Две могили (Две могили)

BGSupporters форум

Две могили (Две могили)

"А" ОФГ Русе - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Партизан (Босилковци) 2:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Янтра (Долна Студена) 2:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Левски (Караманово) 5:0
02.10.2016 15:00 4 кръг Г Янтра (Ценово) 1:0
09.10.2016 15:00 5 кръг Д Младост (Екзарх Йосиф) 1:1
16.10.2016 15:00 6 кръг Г Бенковски (Бяла) 3:1
23.10.2016 15:00 7 кръг Д Борово 2000 (Борово) 2:0
30.10.2016 15:00 8 кръг Г Левски (Новград) 2:2
12.11.2016 14:00 9 кръг Д Ботев (Копривец) 0:0
20.11.2016 14:00 10 кръг Г Дунав (Батин) 6:4
27.11.2016 14:00 11 кръг Д Атлетик (Тръстеник) 2:1
12.03.2017 15:00 12 кръг Д Партизан (Босилковци) 7:0
19.03.2017 15:00 13 кръг Г Янтра (Долна Студена) 1:2
25.03.2017 15:00 14 кръг Д Левски (Караманово) 3:0
02.04.2017 16:00 15 кръг Д Янтра (Ценово) 8:0
09.04.2017 16:00 16 кръг Г Младост (Екзарх Йосиф) 4:1
16.04.2017 16:00 17 кръг Д Бенковски (Бяла) 0:1
23.04.2017 16:00 18 кръг Г Борово 2000 (Борово) -:-
30.04.2017 16:00 19 кръг Д Левски (Новград) -:-
07.05.2017 18:00 20 кръг Г Ботев (Копривец) -:-
14.05.2017 18:00 21 кръг Д Дунав (Батин) -:-
21.05.2017 18:00 22 кръг Г Атлетик (Тръстеник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Младост (Екзарх Йосиф) 17 15 1 1 49:13 46
2 Две могили (Две могили) 17 12 3 2 49:13 39
3 Дунав (Батин) 17 12 1 4 47:28 37
4 Ботев (Копривец) 17 11 1 5 40:23 34
5 Бенковски (Бяла) 17 11 0 6 82:21 33

Две могили (Две могили)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:2
24.09.2016 11:30 2 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) 0:4
01.10.2016 11:30 3 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 3:0
08.10.2016 11:30 4 кръг Г Левски 2000 (Русе) 4:4
15.10.2016 11:30 5 кръг Д Локомотив (Русе) 2:0
22.10.2016 11:00 6 кръг Г Вихър (Завет) 8:0
29.10.2016 11:30 7 кръг Д Бенковски (Бяла) 5:1
05.11.2016 11:30 8 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:1
12.11.2016 11:30 9 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 3:0
19.11.2016 11:30 10 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 1:0
18.03.2017 11:30 11 кръг Д Левски 2000 (Русе) 2:2
25.03.2017 11:30 12 кръг Г Локомотив (Русе) 2:1
01.04.2017 11:00 13 кръг Д Вихър (Завет) 14:0
08.04.2017 11:30 14 кръг Г Бенковски (Бяла) 3:5
15.04.2017 11:30 15 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 2:0
22.04.2017 11:30 16 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) -:-
29.04.2017 11:30 17 кръг Д Черноломец 04 (Попово) -:-
06.05.2017 11:30 18 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
13.05.2017 11:30 19 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
20.05.2017 11:00 20 кръг Г Вихър (Завет) -:-
27.05.2017 11:30 21 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кубрат 2007 (Кубрат) 15 11 2 2 52:14 35
2 Две могили (Две могили) 15 9 2 4 49:20 29
3 Бенковски (Бяла) 15 9 2 4 59:39 29
4 Левски 2000 (Русе) 15 7 4 4 45:36 25
5 Черноломец 04 (Попово) 15 5 3 7 28:33 18

Две могили (Две могили)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:00 1 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 2:4
24.09.2016 10:00 2 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) 1:2
01.10.2016 10:00 3 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 0:2
08.10.2016 10:00 4 кръг Г Левски 2000 (Русе) 2:0
15.10.2016 10:00 5 кръг Д Локомотив (Русе) 5:0
- 6 кръг
почива
29.10.2016 10:00 7 кръг Д Бенковски (Бяла) 7:5
05.11.2016 10:00 8 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 2:1
12.11.2016 10:00 9 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 6:1
19.11.2016 10:00 10 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 0:3
18.03.2017 10:00 11 кръг Д Левски 2000 (Русе) 3:1
25.03.2017 10:00 12 кръг Г Локомотив (Русе) 1:3
- 13 кръг
почива
08.04.2017 10:00 14 кръг Г Бенковски (Бяла) 7:1
15.04.2017 10:00 15 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:0
22.04.2017 10:00 16 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) -:-
29.04.2017 10:00 17 кръг Д Черноломец 04 (Попово) -:-
06.05.2017 10:00 18 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
13.05.2017 10:00 19 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 20 кръг
почива
27.05.2017 10:00 21 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2000 (Русе) 13 10 1 2 68:27 31
2 Кубрат 2007 (Кубрат) 13 7 2 4 46:16 23
3 Две могили (Две могили) 13 7 1 5 36:23 22
4 Бенковски 2016 (Исперих) 12 7 0 5 40:35 21
5 Локомотив (Русе) 13 5 0 8 38:31 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници