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
18.11.2023 11:00 9 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
09.03.2024 12:00 10 кръг Д Атлетик (Шумен) 1:0
16.03.2024 10:00 11 кръг Г Черно море (Варна) 0:4
24.03.2024 15:00 12 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 0:3
13.04.2024 11:00 13 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
01.05.2024 13:00 14 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 15 кръг
почива
21.04.2024 11:00 16 кръг Г Приказките (Добрич) -:-
27.04.2024 11:00 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
11.05.2024 11:00 18 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак 1918 (Варна) 10 8 0 2 43:6 24
5 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 11 5 3 3 22:18 18
6 Светкавица Търговище (Търговище) 11 2 1 8 4:27 7
7 Приказките (Добрич) 12 2 1 9 12:25 7
8 Атлетик (Шумен) 12 2 0 10 7:43 6

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници