Чирпан 1929 (Чирпан)

BGSupporters форум

Чирпан 1929 (Чирпан)

"А" ОГ Стара Загора
Дата Фаза Противник Рез.
05.10.2022 16:00 1 кръг Г Млада гвардия (Розово) 5:0
19.11.2022 14:30 2 кръг Д Тунджа (Павел баня) 2:0
17.09.2022 17:00 3 кръг Г Овощник (Овощник) 0:5
25.09.2022 17:00 4 кръг Д Ботев (Гълъбово) 5:1
01.10.2022 16:00 5 кръг Г Средец Опан (Стара Загора) 3:0
09.10.2022 16:00 6 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) 1:2
16.10.2022 16:00 7 кръг Д Верея II (Стара Загора) 7:1
22.10.2022 16:00 8 кръг Г Габровница 04 (Горно Сахране) 3:1
29.10.2022 16:00 9 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:1
05.11.2022 15:00 10 кръг Г Левски (Сърнево) 3:1
12.11.2022 15:00 11 кръг Д Мини "Марица-изток" (Раднево) 2:0
- 12 кръг Д Млада гвардия (Розово) -:-
- 13 кръг Г Тунджа (Павел баня) -:-
- 14 кръг Д Овощник (Овощник) -:-
- 15 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 16 кръг Д Средец Опан (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 18 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Д Габровница 04 (Горно Сахране) -:-
- 20 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Д Левски (Сърнево) -:-
- 22 кръг Г Мини "Марица-изток" (Раднево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Овощник (Овощник) 11 9 2 0 31:5 29
2 Локомотив (Стара Загора) 11 9 1 1 51:16 28
3 Чирпан 1929 (Чирпан) 11 8 1 2 32:12 25
4 Мини "Марица-изток" (Раднево) 10 7 1 2 32:8 22
5 Миньор 2022 (Раднево) 11 6 1 4 39:22 19

Чирпан 1929 (Чирпан)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2022 15:00 1 кръг Д Ботев (Гълъбово) 5:0
22.09.2022 15:00 2 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 5:1
29.09.2022 15:00 3 кръг Д Саяна (Хасково) 0:3
06.10.2022 15:00 4 кръг Г Верея (Стара Загора) 8:0
13.10.2022 15:00 5 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
20.10.2022 15:00 6 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:2
26.10.2022 15:00 7 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 10:0
06.11.2022 10:00 8 кръг Д Арена (Ямбол) 0:1
10.11.2022 15:00 9 кръг Г Овощник (Овощник) 5:3
17.11.2022 15:00 10 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
27.11.2022 13:30 11 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:1
- 12 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 15 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 17 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 18 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) -:-
- 19 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
- 20 кръг Д Овощник (Овощник) -:-
- 21 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 22 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Саяна (Хасково) 7 6 0 1 41:5 18
6 Бригада 2010 (Димитровград) 9 4 2 3 16:18 14
7 Чирпан 1929 (Чирпан) 10 4 2 4 32:13 14
8 Овощник (Овощник) 10 3 0 7 20:36 9
9 Ботев (Гълъбово) 10 2 1 7 13:45 7

Чирпан 1929 (Чирпан)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:00 1 кръг Г Саяна II (Хасково) 1:0
17.09.2022 10:00 2 кръг Д Саяна (Хасково) 1:5
24.09.2022 10:00 3 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) 2:2
- 4 кръг
почива
08.10.2022 10:00 5 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
15.10.2022 10:00 6 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 0:6
22.10.2022 10:00 7 кръг Д Верея II (Стара Загора) 0:0
29.10.2022 10:00 8 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:0
05.11.2022 09:00 9 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 0:2
12.11.2022 10:00 10 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) 0:0
19.11.2022 10:00 11 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
отложен 12 кръг Г Минерал (Ягода) -:-
03.12.2022 10:30 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:0
10.12.2022 10:00 14 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
04.03.2023 10:00 15 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
11.03.2023 10:00 16 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
18.03.2023 10:00 17 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
25.03.2023 10:00 18 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
01.04.2023 10:00 19 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 20 кръг Д Саяна II (Хасково) -:-
- 21 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 22 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 25 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
- 26 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
- 27 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
- 28 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
- 29 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 30 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 31 кръг Д Минерал (Ягода) -:-
- 32 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 33 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 34 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
- 35 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 36 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 37 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 38 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сините камъни 2022 II (Сливен) 9 7 1 1 37:12 22
6 Саяна II (Хасково) 10 7 1 2 37:15 22
7 Чирпан 1929 (Чирпан) 11 5 3 3 14:15 18
8 Арсенал 2000 (Казанлък) 12 5 1 6 22:27 16
9 Миньор 2022 (Раднево) 12 4 4 4 16:18 16

Чирпан 1929 (Чирпан)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 11:30 1 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:12
17.09.2022 11:30 2 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:4
24.09.2022 11:30 3 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) 0:6
- 4 кръг
почива
08.10.2022 11:30 5 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
15.10.2022 11:30 6 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 0:2
22.10.2022 11:30 7 кръг Д Шампион (Ямбол) 1:5
29.10.2022 11:30 8 кръг Г Харманли 04 (Харманли) 0:5
06.11.2022 11:30 9 кръг Д Арена (Ямбол) 0:8
13.11.2022 11:30 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:4
19.11.2022 11:30 11 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:3
26.11.2022 11:30 12 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 1:0
отложен 13 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 14 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 15 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 16 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 19 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
- 20 кръг Г Шампион (Ямбол) -:-
- 21 кръг Д Харманли 04 (Харманли) -:-
- 22 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
- 23 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 24 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 25 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 26 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Харманли 04 (Харманли) 11 4 1 6 21:24 13
10 Свиленград 1921 (Свиленград) 12 3 1 8 36:52 10
11 Димитровград 1947 (Димитровград) 10 2 0 8 12:33 6
12 Чирпан 1929 (Чирпан) 11 1 0 10 4:51 3
13 Арсенал 2000 (Казанлък) 11 0 0 11 4:91 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СЗ 5 място
2019/2020 А ОФГ СЗ 10 място
2018/2019 А ОФГ СЗ 3 място
2017/2018 А ОФГ СЗ 3 място
2016/2017 А ОФГ СЗ 5 място
2015/2016 А ОФГ СЗ 4 място
2014/2015 А ОФГ СЗ 2 място
2012/2013 А ОФГ СЗ 9 място
2011/2012 "В" група 18 място
2010/2011 "В" група 17 място

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2012 1.925 94
март 2012 5.277 84
ноември 2011 4.366 96
октомври 2011 4.756 95
септември 2011 5.594 93
август 2011 6.223 86
май 2011 5.287 90
април 2011 9.775 68
март 2011 3.445 99
ноември 2010 3.842 106
октомври 2010 4.328 105
септември 2010 13.120 53
август 2010 1.749 111
всички

Интернет страници