Гигант (Белене)

BGSupporters форум

Гигант (Белене)

Северна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.08.1963 17:30 1 кръг Г Лудогорец (Разград) 2:3
06.10.1963 16:00 2 кръг Д Добруджа (Толбухин) 1:2
01.09.1963 17:00 3 кръг Г Панайот Волов (Коларовград) 2:5
08.09.1963 17:00 4 кръг Д Христо Кърпачев (Ловеч) 3:0
15.09.1963 17:00 5 кръг Г Ботев (Враца) 1:3
22.09.1963 16:30 6 кръг Д Чавдар (Бяла Слатина) 2:1
16.10.1963 16:00 7 кръг Г Светкавица (Търговище) 0:2
13.10.1963 16:00 8 кръг Д Етър (Търново) 1:0
20.10.1963 16:00 9 кръг Г Димитър Ватев (Белослав) 2:1
27.10.1963 15:00 10 кръг Д Септемврийска слава (Михайловград) 1:2
03.11.1963 15:00 11 кръг Г Чардафон (Габрово) 0:3
10.11.1963 15:00 12 кръг Д Бенковски (Видин) 2:1
17.11.1963 15:00 13 кръг Г Академик (Свищов) 0:2
24.11.1963 15:00 14 кръг Д Септември (София) 3:3
30.11.1963 14:30 15 кръг Г Левски (Лясковец) 1:1
08.12.1963 14:30 16 кръг Г Стамо Костов (Попово) 3:4
15.12.1963 14:30 17 кръг Д Спартак (Койнаре) 2:1
09.03.1964 16:30 18 кръг Д Лудогорец (Разград) 0:0
16.03.1964 16:30 19 кръг Г Добруджа (Толбухин) 2:5
24.03.1964 16:30 20 кръг Д Панайот Волов (Коларовград) 4:0
31.03.1964 17:00 21 кръг Г Христо Кърпачев (Ловеч) 0:0
06.04.1964 17:00 22 кръг Д Ботев (Враца) 2:1
14.04.1964 17:00 23 кръг Г Чавдар (Бяла Слатина) 1:1
21.04.1964 17:30 24 кръг Д Светкавица (Търговище) 5:0
29.04.1964 17:30 25 кръг Г Етър (Търново) 0:1
05.05.1964 17:30 26 кръг Д Димитър Ватев (Белослав) 1:0
10.05.1964 18:00 27 кръг Г Септемврийска слава (Михайловград) 1:3
17.05.1964 18:00 28 кръг Д Чардафон (Габрово) 3:1
24.05.1964 18:00 29 кръг Г Бенковски (Видин) 1:3
31.05.1964 18:00 30 кръг Д Академик (Свищов) 5:0
07.06.1964 10:00 31 кръг Г Септември (София) 1:2
14.06.1964 18:00 32 кръг Д Левски (Лясковец) 1:2
21.06.1964 18:00 33 кръг Д Стамо Костов (Попово) 2:1
02.07.1964 18:15 34 кръг Г Спартак (Койнаре) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Спартак (Койнаре) 34 13 7 14 33:48 33
10 Христо Кърпачев (Ловеч) 34 12 8 14 43:50 32
11 Гигант (Белене) 34 13 5 16 57:58 31
12 Бенковски (Видин) 34 13 3 18 43:49 29
13 Панайот Волов (Коларовград) 34 10 9 15 43:50 29
Купа на Съветската армия
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
24.12.1963 14:00 - Г Левски (Чирен) 1:1
1/16 финали
25.02.1964 15:30 1-ви мач Д ЦСКА Червено знаме (София) 0:3
01.03.1964 15:30 реванш Г ЦСКА Червено знаме (София) 1:3

Гигант (Белене)

Плевенска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Христо Кърпачев (Ловеч) 18 11 2 5 43:14 24
4 Партизанин (Червен бряг) 18 10 2 6 32:24 22
5 Гигант (Белене) 18 10 1 7 32:27 21
6 Левски (Левски) 18 9 3 6 27:23 21
7 Фердо (Тръстеник) 18 8 2 8 25:33 18

Гигант (Белене)

ЮМВ: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
12.07.1964 09:00 - Г Септември (София) 0:11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 1.639 88
април 2016 4.347 79
март 2016 1.765 85
ноември 2015 3.443 87
октомври 2015 3.080 88
август 2015 6.388 69
май 2014 6.314 75
април 2014 3.471 87
март 2014 4.325 84
ноември 2013 8.884 68
септември 2013 8.975 67
август 2013 8.405 66
май 2013 16.465 37
април 2013 5.303 78
март 2013 3.214 86
ноември 2012 2.836 85
октомври 2012 10.393 58
септември 2012 11.053 56
май 2012 12.042 46
април 2012 10.026 64
март 2012 17.657 34
ноември 2011 11.532 68
октомври 2011 4.044 97
септември 2011 10.740 69
август 2011 10.363 64
май 2011 13.386 50
април 2011 7.566 84
март 2011 2.151 103
ноември 2010 7.277 93
октомври 2010 13.315 54
септември 2010 3.925 107
август 2010 1.460 113
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници