Дунав 2009 (Сливо поле)

BGSupporters форум

Дунав 2009 (Сливо поле)

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 14:00 1 кръг Г Атлетик (Тръстеник) 4:1
01.10.2023 14:00 2 кръг Д Дунарит (Николово) 4:0
08.10.2023 14:00 3 кръг Г Юнак (Ряхово) 1:1
15.10.2023 14:00 4 кръг Д Юделник (Юделник) 5:0
22.10.2023 14:00 5 кръг Г Мартен (Мартен) 1:0
05.11.2023 14:00 6 кръг Г Спартак 2000 (Бъзън) 2:1
12.11.2023 14:00 7 кръг Д Урожай (Пиргово) 1:1
- 8 кръг Д Атлетик (Тръстеник) -:-
- 9 кръг Г Дунарит (Николово) -:-
- 10 кръг Д Юнак (Ряхово) -:-
- 11 кръг Г Юделник (Юделник) -:-
- 12 кръг Д Мартен (Мартен) -:-
- 13 кръг Д Спартак 2000 (Бъзън) -:-
- 14 кръг Г Урожай (Пиргово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунарит (Николово) 7 6 0 1 30:6 18
2 Дунав 2009 (Сливо поле) 7 5 2 0 18:4 17
3 Мартен (Мартен) 7 5 0 2 29:11 15
4 Спартак 2000 (Бъзън) 7 4 0 3 14:15 12
5 Урожай (Пиргово) 7 3 1 3 15:13 10

Дунав 2009 (Сливо поле)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 11:30 1 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:7
07.10.2023 11:30 2 кръг Г Бенковски (Исперих) 3:6
14.10.2023 11:30 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:10
21.10.2023 11:30 4 кръг Г Бенковски (Бяла) 3:0
28.10.2023 11:30 5 кръг Д Левски 2000 (Русе) 1:1
04.11.2023 11:30 6 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:2
- 7 кръг
почива
18.11.2023 11:30 8 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 1:4
отложен 9 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 10 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 11 кръг Д Бенковски (Исперих) -:-
- 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 13 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 14 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 15 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 18 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Бенковски (Исперих) 7 2 2 3 13:20 8
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 7 1 3 3 14:18 6
7 Дунав 2009 (Сливо поле) 7 1 1 5 11:30 4
8 Бенковски (Бяла) 7 0 3 4 5:21 3
9 Левски 2000 (Русе) 7 0 3 4 4:28 3

Дунав 2009 (Сливо поле)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 10:00 1 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 4:3
07.10.2023 10:00 2 кръг Г Бенковски (Исперих) 1:6
14.10.2023 10:00 3 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
21.10.2023 10:00 4 кръг Г Бенковски (Бяла) 2:0
28.10.2023 10:00 5 кръг Д Левски 2000 (Русе) 3:1
04.11.2023 10:00 6 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) 3:0
- 7 кръг
почива
18.11.2023 10:00 8 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 3:6
25.11.2023 10:00 9 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) анл.
- 10 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 11 кръг Д Бенковски (Исперих) -:-
- 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 13 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 14 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 15 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив 2022 (Русе) 7 4 1 2 20:12 13
3 Бенковски (Исперих) 6 4 1 1 26:12 13
4 Дунав 2009 (Сливо поле) 7 4 0 3 17:20 12
5 Лудогорец 1945 (Разград) 6 3 1 2 12:10 10
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 6 1 2 3 6:13 5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ РС 3 място
2021/2022 А ОФГ РС 5 място
2020/2021 А ОФГ РС 3 място
2019/2020 А ОФГ РС 2 място
2018/2019 А ОФГ РС 2 място
2017/2018 А ОФГ РС 5 място
2016/2017 А ОФГ РС 4 място
2015/2016 А ОФГ РС 2 място
2014/2015 А ОФГ РС 4 място
2013/2014 А ОФГ РС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници