Карнобат (Карнобат)

BGSupporters форум

Карнобат (Карнобат)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
27.08.2017 18:00 3 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 8:1
30.08.2017 18:00 4 кръг Д Левски (Карлово) 0:3
02.09.2017 17:00 5 кръг Г Миньор (Раднево) 2:3
08.09.2017 17:00 6 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:1
17.09.2017 17:00 7 кръг Г Сокол (Марково) 0:1
22.09.2017 17:00 8 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:2
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:0
07.10.2017 16:00 10 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
21.10.2017 13:45 12 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:2
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Арда (Кърджали) 0:5
04.11.2017 14:30 14 кръг Г Верея II (Стара Загора) 4:2
11.11.2017 14:30 15 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 4:1
18.11.2017 14:30 16 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
25.11.2017 14:30 17 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:1
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
14.03.2018 15:00 19 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:2
10.03.2018 15:00 20 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 6:0
18.03.2018 15:00 21 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
25.04.2018 17:00 22 кръг Д Миньор (Раднево) 0:1
31.03.2018 16:00 23 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
05.04.2018 17:00 24 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
14.04.2018 17:00 25 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:3
18.04.2018 17:00 26 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
21.04.2018 17:00 27 кръг Г Гигант (Съединение) 2:2
28.04.2018 17:00 28 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
04.05.2018 19:00 29 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:3
09.05.2018 18:00 30 кръг Д Арда (Кърджали) 0:2
12.05.2018 18:00 31 кръг Д Верея II (Стара Загора) 2:1
19.05.2018 18:00 32 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:2
26.05.2018 18:00 33 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
02.06.2018 18:00 34 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Атлетик (Куклен) 34 17 5 12 55:51 56
6 Сокол (Марково) 34 16 5 13 63:49 53
7 Карнобат (Карнобат) 34 16 4 14 65:50 52
8 Левски (Карлово) 34 16 3 15 51:58 51
9 Борислав 2009 (Първомай) 34 15 5 14 65:62 50
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / 1/2 финали
01.11.2017 13:00 - Д Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финал
08.11.2017 13:30 - Г Загорец (Нова Загора) 0:0
Югоизточна България
28.03.2018 16:00 - Г Арда (Кърджали) 0:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2017 18:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
15.07.2017 18:00 - Д Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
22.07.2017 10:00 - Д Нефтохимик 1962 /юн.ст./ (Бс) 4:0
26.07.2017 18:00 - Д Миньор (Раднево) 2:1
02.08.2017 18:00 - Г Созопол (Созопол) 1:2
05.08.2017 18:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 5:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2018 13:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1
03.02.2018 13:00 - Г Несебър (Несебър) 1:2
07.02.2018 14:00 - Д Черноморец 1919 /юн.ст./ (Бургас) 7:2
10.02.2018 13:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
14.02.2018 14:00 - Г Созопол (Созопол) 0:2
16.02.2018 14:00 - Г Поморие (Поморие) 0:0

Карнобат (Карнобат)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 17:00 1 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
21.09.2017 17:00 2 кръг Г Свети Никола (Бургас) 3:1
27.11.2017 14:30 3 кръг Д Поморие (Поморие) 0:3
05.10.2017 16:00 4 кръг Г Созопол (Созопол) 1:4
11.10.2017 16:00 5 кръг Д Несебър (Несебър) 1:3
19.10.2017 10:30 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
25.10.2017 16:00 7 кръг Д Стралджа 2015 (Стралджа) анл.
02.11.2017 14:30 8 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
08.11.2017 14:30 9 кръг Д Свети Никола (Бургас) 2:1
16.11.2017 14:30 10 кръг Г Поморие (Поморие) 0:3
22.11.2017 14:30 11 кръг Д Созопол (Созопол) 2:3
07.03.2018 15:30 12 кръг Г Несебър (Несебър) 1:9
15.03.2018 15:30 13 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
- 14 кръг
почива
29.03.2018 15:30 15 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 5:1
04.04.2018 17:00 16 кръг Г Свети Никола (Бургас) 1:1
11.04.2018 17:00 17 кръг Д Поморие (Поморие) 4:2
17.04.2018 17:00 18 кръг Г Созопол (Созопол) 1:5
07.05.2018 17:00 19 кръг Д Несебър (Несебър) 0:5
02.05.2018 18:00 20 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:8
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Созопол (Созопол) 18 9 4 5 43:30 31
4 Поморие (Поморие) 18 8 1 9 42:31 25
5 Карнобат (Карнобат) 18 6 1 11 28:55 19
6 Свети Никола (Бургас) 18 5 3 10 23:47 18
7 Ямбол 1915 (Ямбол) 18 0 0 18 6:87 0

Карнобат (Карнобат)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2017 09:30 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
23.09.2017 09:30 2 кръг Г Свети Никола (Бургас) 0:3
30.09.2017 09:30 3 кръг Д Поморие (Поморие) 1:3
07.10.2017 09:30 4 кръг Г Вихър (Айтос) 3:2
14.10.2017 09:30 5 кръг Д Звездичка (Бургас) 2:1
21.10.2017 09:30 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:5
28.10.2017 10:00 7 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
04.11.2017 09:30 8 кръг Д Созопол (Созопол) 3:2
11.11.2017 09:30 9 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 0:3
18.11.2017 09:30 10 кръг Д Несебър (Несебър) 0:5
25.11.2017 09:30 11 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:5
10.03.2018 09:30 12 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:14
17.03.2018 10:00 13 кръг Д Свети Никола (Бургас) 1:2
01.05.2018 09:30 14 кръг Г Поморие (Поморие) 0:2
31.03.2018 09:30 15 кръг Д Вихър (Айтос) 2:1
15.05.2018 09:30 16 кръг Г Звездичка (Бургас) 3:2
14.04.2018 09:30 17 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:6
21.04.2018 10:00 18 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 3:2
28.04.2018 10:00 19 кръг Г Созопол (Созопол) 2:1
05.05.2018 09:30 20 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 2:2
12.05.2018 09:30 21 кръг Г Несебър (Несебър) 2:7
26.05.2018 09:30 22 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Поморие (Поморие) 22 10 3 9 32:41 33
7 Вихър (Айтос) 22 9 3 10 52:54 30
8 Карнобат (Карнобат) 22 8 1 13 29:75 25
9 Свети Никола (Бургас) 22 7 3 12 45:58 24
10 Созопол (Созопол) 22 3 4 15 32:93 13

Карнобат (Карнобат)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2017 11:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:6
- 2 кръг
почива
30.09.2017 11:00 3 кръг Д Поморие (Поморие) 3:2
07.10.2017 11:00 4 кръг Г Вихър (Айтос) 8:1
14.10.2017 11:00 5 кръг Д Звездичка (Бургас) 3:0
21.10.2017 11:00 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1
- 7 кръг
почива
04.11.2017 11:00 8 кръг Д Созопол (Созопол) 7:1
11.11.2017 11:00 9 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 0:6
18.11.2017 11:00 10 кръг Д Несебър (Несебър) 2:0
25.11.2017 11:00 11 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:0
10.03.2018 11:00 12 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:4
- 13 кръг
почива
01.05.2018 11:00 14 кръг Г Поморие (Поморие) 2:2
31.03.2018 11:00 15 кръг Д Вихър (Айтос) 4:0
15.05.2018 11:00 16 кръг Г Звездичка (Бургас) 2:0
14.04.2018 11:00 17 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:0
- 18 кръг
почива
28.04.2018 11:30 19 кръг Г Созопол (Созопол) 3:0
05.05.2018 11:00 20 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 2:0
12.05.2018 11:00 21 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
26.05.2018 11:00 22 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 18 15 3 0 79:14 48
2 Карнобат (Карнобат) 18 13 1 4 52:26 40
3 Ямбол 2004 (Ямбол) 18 12 1 5 60:17 37
4 Несебър (Несебър) 18 11 4 3 45:15 37
5 Поморие (Поморие) 18 7 6 5 34:28 27

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Карнобат (Карнобат)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 14 място
2019/2020 Трета лига 16 място
2018/2019 Трета лига 13 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 3 място
2015/2016 "В" група 11 място
2014/2015 А ОФГ БС 2 място
2012/2013 А ОФГ БС 11 място
1963/1964 ЗФГ 4 място
1962/1963 ЗФГ 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници