Бенковски (Исперих)

BGSupporters форум

Бенковски (Исперих)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2023 18:00 1 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0
20.08.2023 18:00 2 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) 2:0
26.08.2023 18:00 3 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
02.09.2023 17:00 4 кръг Д Волов (Шумен) анл.
09.09.2023 17:00 5 кръг Г Черно море II (Варна) 0:3
16.09.2023 17:00 6 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 0:1
24.09.2023 17:00 7 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 6:1
01.10.2023 16:00 8 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:1
07.10.2023 16:00 9 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:0
14.10.2023 16:00 10 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 2:5
21.10.2023 16:00 11 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:1
25.11.2023 14:00 12 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:4
04.11.2023 14:00 13 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
12.11.2023 14:00 14 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:2
18.11.2023 14:00 15 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:3
24.02.2024 14:00 16 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 5:0
03.03.2024 15:30 17 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) 2:2
09.03.2024 15:00 18 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:1
- 19 кръг
почива
23.03.2024 15:00 20 кръг Д Черно море II (Варна) 0:1
31.03.2024 16:00 21 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 0:1
06.04.2024 16:00 22 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 7:0
13.04.2024 16:00 23 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 3:2
20.04.2024 16:00 24 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 5:2
28.04.2024 16:00 25 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 0:3
01.05.2024 17:00 26 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:1
11.05.2024 17:00 27 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:5
- 28 кръг
почива
26.05.2024 18:00 29 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:2
01.06.2024 18:00 30 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Черноломец 1919 (Попово) 25 16 2 7 49:30 50
6 Спартак 1918 II (Варна) 25 15 2 8 63:27 47
7 Бенковски (Исперих) 25 11 2 12 48:42 35
8 Доростол Силистра (Силистра) 26 10 4 12 36:50 34
9 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 25 9 6 10 39:40 33
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
30.08.2023 17:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
04.10.2023 16:00 - Г Черноломец 1919 (Попово) 0:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 10:00 - Д Шумен 2007 /юн.мл./ (Шумен) 4:0
22.07.2023 18:00 - Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:3
26.07.2023 18:30 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
30.07.2023 18:00 - Д Доростол Силистра (Силистра) 4:5
06.08.2023 18:00 - Г Енев (Дибич) 7:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 14:00 - Г Спартак 1918 II (Варна) 2:3
27.01.2024 14:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:5
03.02.2024 14:00 - Г Доростол Силистра (Силистра) 3:0
11.02.2024 14:00 - Г Суворово (Суворово) 7:2
18.02.2024 14:00 - Г Мълния (Климент) 3:2
16.03.2024 15:00 - Д Фратрия II (Бенковски) 3:0

Бенковски (Исперих)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 11:30 1 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:2
07.10.2023 11:30 2 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 6:3
14.10.2023 11:30 3 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 0:7
21.10.2023 11:00 4 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 3:2
28.10.2023 11:30 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1
- 6 кръг
почива
11.11.2023 11:30 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
18.11.2023 12:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла) 1:1
16.03.2024 11:30 9 кръг Д Левски 2000 (Русе) 7:0
23.03.2024 11:30 10 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:1
30.03.2024 11:30 11 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 1:3
06.04.2024 11:30 12 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 2:2
13.04.2024 11:00 13 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:11
20.04.2024 11:30 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:4
- 15 кръг
почива
11.05.2024 11:30 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
18.05.2024 11:30 17 кръг Д Бенковски (Бяла) 5:1
25.05.2024 11:30 18 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Филип Тотю 2018 (Две могили) 15 8 0 7 29:31 24
6 Дунав 2009 (Сливо поле) 15 6 2 7 36:41 20
7 Бенковски (Исперих) 15 4 3 8 29:46 15
8 Бенковски (Бяла) 16 3 3 10 16:49 12
9 Левски 2000 (Русе) 15 1 3 11 14:72 6

Бенковски (Исперих)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 10:00 1 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 2:2
07.10.2023 10:00 2 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 6:1
14.10.2023 10:00 3 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 3:5
21.10.2023 10:00 4 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) анл.
28.10.2023 10:00 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 5:0
- 6 кръг
почива
11.11.2023 10:00 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:1
18.11.2023 10:30 8 кръг Г Бенковски (Бяла) 7:3
16.03.2024 10:00 9 кръг Д Левски 2000 (Русе) 0:3
23.03.2024 10:00 10 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 2:0
30.03.2024 10:00 11 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 6:2
06.04.2024 10:00 12 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 2:0
- 13 кръг
почива
20.04.2024 10:00 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
- 15 кръг
почива
11.05.2024 10:00 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
18.05.2024 10:00 17 кръг Д Бенковски (Бяла) 0:3
25.05.2024 10:00 18 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2000 (Русе) 13 10 1 2 39:15 31
2 Лудогорец 1945 (Разград) 13 8 2 3 40:18 26
3 Бенковски (Исперих) 13 8 1 4 38:25 25
4 Локомотив 2022 (Русе) 14 7 3 4 41:29 24
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 13 5 3 5 20:20 18

Клубна емблема

Отбор

Бенковски (Исперих)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ РЗ 1 място
2021/2022 А ОФГ РЗ 6 място
2020/2021 - -
2019/2020 - -
2018/2019 - -
2017/2018 А ОФГ РЗ 9 място
2016/2017 А ОФГ РЗ 1 място
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ РЗ 8 място
2013/2014 А ОФГ РЗ 1 място
2012/2013 А ОФГ РЗ 1 място
1963/1964 ЗФГ 3 място
1962/1963 ЗФГ 1 място
1961/1962 Трета лига 11 място

Интернет страници