Кубрат 2016 (Кубрат)

BGSupporters форум

Кубрат 2016 (Кубрат)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2023 18:00 1 кръг Д Бенковски (Исперих) 0:3
19.08.2023 18:00 2 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:3
26.08.2023 18:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 1:3
03.09.2023 17:00 4 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:5
03.12.2023 14:00 5 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:2
16.09.2023 17:00 6 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
24.09.2023 17:00 7 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:2
30.09.2023 16:00 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:1
07.10.2023 16:00 9 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:4
15.10.2023 16:00 10 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) 1:0
21.10.2023 16:00 11 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
28.10.2023 14:00 12 кръг Д Волов (Шумен) анл.
04.11.2023 14:00 13 кръг Г Черно море II (Варна) 0:3
11.11.2023 14:30 14 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 0:2
19.11.2023 14:00 15 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 1:3
24.02.2024 14:00 16 кръг Г Бенковски (Исперих) 0:5
02.03.2024 15:00 17 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
09.03.2024 15:00 18 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
17.03.2024 15:00 19 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
24.03.2024 15:00 20 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 21 кръг
почива
07.04.2024 16:00 22 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
14.04.2024 16:00 23 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
21.04.2024 16:00 24 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
28.04.2024 16:00 25 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) -:-
04.05.2024 17:00 26 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 27 кръг
почива
19.05.2024 17:00 28 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
25.05.2024 18:00 29 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
01.06.2024 18:00 30 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Дунав от Русе II (Русе) 13 2 1 10 8:31 7
13 Локомотив 2022 (Русе) 13 1 3 9 12:34 6
14 Кубрат 2016 (Кубрат) 14 1 0 13 6:38 3
-- Волов (Шумен) - 0 0 0 0:0 -
-- Спортист 2011 (Генерал Тошево) - 0 0 0 0:0 -
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2023 18:00 - Д Дунав от Русе /юн.мл./ (Русе) 3:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
11.02.2024 13:30 - Г Дунав (Батин) 0:2
17.02.2024 14:00 - Г Доростол Силистра (Силистра) 0:3

Кубрат 2016 (Кубрат)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 11:30 1 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 7:0
07.10.2023 10:30 2 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 2:4
14.10.2023 11:00 3 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:4
- 4 кръг
почива
28.10.2023 11:30 5 кръг Д Бенковски (Исперих) 1:1
04.11.2023 11:30 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:7
12.11.2023 11:30 7 кръг Г Бенковски (Бяла) 1:1
18.11.2023 11:30 8 кръг Г Левски 2000 (Русе) 1:1
отложен 9 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 10 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 11 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 12 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Бенковски (Исперих) -:-
- 15 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 16 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 17 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
- 18 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черноломец 1919 (Попово) 7 3 1 3 19:13 10
5 Бенковски (Исперих) 7 2 2 3 13:20 8
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 7 1 3 3 14:18 6
7 Дунав 2009 (Сливо поле) 7 1 1 5 11:30 4
8 Бенковски (Бяла) 7 0 3 4 5:21 3

Кубрат 2016 (Кубрат)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 10:00 1 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 3:4
25.10.2023 15:30 2 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 0:0
14.10.2023 10:00 3 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) анл.
- 4 кръг
почива
28.10.2023 10:00 5 кръг Д Бенковски (Исперих) 0:5
04.11.2023 10:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
12.11.2023 10:00 7 кръг Г Бенковски (Бяла) 2:0
18.11.2023 10:00 8 кръг Г Левски 2000 (Русе) 0:3
отложен 9 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 10 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 11 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Бенковски (Исперих) -:-
- 15 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 16 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 17 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
- 18 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Дунав 2009 (Сливо поле) 7 4 0 3 17:20 12
5 Лудогорец 1945 (Разград) 6 3 1 2 12:10 10
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 6 1 2 3 6:13 5
7 Бенковски (Бяла) 6 1 0 5 7:21 3
8 Филип Тотю 2018 (Две могили) 6 0 1 5 3:18 1

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници