Дунав 2009 (Сливо поле)

BGSupporters форум

Дунав 2009 (Сливо поле)

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Д Ботев (Голямо Враново) 5:0
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Вихър 2020 (Николово) 3:1
отложен 3 кръг Г Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) -:-
04.10.2020 15:00 4 кръг Д Смирненски (Смирненски) 2:2
10.10.2020 15:00 5 кръг Г Сокол 2007 (Червена вода) 3:0
18.10.2020 15:00 6 кръг Д Юделник (Юделник) -:-
25.10.2020 15:00 7 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
01.11.2020 14:00 8 кръг Д Дунарит (Николово) -:-
08.11.2020 14:00 9 кръг Г Спартак 2000 (Бъзън) -:-
15.11.2020 14:00 10 кръг Д Спартак 2014 (Хотанца) -:-
22.11.2020 14:00 11 кръг Г Мартен (Мартен) -:-
- 12 кръг Г Ботев (Голямо Враново) -:-
- 13 кръг Г Вихър 2020 (Николово) -:-
- 14 кръг Д Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) -:-
- 15 кръг Г Смирненски (Смирненски) -:-
- 16 кръг Д Сокол 2007 (Червена вода) -:-
- 17 кръг Г Юделник (Юделник) -:-
- 18 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 19 кръг Г Дунарит (Николово) -:-
- 20 кръг Д Спартак 2000 (Бъзън) -:-
- 21 кръг Г Спартак 2014 (Хотанца) -:-
- 22 кръг Д Мартен (Мартен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 5 3 2 0 12:3 11
2 Локомотив (Русе) 5 3 2 0 11:2 11
3 Дунав 2009 (Сливо поле) 4 3 1 0 13:3 10
4 Сокол 2007 (Червена вода) 4 3 0 1 16:4 9
5 Спартак 2000 (Бъзън) 5 2 2 1 5:7 8
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Русе / Първи кръг
- -
почива
Област Русе / Втори кръг
23.08.2020 18:00 - Д Дунав (Русе) 0:5

Дунав 2009 (Сливо поле)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
03.10.2020 11:30 2 кръг Д Бенковски (Бяла) анл.
10.10.2020 11:30 3 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:3
17.10.2020 11:30 4 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
24.10.2020 11:30 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
31.10.2020 11:30 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
07.11.2020 11:30 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 11 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 12 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноломец 1919 (Попово) 2 1 0 1 6:8 3
4 Филип Тотю 2018 (Две могили) 3 1 0 2 6:9 3
5 Дунав 2009 (Сливо поле) 1 0 0 1 0:3 0
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 2 0 0 2 3:7 0
- Бенковски (Бяла) - 0 0 0 0:0 -

Дунав 2009 (Сливо поле)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
03.10.2020 10:00 2 кръг Д Бенковски (Бяла) 2:1
10.10.2020 10:00 3 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:5
17.10.2020 10:00 4 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
24.10.2020 10:00 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
31.10.2020 10:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
07.11.2020 10:00 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 10 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 11 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 12 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив (Русе) 3 1 1 1 5:7 4
4 Филип Тотю 2018 (Две могили) 3 1 0 2 6:11 3
5 Дунав 2009 (Сливо поле) 2 1 0 1 2:6 3
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 2 0 1 1 2:5 1
7 Бенковски (Бяла) 2 0 0 2 3:5 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ РС 2 място
2018/2019 А ОФГ РС 2 място
2017/2018 А ОФГ РС 5 място
2016/2017 А ОФГ РС 4 място
2015/2016 А ОФГ РС 2 място
2014/2015 А ОФГ РС 4 място
2013/2014 А ОФГ РС 4 място
2012/2013 А ОФГ РС 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници