Две могили (Две могили)

BGSupporters форум

Две могили (Две могили)

Североизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:1
22.08.2015 18:00 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:5
30.08.2015 18:00 3 кръг Д Интер (Плачидол) 0:2
06.09.2015 17:00 4 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:2
13.09.2015 17:00 5 кръг Д Марисан (Русе) 5:3
19.09.2015 19:00 6 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:3
27.09.2015 17:00 7 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:1
04.10.2015 16:00 8 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 0:2
10.10.2015 16:00 9 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 4:3
18.10.2015 16:00 10 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:3
23.10.2015 16:00 11 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:0
30.10.2015 15:00 12 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:2
08.11.2015 14:00 13 кръг Д Химик (Девня) 3:1
28.02.2016 14:00 14 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
05.03.2016 15:00 15 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:3
13.03.2016 15:00 16 кръг Г Интер (Плачидол) 0:3
20.03.2016 15:00 17 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:3
27.03.2016 15:00 18 кръг Г Марисан (Русе) 0:3
02.04.2016 16:00 19 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:3
10.04.2016 16:00 20 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
17.04.2016 16:00 21 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) анл.
23.04.2016 16:00 22 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 0:3
30.04.2016 16:00 23 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
08.05.2016 17:00 24 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
15.05.2016 17:00 25 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:3
22.05.2016 17:00 26 кръг Г Химик (Девня) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Септември 98 (Тервел) 26 9 4 13 42:39 31
11 Шумен 1929 (Шумен) 26 8 6 12 40:39 30
12 Кубрат 2007 (Кубрат) 26 8 5 13 26:37 29
13 Тича 1948 (Долни чифлик) 25 5 3 17 21:56 18
14 Две могили (Две могили) 25 3 2 20 18:64 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Русе / Финал
22.09.2015 17:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:3

Две могили (Две могили)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 11:30 1 кръг Д Марисан (Русе) 2:2
26.09.2015 11:30 2 кръг Г Мартен (Мартен) 2:1
- 3 кръг
почива
10.10.2015 11:30 4 кръг Г Бенковски (Бяла) 1:1
- 5 кръг
почива
24.10.2015 11:30 6 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 3:1
31.10.2015 11:30 7 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 1:5
07.11.2015 11:30 8 кръг Г Марисан (Русе) 0:2
14.11.2015 11:30 9 кръг Д Мартен (Мартен) 2:1
- 10 кръг
почива
12.03.2016 11:30 11 кръг Д Бенковски (Бяла) 3:1
- 12 кръг
почива
26.03.2016 11:30 13 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 1:4
30.03.2016 16:30 14 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 3:2
09.04.2016 11:30 15 кръг Д Марисан (Русе) 0:1
16.04.2016 11:30 16 кръг Г Мартен (Мартен) 2:1
- 17 кръг
почива
30.04.2016 11:30 18 кръг Г Бенковски (Бяла) 4:3
- 19 кръг
почива
14.05.2016 11:30 20 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 3:3
21.05.2016 11:30 21 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кубрат 2007 (Кубрат) 15 12 1 2 53:15 37
2 Черноломец 04 (Попово) 15 11 1 3 42:21 34
3 Две могили (Две могили) 15 7 3 5 28:30 24
4 Марисан (Русе) 15 6 3 6 28:20 21
5 Бенковски (Бяла) 15 3 2 10 17:45 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници