Чирпан (Чирпан)

BGSupporters форум

Чирпан (Чирпан)

"А" ОГ Стара Загора
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 17:30 1 кръг Г Минерал (Овощник) 3:0
08.09.2018 17:00 2 кръг Д Локомотив (Тулово) 3:1
15.09.2018 17:00 3 кръг Г Елтемир (Крън) 1:1
22.09.2018 17:00 4 кръг Д Мини "Марица-изток" (Раднево) 0:0
29.09.2018 17:00 5 кръг Г Млада гвардия (Розово) 8:0
06.10.2018 16:00 6 кръг Д Левски (Оризово) 3:2
13.10.2018 16:00 7 кръг Г Левски (Сърнево) 4:2
20.10.2018 16:00 8 кръг Д Габровница 04 (Горно Сахране) 3:0
27.10.2018 14:30 9 кръг Г Единство (Гурково) 3:4
03.11.2018 14:30 10 кръг Г Бузлуджа (Енина) 1:1
10.11.2018 14:30 11 кръг Д Реал (Мъдрец) 8:1
09.03.2019 15:00 12 кръг Д Минерал (Овощник) 7:0
17.03.2019 15:00 13 кръг Г Локомотив (Тулово) 7:2
23.03.2019 15:00 14 кръг Д Елтемир (Крън) 5:1
31.03.2019 15:00 15 кръг Г Мини "Марица-изток" (Раднево) 0:6
06.04.2019 17:00 16 кръг Д Млада гвардия (Розово) 3:0
13.04.2019 17:00 17 кръг Г Левски (Оризово) 3:0
20.04.2019 17:00 18 кръг Д Левски (Сърнево) 3:0
04.05.2019 18:00 19 кръг Г Габровница 04 (Горно Сахране) -:-
11.05.2019 18:00 20 кръг Д Единство (Гурково) -:-
18.05.2019 18:00 21 кръг Д Бузлуджа (Енина) -:-
26.05.2019 18:00 22 кръг Г Реал (Мъдрец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Мини "Марица-изток" (Раднево) 18 16 1 1 71:11 49
2 Чирпан (Чирпан) 18 13 3 2 65:21 42
3 Елтемир (Крън) 18 13 3 2 64:27 42
4 Единство (Гурково) 18 12 2 4 68:26 38
5 Бузлуджа (Енина) 18 9 6 3 44:24 33
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.08.2018 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 1:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
02.02.2019 14:00 - Д Марица 2006 (Градина) 4:2
10.02.2019 14:30 - Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:3

Чирпан (Чирпан)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
30.09.2018 10:00 2 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:3
07.10.2018 10:00 3 кръг Г Арсенал (Казанлък) 2:2
14.10.2018 10:00 4 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 3:0
21.10.2018 10:00 5 кръг Г Миньор (Раднево) 1:6
28.10.2018 10:00 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:2
01.11.2018 14:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:0
04.11.2018 10:00 8 кръг Д Хасково (Хасково) 1:4
11.11.2018 10:00 9 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:2
18.11.2018 10:00 10 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
25.11.2018 10:00 11 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:6
02.12.2018 10:00 12 кръг Д Асти АБ (Хасково) 4:1
09.12.2018 10:00 13 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:3
- 14 кръг
почива
10.03.2019 11:00 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:5
17.03.2019 11:00 16 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:0
24.03.2019 11:00 17 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 5:2
31.03.2019 11:00 18 кръг Д Миньор (Раднево) 5:1
04.04.2019 11:00 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 4:2
07.04.2019 11:00 20 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:0
отложен 21 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
21.04.2019 11:00 22 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
05.05.2019 11:00 23 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
12.05.2019 11:00 24 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
19.05.2019 11:00 25 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
26.05.2019 11:00 26 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сините камъни 2013 (Сливен) 18 14 2 2 75:23 44
3 Верея (Стара Загора) 20 13 4 3 70:12 43
4 Чирпан (Чирпан) 19 10 3 6 42:40 33
5 Арсенал (Казанлък) 20 10 3 7 49:25 33
6 Миньор (Раднево) 19 9 2 8 41:41 29

Чирпан (Чирпан)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
- 2 кръг
почива
06.10.2018 10:00 3 кръг Д Ботев (Гълъбово) 0:2
13.10.2018 10:00 4 кръг Г Арсенал (Казанлък) 1:2
- 5 кръг
почива
27.10.2018 10:00 6 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:2
01.11.2018 10:00 7 кръг Г Респект (Хасково) 0:8
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Миньор (Раднево) 1:2
10.11.2018 10:00 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:5
17.11.2018 10:00 10 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 0:1
24.11.2018 11:00 11 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:6
01.12.2018 10:00 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:4
08.12.2018 10:00 13 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
16.03.2019 12:00 16 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:2
23.03.2019 12:00 17 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:2
- 18 кръг
почива
03.04.2019 12:00 19 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:3
06.04.2019 12:00 20 кръг Д Респект (Хасково) 0:1
13.04.2019 12:00 21 кръг Г Миньор (Раднево) 2:3
20.04.2019 12:00 22 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:2
04.05.2019 12:00 23 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
11.05.2019 12:00 24 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
18.05.2019 12:00 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
25.05.2019 12:00 26 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Арсенал (Казанлък) 17 7 3 7 30:43 24
8 Ботев (Гълъбово) 18 5 0 13 11:70 15
9 Миньор (Раднево) 17 3 3 11 18:49 12
10 Загорец (Нова Загора) 16 2 2 12 19:47 8
11 Чирпан (Чирпан) 16 0 0 16 7:48 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СЗ 3 място
2016/2017 А ОФГ СЗ 5 място
2015/2016 А ОФГ СЗ 4 място
2014/2015 А ОФГ СЗ 2 място
2012/2013 А ОФГ СЗ 9 място
2011/2012 "В" група 18 място
2010/2011 "В" група 17 място
2009/2010 А ОФГ СЗ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2012 1.925 94
март 2012 5.277 84
ноември 2011 4.366 96
октомври 2011 4.756 95
септември 2011 5.594 93
август 2011 6.223 86
май 2011 5.287 90
април 2011 9.775 68
март 2011 3.445 99
ноември 2010 3.842 106
октомври 2010 4.328 105
септември 2010 13.120 53
август 2010 1.749 111
всички

Интернет страници