Чирпан (Чирпан)

BGSupporters форум

Чирпан (Чирпан)

"А" ОГ Стара Загора
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 18:00 1 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 3:3
08.09.2019 17:00 2 кръг Г Мини "Марица-изток" (Раднево) 0:5
- 3 кръг
почива
22.09.2019 17:00 4 кръг Д Елтемир (Крън) 0:3
29.09.2019 17:00 5 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:5
06.10.2019 16:00 6 кръг Д Локомотив (Тулово) 2:3
13.10.2019 16:00 7 кръг Г Млада гвардия (Розово) 3:0
20.10.2019 16:00 8 кръг Д Левски (Сърнево) 5:0
03.11.2019 14:30 9 кръг Г Реал (Мъдрец) 5:1
10.11.2019 14:30 10 кръг Д Бузлуджа (Енина) 1:2
17.11.2019 14:30 11 кръг Г Тунджа (Павел баня) анл.
24.11.2019 14:30 12 кръг Д Минерал (Овощник) 0:3
30.11.2019 14:30 13 кръг Г Габровница 04 (Горно Сахране) 0:3
отложен 14 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) -:-
отложен 15 кръг Д Мини "Марица-изток" (Раднево) -:-
- 16 кръг
почива
отложен 17 кръг Г Елтемир (Крън) -:-
отложен 18 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
отложен 19 кръг Г Локомотив (Тулово) -:-
отложен 20 кръг Д Млада гвардия (Розово) -:-
25.04.2020 17:00 21 кръг Г Левски (Сърнево) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Д Реал (Мъдрец) -:-
09.05.2020 18:00 23 кръг Г Бузлуджа (Енина) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Д Тунджа (Павел баня) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Г Минерал (Овощник) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Д Габровница 04 (Горно Сахране) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Мъглиж (Мъглиж) 12 5 1 6 25:26 16
9 Тунджа (Павел баня) 11 4 1 6 20:22 13
10 Чирпан (Чирпан) 11 3 1 7 20:28 10
11 Левски (Сърнево) 13 3 1 9 24:56 10
12 Реал (Мъдрец) 13 2 0 11 12:52 6

Чирпан (Чирпан)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:8
28.09.2019 10:00 2 кръг Г Респект (Хасково) 0:13
- 3 кръг
почива
12.10.2019 10:00 4 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:11
19.10.2019 10:00 5 кръг Д Ника (Сливен) 8:0
07.12.2019 10:00 6 кръг Д Арена (Ямбол) 0:4
20.11.2019 7 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:9
09.11.2019 10:00 8 кръг Д Миньор (Раднево) 7:1
16.11.2019 10:00 9 кръг Г Ботев (Гълъбово) 1:6
23.11.2019 10:00 10 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:9
30.11.2019 10:00 11 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:3
отложен 12 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
отложен 13 кръг Д Респект (Хасково) -:-
- 14 кръг
почива
отложен 15 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
отложен 16 кръг Г Ника (Сливен) -:-
отложен 17 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
25.04.2020 10:00 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
02.05.2020 10:00 19 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
09.05.2020 10:00 20 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
16.05.2020 10:00 21 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
23.05.2020 10:00 22 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Верея (Стара Загора) 10 4 0 6 18:26 12
8 Ботев (Гълъбово) 9 2 0 7 11:38 6
9 Чирпан (Чирпан) 10 2 0 8 17:64 6
10 Ника (Сливен) 7 1 0 6 2:59 3
11 Миньор (Раднево) 10 0 0 10 2:56 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СЗ 3 място
2017/2018 А ОФГ СЗ 3 място
2016/2017 А ОФГ СЗ 5 място
2015/2016 А ОФГ СЗ 4 място
2014/2015 А ОФГ СЗ 2 място
2012/2013 А ОФГ СЗ 9 място
2011/2012 "В" група 18 място
2010/2011 "В" група 17 място
2009/2010 А ОФГ СЗ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2012 1.925 94
март 2012 5.277 84
ноември 2011 4.366 96
октомври 2011 4.756 95
септември 2011 5.594 93
август 2011 6.223 86
май 2011 5.287 90
април 2011 9.775 68
март 2011 3.445 99
ноември 2010 3.842 106
октомври 2010 4.328 105
септември 2010 13.120 53
август 2010 1.749 111
всички

Интернет страници