Евроколеж (Пловдив)

BGSupporters форум

Евроколеж (Пловдив)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 4:2
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Миньор (Раднево) 3:7
30.08.2017 18:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:3
02.09.2017 17:00 5 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
09.09.2017 17:00 6 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:4
16.09.2017 17:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:7
22.09.2017 18:00 8 кръг Д Гигант (Съединение) 3:1
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
08.10.2017 16:00 10 кръг Г Верея II (Стара Загора) 8:0
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Арда (Кърджали) 0:2
21.10.2017 13:45 12 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:3
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:1
04.11.2017 14:30 14 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
11.11.2017 14:30 15 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
18.11.2017 14:30 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
25.11.2017 14:30 17 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 6:0
28.03.2018 17:00 19 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
10.03.2018 15:00 20 кръг Д Миньор (Раднево) 1:1
17.03.2018 15:00 21 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:2
24.03.2018 15:00 22 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
31.03.2018 16:00 23 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
05.04.2018 18:30 24 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:0
14.04.2018 17:00 25 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
18.04.2018 18:30 26 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
21.04.2018 18:30 27 кръг Д Верея II (Стара Загора) 2:0
28.04.2018 17:00 28 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
05.05.2018 18:00 29 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
09.05.2018 18:00 30 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
12.05.2018 18:00 31 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
19.05.2018 18:00 32 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
26.05.2018 18:00 33 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
02.06.2018 18:00 34 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Сокол (Марково) 27 12 4 11 49:41 40
11 Димитровград 1947 (Димитровград) 27 11 2 14 30:46 35
12 Евроколеж (Пловдив) 27 9 5 13 49:53 32
13 Ямбол 1915 (Ямбол) 27 9 4 14 52:49 31
14 Гигант (Съединение) 27 8 7 12 23:44 31
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
11.10.2017 16:00 - Д Атлетик (Куклен) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.06.2017 11:00 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:15
19.07.2017 18:00 - Д Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
22.07.2017 10:30 - Г Чико Бунара (Бяга) 7:4
26.07.2017 18:30 - Д Левски (Карлово) 3:3
29.07.2017 18:30 - Д Арда (Кърджали) 1:3
02.08.2017 18:30 - Д Загорец (Нова Загора) 4:7
05.08.2017 18:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2018 13:30 - Г Атлетик (Куклен) 0:3
03.02.2018 14:00 - Г Вихър (Строево) 1:0
10.02.2018 13:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1

Евроколеж (Пловдив)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 10:30 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
02.10.2017 16:00 2 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
05.10.2017 10:30 3 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:2
10.11.2017 14:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:3
19.10.2017 11:00 5 кръг Д Хасково (Хасково) 2:0
05.11.2017 10:30 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 7:0
02.11.2017 14:00 7 кръг Г Арда (Кърджали) 0:2
29.03.2018 11:00 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:2
05.04.2018 16:00 9 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
отложен 10 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
19.04.2018 16:00 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:2
30.04.2018 16:00 12 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
06.05.2018 10:30 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
10.05.2018 16:00 14 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Арда (Кърджали) 11 5 3 3 25:14 18
4 Ботев 2002 (Пловдив) 9 4 1 4 25:12 13
5 Евроколеж (Пловдив) 10 4 1 5 17:11 13
6 Хасково (Хасково) 9 3 2 4 13:17 11
7 Борислав 2009 (Първомай) 11 2 0 9 6:46 6

Евроколеж (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Гигант (Съединение) 6:2
30.10.2017 10:30 2 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 0:3
17.09.2017 10:30 3 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 8:2
23.09.2017 10:30 4 кръг Г Сокол (Марково) 3:4
30.09.2017 10:00 5 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:6
08.10.2017 10:30 6 кръг Г Кричим (Кричим) 1:2
21.11.2017 10:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
21.10.2017 10:30 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
01.11.2017 10:30 9 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:2
04.11.2017 11:00 10 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:3
12.11.2017 10:00 11 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 6:4
19.11.2017 10:30 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
26.11.2017 10:30 13 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
11.03.2018 10:30 14 кръг Д Гигант (Съединение) 1:2
18.03.2018 10:30 15 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 2:1
25.03.2018 10:30 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:0
31.03.2018 10:30 17 кръг Д Сокол (Марково) 0:5
04.04.2018 10:00 18 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
отложен 19 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
13.04.2018 16:00 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
22.04.2018 10:30 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:6
27.04.2018 15:00 22 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
06.05.2018 11:00 23 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
12.05.2018 10:30 24 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
19.05.2018 10:30 25 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
24.05.2018 17:00 26 кръг Г Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Кричим (Кричим) 20 6 4 10 25:42 22
10 Брестник 1948 II (Пловдив) 19 6 2 11 22:48 20
11 Евроколеж (Пловдив) 20 5 1 14 30:53 16
12 Гигант (Съединение) 19 4 3 12 15:68 15
13 Раковски 2011 (Раковски) 20 2 2 16 21:74 8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 7 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 "В" група 5 място
2013/2014 "В" група 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници