Миньор 2022 (Раднево)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Миньор, чието име и база наследява настоящият клуб, създаден през 2004 г., съществува под това название от 1952 г.

Хроника: През 1994 г. в Стара Загора е създаден футболен клуб Боруй. През 2003 г. той сменя собственика си и се преименува на Берое АКБ. В началото на 2004 г. отборът се премества в Раднево и променя името си на АКБ Миньор, като наследява традициите на местния Марица-изток, носил през отделни периоди и имената Левски и Миньор. От 2006 г. премахва абревиатурата АКБ и се преименува на Миньор.

Клубни цветове: жълт и черен.

Прозвище: “миньорите”.

Адрес: Раднево 6260, ул. "Васил Левски" 1.
Телефон: (+359 417) 82032.
E-mail: -

Клубни върхове:
пето място в Източна “Б” група: 2005/06 г. (като АКБ Миньор).
осминафиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2005/06 г. (като АКБ Миньор).
финалист в турнира за Купата на Съветската армия (като второстепенен турнир): 1988/89 г. (като Марица-изток).

Миньор 2022 (Раднево)

"А" ОГ Стара Загора
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 17:00 1 кръг Г Тунджа (Павел баня) 1:0
17.09.2023 17:00 2 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:1
23.09.2023 17:00 3 кръг Г Габровница 04 (Горно Сахране) 1:1
01.10.2023 17:00 4 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:3
08.10.2023 16:00 5 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 0:2
15.10.2023 16:00 6 кръг Д Овощник (Овощник) 3:2
22.10.2023 16:00 7 кръг Г Млада гвардия (Розово) 4:0
- 8 кръг
почива
12.11.2023 14:30 9 кръг Д Мини "Марица-изток" (Раднево) 1:3
19.11.2023 14:30 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 4:1
26.11.2023 14:30 11 кръг Д Левски (Сърнево) 6:1
10.03.2024 15:00 12 кръг Д Тунджа (Павел баня) 2:1
16.03.2024 15:00 13 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:4
24.03.2024 15:00 14 кръг Д Габровница 04 (Горно Сахране) 1:0
30.03.2024 16:00 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:4
01.05.2024 18:00 16 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
13.04.2024 17:00 17 кръг Г Овощник (Овощник) 0:4
21.04.2024 17:00 18 кръг Д Млада гвардия (Розово) -:-
- 19 кръг
почива
11.05.2024 18:00 20 кръг Г Мини "Марица-изток" (Раднево) -:-
19.05.2024 18:00 21 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
25.05.2024 18:00 22 кръг Г Левски (Сърнево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Чирпан 1929 (Чирпан) 14 8 2 4 41:14 26
5 Верея (Стара Загора) 16 8 2 6 51:39 26
6 Миньор 2022 (Раднево) 15 7 2 6 28:27 23
7 Габровница 04 (Горно Сахране) 15 6 2 7 34:28 20
8 Ботев (Гълъбово) 14 5 3 6 33:35 18

Миньор 2022 (Раднево)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
09.09.2023 10:00 1 кръг Г Шампион (Ямбол) 0:6
16.09.2023 10:00 2 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 0:18
22.09.2023 10:00 3 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 0:8
30.09.2023 10:00 4 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 0:10
07.10.2023 10:00 5 кръг Г Саяна (Хасково) 0:12
14.10.2023 10:00 6 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 1:2
21.10.2023 09:00 7 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:2
28.10.2023 10:00 8 кръг Д ФК Харманли (Харманли) 7:1
04.11.2023 10:00 9 кръг Г Чирпан 1929 II (Чирпан) 0:3
11.11.2023 10:00 10 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 1:8
18.11.2023 10:00 11 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:8
25.11.2023 10:00 12 кръг Г Арена (Ямбол) 0:17
09.03.2024 10:00 13 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 2:3
17.03.2024 10:00 14 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:4
23.03.2024 10:00 15 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Шампион (Ямбол) 15 4 2 9 33:83 14
13 ФК Харманли (Харманли) 15 2 1 12 20:54 7
14 Чирпан 1929 II (Чирпан) 15 2 0 13 14:96 6
15 Верея (Стара Загора) 15 2 0 13 12:72 6
16 Миньор 2022 (Раднево) 15 1 1 13 19:105 4
Втора фаза / Група "Б"
30.03.2024 10:00 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:2
07.04.2024 10:00 17 кръг Г ФК Харманли (Харманли) 0:4
03.05.2024 17:00 18 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
20.04.2024 10:00 19 кръг Д Чирпан 1929 II (Чирпан) -:-
27.04.2024 10:00 20 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
11.05.2024 10:00 21 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
18.05.2024 10:00 22 кръг Д Шампион (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Шампион (Ямбол) 17 5 2 10 36:89 17
13 ФК Харманли (Харманли) 17 4 1 12 30:55 13
14 Миньор 2022 (Раднево) 17 2 1 14 23:111 7
15 Чирпан 1929 II (Чирпан) 16 2 0 14 17:100 6
16 Верея (Стара Загора) 18 2 0 16 15:84 6

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:09 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници