Неизвестно

Алмус 2012 (Лом)

Арсенал (Лъвино)

Балкан (Банище)

Балкан (Селиминово)

Белица (Белица)

Бенковски (Симеоновград)

Ботев 1 (Батановци)

Брусарци (Брусарци)

Възход (Радиево)

Гагарин (Крумово)

Гелеменово (Гелеменово)

Глоджево (Глоджево)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Дъбене (Дъбене)

Златия (Вълчедръм)

Камбурово (Камбурово)

Конелиано 2005 (Герман)

Космос 2013 (Браничево)

Котел (Котел)

Кошарица (Кошарица)

Левски (Коняво)

Левски 2012 (Карапелит)

Ленчо (Якимово)

Лъки 2004 (Лъки)

Люта (Владимирово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Мъглиж (Мъглиж)

Н спорт (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик (Галата)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия (Оризари)

Осогово (Багренци)

Осъм (Козар Белене)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Поповица (Поповица)

Ракета 1111 (Буковлък)

Рилци 2006 (Рилци)

Сарата (Долни Раковец)

Светкавица (Манолско Конаре)

Светкавица (Чудомир)

Светкавица 2014 (Търговище)

Своге (Своге)

Селяк (Стубел)

Септември (Медковец)

Септември 2009 (Лехчево)

Скала (Зверино)

Скобелево (Сливен)

Славия 1947 (Хаджиево)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Спартак 76 (Плевен)

Спортист (Благово)

Странджа (Малко Търново)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тунджа 2010 (Копринка)

Урожай (Пиргово)

Успех (Угърчин)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Спартак (Варна)

Шампиони 2014 (Варна)

Доростол Силистра (Силистра)

BGSupporters форум

Доростол Силистра (Силистра)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Д Олимпик II (Варна) 2:1
17.09.2017 10:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 6:1
24.09.2017 10:00 3 кръг Д Ботев (Нови пазар) 7:2
01.10.2017 10:00 4 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 4:0
08.10.2017 10:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 0:4
15.10.2017 10:00 6 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 1:4
21.10.2017 10:00 7 кръг Д Олимпик (Варна) 1:2
09.12.2017 10:00 8 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
06.11.2017 10:00 9 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 4:1
12.11.2017 10:00 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
19.11.2017 10:00 11 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
26.11.2017 10:00 12 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
03.12.2017 10:00 13 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 14 кръг Г Олимпик II (Варна) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 16 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 17 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 18 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 19 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 20 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 21 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 22 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 23 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 24 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 25 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 26 кръг Г Волов (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Добруджа 1919 II (Добрич) 10 6 2 2 28:22 20
6 Олимпик II (Варна) 10 5 0 5 16:14 15
7 Доростол Силистра (Силистра) 9 5 0 4 25:18 15
8 Волов (Шумен) 10 5 0 5 25:22 15
9 Дунав 2010 (Русе) 10 4 1 5 25:18 13

Доростол Силистра (Силистра)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Д Олимпик II (Варна) 3:0
17.09.2017 11:30 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
24.09.2017 11:30 3 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:1
01.10.2017 11:30 4 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 3:0
08.10.2017 11:30 5 кръг Д Черно море (Варна) 0:0
15.10.2017 11:30 6 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 3:2
21.10.2017 11:30 7 кръг Д Олимпик (Варна) 2:1
09.12.2017 11:30 8 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
06.11.2017 11:30 9 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 2:3
12.11.2017 11:30 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
19.11.2017 11:30 11 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
26.11.2017 11:30 12 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
03.12.2017 11:30 13 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 14 кръг Г Олимпик II (Варна) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 16 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 17 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 18 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 19 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 20 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 21 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 22 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 23 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 24 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 25 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 26 кръг Г Волов (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черно море (Варна) 9 7 1 1 37:6 22
5 Спартак 1918 (Варна) 10 6 1 3 22:12 19
6 Доростол Силистра (Силистра) 9 5 1 3 16:12 16
7 Ботев (Нови пазар) 10 4 1 5 24:18 13
8 Добруджа 1919 II (Добрич) 10 3 2 5 18:35 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници