Чирпан 1929 (Чирпан)

BGSupporters форум

Чирпан 1929 (Чирпан)

"А" ОГ Стара Загора
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 17:00 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:3
- 2 кръг
почива
23.09.2023 17:00 3 кръг Д Овощник (Овощник) 3:0
01.10.2023 16:00 4 кръг Г Млада гвардия (Розово) 11:0
08.10.2023 16:00 5 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) 2:0
14.10.2023 16:00 6 кръг Г Мини "Марица-изток" (Раднево) 1:2
21.10.2023 16:00 7 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:2
04.11.2023 14:30 8 кръг Г Левски (Сърнево) 3:1
11.11.2023 14:30 9 кръг Д Тунджа (Павел баня) 3:0
18.11.2023 14:30 10 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:1
25.11.2023 14:30 11 кръг Д Габровница 04 (Горно Сахране) 6:1
09.03.2024 15:00 12 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
- 13 кръг
почива
23.03.2024 15:00 14 кръг Г Овощник (Овощник) 0:1
30.03.2024 17:00 15 кръг Д Млада гвардия (Розово) 3:0
01.05.2024 18:00 16 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) -:-
13.04.2024 17:00 17 кръг Д Мини "Марица-изток" (Раднево) 1:3
21.04.2024 17:00 18 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
27.04.2024 17:00 19 кръг Д Левски (Сърнево) -:-
11.05.2024 18:00 20 кръг Г Тунджа (Павел баня) -:-
18.05.2024 18:00 21 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
25.05.2024 18:00 22 кръг Г Габровница 04 (Горно Сахране) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Мини "Марица-изток" (Раднево) 16 13 0 3 44:16 39
3 Овощник (Овощник) 16 9 0 7 41:26 27
4 Чирпан 1929 (Чирпан) 14 8 2 4 41:14 26
5 Верея (Стара Загора) 16 8 2 6 51:39 26
6 Миньор 2022 (Раднево) 15 7 2 6 28:27 23
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Финал
23.08.2023 18:00 - Д Розова долина (Казанлък) 1:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Първи кръг
18.10.2023 16:00 - Г Локомотив (Стара Загора) 2:3

Чирпан 1929 (Чирпан)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 17:00 1 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 2:1
07.09.2023 10:00 2 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:7
14.09.2023 17:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:2
21.09.2023 17:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
27.09.2023 17:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
05.10.2023 16:00 6 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:5
12.10.2023 16:00 7 кръг Г Крумовград (Крумовград) 2:0
19.10.2023 15:00 8 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 3:0
26.10.2023 19:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:8
02.11.2023 14:00 10 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) 0:2
09.11.2023 13:00 11 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
16.11.2023 14:00 12 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 0:3
22.11.2023 14:00 13 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:5
21.02.2024 13:00 14 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 1:2
29.02.2024 14:00 15 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:5
07.03.2024 14:00 16 кръг Д Верея (Стара Загора) 7:0
14.03.2024 14:00 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
21.03.2024 15:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:5
27.03.2024 15:00 19 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:6
03.04.2024 14:00 20 кръг Д Крумовград (Крумовград) 5:2
10.04.2024 16:00 21 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 1:6
18.04.2024 16:00 22 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
25.04.2024 17:00 23 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) -:-
02.05.2024 18:00 24 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
09.05.2024 18:00 25 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
16.05.2024 18:00 26 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 ФК Свиленград (Свиленград) 22 7 2 13 49:68 23
10 Арсенал 2000 (Казанлък) 19 7 1 11 29:43 22
11 Чирпан 1929 (Чирпан) 22 6 2 14 33:70 20
12 Априлец 2017 (Бояджик) 21 4 3 14 19:72 15
13 Крумовград (Крумовград) 21 2 0 19 13:151 6

Чирпан 1929 (Чирпан)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
09.09.2023 10:00 1 кръг Д ФК Харманли (Харманли) 8:0
16.09.2023 10:00 2 кръг Г Чирпан 1929 II (Чирпан) 9:0
22.09.2023 10:00 3 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) 8:0
30.09.2023 10:00 4 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:0
07.10.2023 10:00 5 кръг Д Арена (Ямбол) 0:0
14.10.2023 10:00 6 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 1:1
21.10.2023 10:00 7 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:1
28.10.2023 10:00 8 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 1:1
04.11.2023 10:00 9 кръг Д Шампион (Ямбол) 5:0
11.11.2023 10:00 10 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:4
18.11.2023 10:00 11 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 1:0
25.11.2023 12:00 12 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 0:0
10.03.2024 10:00 13 кръг Г Саяна (Хасково) 1:5
16.03.2024 10:00 14 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 3:0
23.03.2024 10:00 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Саяна (Хасково) 15 13 0 2 80:12 39
3 ФК Сливен (Сливен) 15 12 2 1 86:9 38
4 Чирпан 1929 (Чирпан) 15 9 4 2 52:12 31
5 Розова долина II (Казанлък) 15 10 1 4 56:20 31
6 Арсенал 2000 (Казанлък) 15 9 1 5 45:34 28
Втора фаза / Група "А"
30.03.2024 10:00 16 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 4:3
06.04.2024 10:00 17 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 3:0
13.04.2024 10:00 18 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 3:0
20.04.2024 10:00 19 кръг Г Арена (Ямбол) 2:7
27.04.2024 10:00 20 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
11.05.2024 10:00 21 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
18.05.2024 10:00 22 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Саяна (Хасково) 17 15 0 2 90:14 45
3 Арена (Ямбол) 17 14 1 2 96:25 43
4 Чирпан 1929 (Чирпан) 19 12 4 3 64:22 40
5 Розова долина II (Казанлък) 18 11 1 6 62:28 34
6 ОФК Хасково (Хасково) 19 9 3 7 49:39 30

Чирпан 1929 II (Чирпан)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
13.09.2023 16:00 1 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:9
16.09.2023 10:00 2 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 0:9
22.09.2023 12:00 3 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 0:6
30.09.2023 10:00 4 кръг Д Саяна (Хасково) 1:12
08.10.2023 10:00 5 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 2:4
14.10.2023 10:00 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:1
22.10.2023 10:00 7 кръг Г ФК Харманли (Харманли) 1:7
28.10.2023 10:00 8 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 0:3
04.11.2023 10:00 9 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) 3:0
11.11.2023 10:00 10 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:9
18.11.2023 12:00 11 кръг Д Арена (Ямбол) 0:9
25.11.2023 10:00 12 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 0:10
09.03.2024 10:00 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:6
16.03.2024 10:00 14 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 0:7
23.03.2024 10:00 15 кръг Д Шампион (Ямбол) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Шампион (Ямбол) 15 4 2 9 33:83 14
13 ФК Харманли (Харманли) 15 2 1 12 20:54 7
14 Чирпан 1929 II (Чирпан) 15 2 0 13 14:96 6
15 Верея (Стара Загора) 15 2 0 13 12:72 6
16 Миньор 2022 (Раднево) 15 1 1 13 19:105 4
Втора фаза / Група "Б"
30.03.2024 10:00 16 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:4
03.05.2024 10:00 17 кръг Г Шампион (Ямбол) -:-
13.04.2024 10:00 18 кръг Д ФК Харманли (Харманли) 4:0
20.04.2024 10:00 19 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) 1:7
27.04.2024 10:00 20 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
11.05.2024 10:00 21 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
18.05.2024 10:00 22 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Шампион (Ямбол) 18 5 2 11 36:95 17
13 ФК Харманли (Харманли) 18 4 1 13 30:59 13
14 Миньор 2022 (Раднево) 18 3 1 14 30:112 10
15 Чирпан 1929 II (Чирпан) 18 3 0 15 22:107 9
16 Верея (Стара Загора) 18 2 0 16 15:84 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СЗ 5 място
2021/2022 А ОФГ СЗ 9 място
2020/2021 А ОФГ СЗ 5 място
2019/2020 А ОФГ СЗ 10 място
2018/2019 А ОФГ СЗ 3 място
2017/2018 А ОФГ СЗ 3 място
2016/2017 А ОФГ СЗ 5 място
2015/2016 А ОФГ СЗ 4 място
2014/2015 А ОФГ СЗ 2 място
2012/2013 А ОФГ СЗ 9 място

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2012 1.925 94
март 2012 5.277 84
ноември 2011 4.366 96
октомври 2011 4.756 95
септември 2011 5.594 93
август 2011 6.223 86
май 2011 5.287 90
април 2011 9.775 68
март 2011 3.445 99
ноември 2010 3.842 106
октомври 2010 4.328 105
септември 2010 13.120 53
август 2010 1.749 111
всички

Интернет страници