Лудогорец 1945 (Разград)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Учреден е на 27 юли 2000 г. като Разград 2000. Преди началото на сезон 2010/11 е преименуван на Лудогорец 1945 - наследявайки името и символите на бившия едноименен клуб, създаден през 1945 г.
 
Хроника: През лятото на 2002 г. към футболен клуб Разград 2000, който до този момент развива само детско-юношески футбол, се присъединява създаденият на 18 юни 2001 г. нов футболен клуб в града - Лудогорие, като вследствие на това в Разград 2000 е сформиран и мъжки футболен отбор. До състезателната 2009/10 г. клубът провежда домакинските си мачовете на стадион „Балканфарма”, след което се премества да играе на представителния градски стадион. На 25 юли 2010 г. Разград 2000 се преименува на Лудогорец 1945.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: гр. Разград 7200, ст. „Балканфарма”.
Телефон/факс: (+359) 899 141129 и 888 969619.
E-mail: fc_razgrad2000@mail.bg

Клубни върхове:
12 пъти шампион на България:
2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19, 2019/20, 2020/21, 2021/22 и 2022/23 г.
три пъти носител на Националната купа:
по това време официалното й наименование е Купа на България - 2011/12, 2013/14 и 2022/23 г.
6 пъти
носител на Суперкупата на България:
2012/13, 2014/15, 2018/19, 2019/20, 2021/22 и 2022/23 г.
осминафиналист в турнира за Лига Европа: 2013/14 г.

В
10.11.2002 (21 г.)
В
06.06.1990 (33 г.)
В
17.03.1993 (30 г.)
В
04.07.2005 (18 г.)
В
22.04.2003 (20 г.)
Зд
10.03.1996 (27 г.)
Зд
30.03.1994 (29 г.)
Зц
18.04.1992 (31 г.)
Зц
05.10.1995 (28 г.)
Зц
06.06.1996 (27 г.)
Зц
13.01.2003 (21 г.)
Зц
28.06.1995 (28 г.)
Зл
30.04.1993 (30 г.)
Зл
29.07.1992 (31 г.)
Зл
22.07.1999 (24 г.)
Зл
16.03.1999 (24 г.)
Хо
07.11.2000 (23 г.)
Хо
04.10.1997 (26 г.)
Хо
06.03.1999 (24 г.)
Хц
09.04.1994 (29 г.)
Хц
10.01.1998 (26 г.)
Хц
04.08.2000 (23 г.)
Хп
07.02.1993 (31 г.)
Хп
18.02.1993 (31 г.)
Кл
22.09.1989 (34 г.)
Кл
18.05.1998 (25 г.)
Кл
03.09.1997 (26 г.)
Кл
04.11.2000 (23 г.)
Кл
02.09.1999 (24 г.)
Кл
29.11.2001 (22 г.)
Н
06.09.1996 (27 г.)
Н
24.02.1997 (27 г.)
Н
20.05.2001 (22 г.)
треньори:
Т
04.01.1955 (69 г.)
напуснали:
Ха
30.05.1999 (24 г.)
Зц
20.08.1990 (33 г.)
Зц
25.10.1994 (29 г.)
Н
20.05.2001 (22 г.)
Ха
28.07.2000 (23 г.)
Кл
23.01.1999 (25 г.)
Т
09.07.1975 (48 г.)
Кд
11.11.1996 (27 г.)
Зд
26.01.1998 (26 г.)
Хц
03.03.1998 (25 г.)
Кл
29.11.2001 (22 г.)
В
10.11.2002 (21 г.)
Кд
11.08.2000 (23 г.)
В
22.04.2003 (20 г.)
напуснали:
В
10.11.2002 (21 г.)

Лудогорец 1945 (Разград)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
14.07.2023 21:00 1 кръг Г Крумовград (Крумовград) 1:3 Диема спорт
22.07.2023 21:30 2 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 5:0 Диема спорт
02.11.2023 18:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0 Диема спорт
05.08.2023 19:00 4 кръг Г Ботев (Враца) 5:0 Диема спорт
13.08.2023 21:15 5 кръг Д ЦСКА (София) 3:0 Диема спорт
20.08.2023 21:15 6 кръг Г Черно море (Варна) 0:1 Диема спорт
27.08.2023 21:15 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 5:0 Диема спорт
отложен 8 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
16.09.2023 20:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:2 Диема спорт
24.09.2023 20:30 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:1 Диема спорт
27.09.2023 20:30 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 Диема спорт
01.10.2023 20:30 12 кръг Г Левски (София) 1:0 Диема спорт
08.10.2023 20:15 13 кръг Д Пирин (Благоевград) 4:0 Диема спорт
22.10.2023 19:00 14 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:0 Диема спорт
29.10.2023 18:15 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1 Диема спорт
05.11.2023 15:30 16 кръг Д Крумовград (Крумовград) 1:0 Диема спорт
12.11.2023 18:00 17 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 4:0 Диема спорт
27.11.2023 15:25 18 кръг Д Славия 1913 (София) 2:3 Диема спорт
03.12.2023 15:15 19 кръг Д Ботев (Враца) 5:0 Диема спорт
10.12.2023 17:45 20 кръг Г ЦСКА (София) 1:0 Диема спорт
19.02.2024 16:00 21 кръг Д Черно море (Варна) 3:1 Диема спорт
26.02.2024 17:30 22 кръг Г Берое (Стара Загора) -:- Диема спорт
03.03.2024 17:00 23 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:- Диема спорт
09.03.2024 24 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
16.03.2024 25 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
30.03.2024 26 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
03.04.2024 27 кръг Д Левски (София) -:-
06.04.2024 28 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
13.04.2024 29 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
20.04.2024 30 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черно море (Варна) 22 14 6 2 37:19 48
2 Лудогорец 1945 (Разград) 20 14 3 3 51:13 45
3 ЦСКА (София) 22 13 6 3 33:12 45
4 Левски (София) 22 12 5 5 36:16 41
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 22 12 5 5 37:24 41
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
22.11.2023 13:30 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 4:0 Диема спорт
Втори кръг (1/8 финали)
06.12.2023 17:30 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0 Диема спорт
Трети кръг (1/4 финали)
29.02.2024 17:30 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:- Диема спорт
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
10.02.2024 15:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1 Диема спорт
Шампионска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
11.07.2023 21:45 1-ви мач Г Балкани (Суха река, Косово) 0:2 Диема спорт
19.07.2023 21:00 реванш Д Балкани (Суха река, Косово) 4:0 Диема спорт
Втори квалификационен кръг
26.07.2023 21:45 1-ви мач Д Олимпия (Любляна, Словения) 1:1 Диема спорт 3
01.08.2023 21:00 реванш Г Олимпия (Любляна, Словения) 1:2 bTV Action
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Трети квалификационен кръг
08.08.2023 17:00 1-ви мач Г Астана (Астана, Казахстан, 1) 1:2 Диема спорт 3
17.08.2023 21:00 реванш Д Астана (Астана, Казахстан, 1) 5:1 Диема спорт 3
Плейофи
24.08.2023 21:00 1-ви мач Д Аякс (Амстердам, Хол, 1) 1:4 Диема спорт 3
31.08.2023 21:00 реванш Г Аякс (Амстердам, Хол, 1) 1:0 Диема спорт 3
Лига на конференциите
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група "H"
21.09.2023 19:45 - Д Спартак (Търнава, Словакия) 4:0 MAX Sport 3
05.10.2023 22:00 - Г Нордшеланд (Фарум, Дания) 1:7 bTV Action
26.10.2023 19:45 - Г Фенербахче (Истанбул, Турция) 1:3 MAX Sport 3
09.11.2023 22:00 - Д Фенербахче (Истанбул, Турция) 2:0 bTV Action
30.11.2023 22:00 - Г Спартак (Търнава, Словакия) 2:1 MAX Sport 3
14.12.2023 19:45 - Д Нордшеланд (Фарум, Дания) 1:0 bTV Action
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Фенербахче (Истанбул, Турция) 6 4 0 2 13:11 12
2 Лудогорец 1945 (Разград) 6 4 0 2 11:11 12
3 Нордшеланд (Фарум, Дания) 6 3 1 2 17:7 10
4 Спартак (Търнава, Словакия) 6 0 1 5 3:15 1
Елиминационен кръг
15.02.2024 22:00 1-ви мач Г Сервет (Женева, Швейцария) 0:0 MAX Sport 3
22.02.2024 19:45 реванш Д Сервет (Женева, Швейцария) 0:1 bTV Action
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2023 18:15 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
26.06.2023 18:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
01.07.2023 18:00 - Д Университатя (Крайова, Рум, 1) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2024 16:30 - Г Шахтьор (Донецк, Укр, 1) анл. Диема спорт 3
24.01.2024 16:00 - Д Олимпия (Любляна, Свн, 1) 3:0 Диема спорт 3
27.01.2024 16:00 - Д Ракув (Ченстохова, Пол, 1) 3:1 Диема спорт 3
30.01.2024 16:00 - Д Теплице (Теплице, Чех, 1) 1:3
31.01.2024 16:00 - Д Сигма (Оломоуц, Чехия, 1) 3:1 Диема спорт 3
03.02.2024 16:30 - Д Млада Болеслав (Мл.Болеслав,Чех,1) 1:1 Диема спорт 3

Лудогорец 1945 II (Разград)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2023 18:30 1 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 2:2
23.07.2023 18:30 2 кръг Д Септември (София) 1:2
29.07.2023 18:30 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
06.08.2023 18:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
14.08.2023 19:30 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:3
21.08.2023 18:00 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
28.08.2023 19:30 7 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:0
01.09.2023 17:00 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
17.09.2023 17:00 9 кръг Д Спартак (Плевен) 0:2
23.09.2023 17:00 10 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:2
28.09.2023 17:00 11 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:1
17.11.2023 14:30 12 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:1
23.11.2023 14:30 13 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
21.10.2023 16:00 14 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:0
27.10.2023 16:00 15 кръг Д Беласица (Петрич) 4:1
07.11.2023 14:30 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
11.11.2023 14:30 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0
15.12.2023 14:00 18 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 2:0
04.12.2023 14:00 19 кръг Г Септември (София) 0:0
11.12.2023 14:00 20 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
17.02.2024 14:00 21 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
24.02.2024 14:00 22 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:1
04.03.2024 15:30 23 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
09.03.2024 24 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
16.03.2024 25 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
30.03.2024 26 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
06.04.2024 27 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
13.04.2024 28 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
20.04.2024 29 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
27.04.2024 30 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
04.05.2024 31 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
11.05.2024 32 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
18.05.2024 33 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
25.05.2024 34 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Струмска слава 1927 (Радомир) 22 9 6 7 22:18 33
8 Добруджа 1919 (Добрич) 21 8 6 7 29:21 30
9 Лудогорец 1945 II (Разград) 22 8 5 9 24:24 29
10 ФК ЦСКА 1948 II (София) 21 7 6 8 20:24 27
11 Литекс (Ловеч) 22 7 6 9 18:23 27
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2023 10:30 - Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 5:0
29.06.2023 18:30 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 5:1
01.07.2023 18:30 - Г Спартак 1918 (Варна) 2:0
09.07.2023 18:00 - Д Локомотив 2022 (Русе) 11:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.01.2024 14:00 - Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:1
27.01.2024 14:00 - Д Бенковски (Исперих) 5:0
31.01.2024 14:00 - Г Дунав от Русе (Русе) 1:1
03.02.2024 14:00 - Д Локомотив (Г.Оряховица) 6:2
09.02.2024 14:15 - Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1

Лудогорец 1945 III (Разград)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:1
19.08.2023 18:00 2 кръг Д Септември 98 (Тервел) 6:1
26.08.2023 18:00 3 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:1
20.09.2023 17:00 4 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) 6:1
09.09.2023 17:00 5 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
16.09.2023 17:00 6 кръг Д Волов (Шумен) анл.
23.09.2023 17:00 7 кръг Г Черно море II (Варна) 0:0
29.09.2023 16:00 8 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 5:2
02.12.2023 14:00 9 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 1:0
14.10.2023 16:00 10 кръг Д Бенковски (Исперих) 5:2
21.10.2023 16:00 11 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:1
16.12.2023 14:00 12 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 6:0
09.12.2023 14:00 13 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:0
29.11.2023 14:00 14 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:0
18.11.2023 14:00 15 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
25.02.2024 14:00 16 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:1
02.03.2024 15:00 17 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
09.03.2024 15:00 18 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
16.03.2024 15:00 19 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) -:-
23.03.2024 15:00 20 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 21 кръг
почива
06.04.2024 16:00 22 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
13.04.2024 16:00 23 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
20.04.2024 16:00 24 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
27.04.2024 16:00 25 кръг Г Бенковски (Исперих) -:-
04.05.2024 17:00 26 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
11.05.2024 17:00 27 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
19.05.2024 17:00 28 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
25.05.2024 18:00 29 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 III (Разград) 14 10 3 1 37:10 33
2 Черно море II (Варна) 13 10 2 1 32:9 32
3 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 14 10 2 2 29:12 32
4 Септември 98 (Тервел) 14 9 2 3 26:14 29
5 Черноломец 1919 (Попово) 14 9 2 3 20:13 29
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 18:00 - Д Спартак 1918 II (Варна) 1:1
15.07.2023 11:30 - Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2024 14:00 - Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:0
27.01.2024 14:00 - Г Локомотив (Г.Оряховица) 3:2
03.02.2024 14:00 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) 2:2
10.02.2024 14:00 - Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
17.02.2024 14:00 - Д Локомотив 2022 (Русе) 7:0

Лудогорец 1945 (Разград)

Юношеска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
04.10.2023 18:00 1-ви мач Г Динамо (Минск, Беларус) 1:0
08.10.2023 18:00 реванш Д Динамо (Минск, Беларус) 0:2

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
18.10.2023 15:00 1-ви мач Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 4:0
25.10.2023 15:00 реванш Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 4:0
1/4 финали
15.11.2023 13:30 1-ви мач Д Левски (София) 2:2
22.11.2023 13:30 реванш Г Левски (София) 1:2
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
- -
почива

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:0
13.08.2023 10:00 2 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:3
16.08.2023 09:30 3 кръг Д Черно море (Варна) 4:1
23.08.2023 10:00 4 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:0
27.08.2023 10:00 5 кръг Д Национал (София) 6:0
03.09.2023 10:30 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
16.09.2023 10:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 7:0
23.09.2023 10:00 8 кръг Г Спартак (Плевен) 5:1
30.09.2023 11:00 9 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 2:0
09.12.2023 13:30 10 кръг Г Септември (София) 2:1
14.10.2023 10:00 11 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0
06.11.2023 10:30 12 кръг Д ЦСКА (София) 2:0
11.11.2023 10:30 13 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:0
20.02.2024 11:00 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 6:1
03.12.2023 11:00 15 кръг Г Левски (София) 2:1
25.02.2024 14:00 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 4:0
02.03.2024 10:00 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 18 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 19 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Национал (София) -:-
- 21 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 23 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 24 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 25 кръг Д Септември (София) -:-
- 26 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 27 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 28 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 29 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 16 14 0 2 52:9 42
2 Левски (София) 16 13 2 1 34:9 41
3 Черно море (Варна) 16 13 1 2 39:16 40
4 ФК ЦСКА 1948 (София) 16 9 3 4 38:20 30
5 Славия 1913 (София) 16 9 2 5 37:21 29

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-16)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 11:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
12.08.2023 18:00 2 кръг Д Берое (Стара Загора) 4:1
09.12.2023 11:00 3 кръг Г Септември (София) 2:1
23.08.2023 11:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
26.08.2023 10:00 5 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 4:1
02.09.2023 11:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
18.09.2023 12:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 4:1
24.09.2023 13:30 8 кръг Д Спартак (Плевен) 5:0
01.10.2023 10:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 4:0
09.10.2023 12:00 10 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 8:1
15.10.2023 12:00 11 кръг Г Национал (София) 3:2
03.11.2023 10:30 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 7:0
19.11.2023 12:30 13 кръг Г Левски (София) 5:1
25.11.2023 14:30 14 кръг Д Звезденбург (Бургас) 8:1
29.11.2023 10:30 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 8:1
23.02.2024 12:00 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 5:0
03.03.2024 11:30 17 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Д Септември (София) -:-
- 19 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 20 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 21 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 23 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 24 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 25 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Национал (София) -:-
- 27 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 28 кръг Д Левски (София) -:-
- 29 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 30 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 16 15 0 1 71:13 45
2 Септември (София) 15 12 1 2 52:10 37
3 Национал (София) 16 10 3 3 49:22 33
4 Ботев (Пловдив) 16 10 2 4 59:23 32
5 Левски (София) 16 9 4 3 32:18 31

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 11:30 1 кръг Г Левски 2000 (Русе) 8:0
07.10.2023 11:30 2 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 4:0
14.10.2023 11:30 3 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 10:2
21.10.2023 11:30 4 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 4:0
28.10.2023 11:00 5 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 3:0
04.11.2023 11:30 6 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 7:1
11.11.2023 11:30 7 кръг Г Бенковски (Исперих) 4:1
- 8 кръг
почива
отложен 9 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 10 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
- 11 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 12 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 13 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 14 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 15 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 16 кръг Д Бенковски (Исперих) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 7 7 0 0 40:4 21
2 Филип Тотю 2018 (Две могили) 7 6 0 1 19:8 18
3 Локомотив 2022 (Русе) 8 5 1 2 29:12 16
4 Черноломец 1919 (Попово) 7 3 1 3 19:13 10
5 Бенковски (Исперих) 7 2 2 3 13:20 8

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 09:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0
12.08.2023 16:00 2 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0
19.08.2023 09:00 3 кръг Г Септември (София) 0:0
23.08.2023 09:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 4:1
26.08.2023 10:30 5 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 3:0
02.09.2023 09:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:0
18.09.2023 10:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 2:0
24.09.2023 11:30 8 кръг Д Спартак (Плевен) 8:0
01.10.2023 11:00 9 кръг Г Черно море (Варна) 1:0
09.10.2023 10:00 10 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 8:1
15.10.2023 10:00 11 кръг Г Национал (София) 3:0
03.11.2023 18:00 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 6:0
19.11.2023 10:00 13 кръг Г Левски (София) 0:2
25.11.2023 12:30 14 кръг Д Звезденбург (Бургас) 4:0
09.12.2023 11:00 15 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:0
23.02.2024 10:00 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
03.03.2024 09:30 17 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Д Септември (София) -:-
- 19 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 20 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 21 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 23 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 24 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 25 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Национал (София) -:-
- 27 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 28 кръг Д Левски (София) -:-
- 29 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 30 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 16 14 1 1 53:4 43
2 Септември (София) 15 13 2 0 81:6 41
3 Левски (София) 16 11 2 3 58:25 35
4 Дунав от Русе (Русе) 16 9 2 5 24:27 29
5 Славия 1913 (София) 16 8 3 5 49:34 27

Лудогорец 1945 (Разград)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
05.10.2023 15:00 1-ви мач Г Севлиево (Севлиево) 4:0
12.10.2023 10:30 реванш Д Севлиево (Севлиево) 6:0
1/4 финали
15.11.2023 11:00 1-ви мач Д ЦСКА (София) 3:0
22.11.2023 11:00 реванш Г ЦСКА (София) 2:0
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
14.09.2023 17:00 - Д Дунав от Русе (Русе) 5:0
Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 12:15 1 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 16:0
24.09.2023 12:15 2 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 6:0
30.09.2023 12:00 3 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:2
09.11.2023 17:30 4 кръг Д Приказките (Добрич) 6:0
15.10.2023 12:15 5 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 4:0
22.10.2023 12:15 6 кръг Д Олимпик (Варна) 10:0
30.10.2023 12:15 7 кръг Г Черно море (Варна) 3:1
06.11.2023 12:15 8 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
- 9 кръг
почива
19.11.2023 12:15 10 кръг Д СФК Светкавица 2014 (Търговище) 3:0
25.11.2023 12:15 11 кръг Г Волов (Шумен) 6:0
10.03.2024 12:15 12 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
17.03.2024 12:15 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
09.03.2024 11:00 14 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
30.03.2024 12:15 15 кръг Г Приказките (Добрич) -:-
06.04.2024 12:15 16 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
14.04.2024 12:15 17 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
20.04.2024 12:15 18 кръг Д Черно море (Варна) -:-
27.04.2024 12:15 19 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 20 кръг
почива
19.05.2024 12:15 21 кръг Г СФК Светкавица 2014 (Търговище) -:-
26.05.2024 12:15 22 кръг Д Волов (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 10 9 0 1 50:5 27
2 Лудогорец 1945 (Разград) 10 9 0 1 57:3 27
3 Добруджа 1919 (Добрич) 9 5 2 2 22:15 17
4 Черно море (Варна) 9 5 0 4 19:18 15
5 Спартак 1918 (Варна) 9 4 2 3 29:9 14

Лудогорец 1945 (Разград)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 10:00 1 кръг Г Левски 2000 (Русе) 1:4
07.10.2023 10:00 2 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 3:0
14.10.2023 10:00 3 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 4:1
21.10.2023 10:00 4 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 2:1
28.10.2023 10:00 5 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) анл.
04.11.2023 10:00 6 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1
11.11.2023 10:00 7 кръг Г Бенковски (Исперих) 1:3
- 8 кръг
почива
отложен 9 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 10 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
- 11 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
- 12 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 13 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 16 кръг Д Бенковски (Исперих) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Бенковски (Исперих) 6 4 1 1 26:12 13
4 Дунав 2009 (Сливо поле) 7 4 0 3 17:20 12
5 Лудогорец 1945 (Разград) 6 3 1 2 12:10 10
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 6 1 2 3 6:13 5
7 Бенковски (Бяла) 6 1 0 5 7:21 3

Лудогорец 1945 (Разград)

ДПГ13: Варна - Зонална група "А" (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:00 1 кръг Д Приказките (Добрич) 2:1
22.09.2023 11:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
- 3 кръг
почива
08.10.2023 11:00 4 кръг Д Атлетик (Шумен) 6:0
14.10.2023 14:30 5 кръг Г Черно море (Варна) 6:1
21.10.2023 13:00 6 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 5:1
26.10.2023 14:00 7 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 7:1
11.11.2023 11:00 8 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:0
18.11.2023 11:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
10.03.2024 11:00 10 кръг Г Приказките (Добрич) -:-
16.03.2024 11:00 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 12 кръг
почива
31.03.2024 13:00 13 кръг Г Атлетик (Шумен) -:-
06.04.2024 11:00 14 кръг Д Черно море (Варна) -:-
13.04.2024 13:00 15 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
20.04.2024 11:00 16 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
27.04.2024 11:00 17 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
11.05.2024 11:00 18 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1918 (Варна) 8 7 0 1 32:5 21
2 Лудогорец 1945 (Разград) 8 6 1 1 27:8 19
3 Черно море (Варна) 8 5 1 2 28:19 16
4 Дунав от Русе (Русе) 8 5 0 3 16:14 15
5 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 8 4 2 2 14:10 14

Лудогорец 1945 (Разград)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
03.12.2023 12:00 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:1
10.09.2023 16:00 2 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 2:2
16.09.2023 14:00 3 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 8:0
30.09.2023 12:00 4 кръг Г НСА (София) 0:2
07.10.2023 12:00 5 кръг Д София лейдис 2021 (София) 10:1
17.12.2023 11:00 6 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:6
21.10.2023 12:00 7 кръг Д Спортика (Благоевград) 5:4
21.11.2023 15:00 8 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
04.11.2023 12:00 9 кръг Д Риал (Ковачевци) анл.
12.11.2023 12:00 10 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:2
19.11.2023 13:00 11 кръг Г Светкавица (Градежница) анл.
25.02.2024 12:00 12 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 0:0
09.12.2023 11:00 13 кръг Г Енко (Пловдив) 1:2
02.03.2024 14 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 15 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
- 16 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 17 кръг Д НСА (София) -:-
- 18 кръг Г София лейдис 2021 (София) -:-
- 19 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Спортика (Благоевград) -:-
- 21 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г ЛП Супер спорт (София) -:-
- 26 кръг Д Енко (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спортика (Благоевград) 11 5 3 3 36:13 18
6 Севлиево лейдис (Севлиево) 11 5 2 4 17:27 17
7 Лудогорец 1945 (Разград) 11 4 3 4 30:20 15
8 Пирин (Благоевград) 11 3 1 7 9:20 10
9 Етър ВТ (Велико Търново) 11 2 3 6 10:18 9


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Лудогорец 1945 (Разград)

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:12 сезона
"Б" група:23 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 67.028 2
октомври 2019 63.585 4
септември 2019 78.589 1
август 2019 68.779 1
май 2019 76.926 2
април 2019 56.451 5
март 2019 55.031 5
ноември 2018 74.642 1
октомври 2018 74.106 1
септември 2018 59.318 2
май 2018 54.566 6
април 2018 108.409 1
март 2018 90.473 1
ноември 2017 65.545 3
октомври 2017 59.008 4
септември 2017 66.244 4
август 2017 79.310 1
май 2017 59.627 5
април 2017 56.040 7
март 2017 75.050 1
ноември 2016 71.508 2
октомври 2016 78.509 1
септември 2016 80.280 1
август 2016 53.021 6
май 2016 42.557 5
април 2016 66.150 3
март 2016 88.604 1
ноември 2015 58.278 4
октомври 2015 52.194 5
август 2015 61.068 1
май 2015 63.723 3
април 2015 63.270 5
март 2015 63.435 3
декември 2014 89.445 1
октомври 2014 50.884 6
септември 2014 59.665 2
май 2014 98.872 1
април 2014 48.525 6
март 2014 69.435 1
декември 2013 44.902 8
ноември 2013 76.988 1
септември 2013 39.716 11
август 2013 60.126 3
май 2013 51.550 3
април 2013 59.532 3
март 2013 47.786 6
ноември 2012 84.568 1
октомври 2012 33.924 15
септември 2012 73.415 1
май 2012 77.858 1
април 2012 71.730 1
март 2012 38.859 11
ноември 2011 63.061 3
октомври 2011 45.439 8
септември 2011 81.214 1
август 2011 68.711 2
май 2011 23.387 22
април 2011 42.447 8
март 2011 40.061 9
ноември 2010 18.249 32
октомври 2010 34.361 12
септември 2010 13.864 48
август 2010 25.204 20
всички

Интернет страници