Мизия 2005 (Кнежа)

BGSupporters форум

Мизия 2005 (Кнежа)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Кариана (Ерден) 0:9
- 2 кръг
почива
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Трявна (Трявна) 1:1
04.09.2016 17:00 4 кръг Г Ком (Берковица) 2:2
11.09.2016 17:00 5 кръг Д Павликени (Павликени) 1:1
18.09.2016 17:00 6 кръг Г Вихър (Славяново) 1:5
25.09.2016 17:00 7 кръг Д Ювентус (Малчика) 5:0
02.10.2016 16:00 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 3:3
09.10.2016 16:00 9 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 3:1
16.10.2016 16:00 10 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
23.10.2016 16:00 11 кръг Д Академик (Свищов) 3:0
30.10.2016 14:30 12 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:4
04.11.2016 14:30 13 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:1
11.11.2016 14:30 14 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:5
20.11.2016 14:30 15 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:2
05.03.2017 14:30 16 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
- 17 кръг
почива
19.03.2017 14:30 18 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
24.03.2017 14:30 19 кръг Д Ком (Берковица) -:-
02.04.2017 17:00 20 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
09.04.2017 17:00 21 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
14.04.2017 17:00 22 кръг Г Ювентус (Малчика) -:-
23.04.2017 17:00 23 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
30.04.2017 17:00 24 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
07.05.2017 18:00 25 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
14.05.2017 18:00 26 кръг Г Академик (Свищов) -:-
17.05.2017 18:00 27 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
21.05.2017 18:00 28 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
28.05.2017 18:00 29 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
04.06.2017 18:00 30 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Трявна (Трявна) 14 4 3 7 17:22 15
11 Янтра Габрово (Габрово) 14 4 3 7 14:23 15
12 Мизия 2005 (Кнежа) 14 3 5 6 22:36 14
13 Ком (Берковица) 14 2 1 11 12:51 7
14 Партизан (Червен бряг) 14 1 2 11 6:41 5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
14.09.2016 16:00 - Д Партизан (Червен бряг) 5:0
Област Плевен / Втори кръг
21.09.2016 16:00 - Г Вихър (Славяново) 0:5

Мизия 2005 (Кнежа)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2016 16:00 1 кръг Д Павликени (Павликени) 3:3
29.09.2016 16:00 2 кръг Г Ботев 1921 (Златарица) 5:3
06.10.2016 3 кръг Д Вихър (Славяново) 7:0
13.10.2016 4 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 2:1
20.10.2016 5 кръг Д Гигант (Белене) 12:1
27.10.2016 6 кръг Д Ювентус (Малчика) 3:0
03.11.2016 7 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:2
11.11.2016 8 кръг Д Партизан (Червен бряг) 5:1
17.11.2016 9 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 10 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 11 кръг Д Ботев 1921 (Златарица) -:-
- 12 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 13 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) -:-
- 14 кръг Г Гигант (Белене) -:-
- 15 кръг Г Ювентус (Малчика) -:-
- 16 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 17 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 18 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Трявна (Трявна) 8 7 1 0 44:3 22
2 Мизия 2005 (Кнежа) 8 7 1 0 40:11 22
3 Павликени (Павликени) 8 4 3 1 25:11 15
4 Ювентус (Малчика) 8 5 0 3 31:16 15
5 Ресен 2012 (Ресен) 8 4 1 3 15:18 13

Мизия 2005 (Кнежа)

Деца: Плевен - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2016 16:00 1 кръг Д Венци (Искър) 4:1
07.10.2016 16:00 2 кръг Г Искър (Чомаковци) 1:3
14.10.2016 16:00 3 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 1:2
22.10.2016 11:00 4 кръг Г Спартак (Койнаре) 0:6
28.10.2016 16:00 5 кръг Д Дреновец (Горник) 3:0
- 6 кръг Г Венци (Искър) -:-
- 7 кръг Д Искър (Чомаковци) -:-
- 8 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) -:-
- 9 кръг Д Спартак (Койнаре) -:-
- 10 кръг Г Дреновец (Горник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 5 4 1 0 20:4 13
3 Искър (Чомаковци) 5 2 0 3 12:13 6
4 Мизия 2005 (Кнежа) 5 2 0 3 9:12 6
5 Венци (Искър) 5 1 0 4 8:24 3
6 Дреновец (Горник) 5 1 0 4 4:17 3

Мизия 2005 (Кнежа)

ДПГ13: Плевен - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 11:00 1 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:8
25.09.2016 11:00 2 кръг Д Гунди (Плевен) 0:2
02.10.2016 11:00 3 кръг Г Бенковски (Тетевен) 0:8
09.10.2016 11:00 4 кръг Г Чавдар (Троян) 0:7
- 5 кръг
почива
23.10.2016 11:00 6 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:14
30.10.2016 11:00 7 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 1:2
- 8 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 9 кръг Г Гунди (Плевен) -:-
- 10 кръг Д Бенковски (Тетевен) -:-
- 11 кръг Д Чавдар (Троян) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 14 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спартак Плевен (Плевен) 6 4 0 2 15:17 12
4 Чавдар (Троян) 6 3 0 3 15:22 9
5 Бенковски (Тетевен) 6 2 0 4 18:28 6
6 Гунди (Плевен) 6 1 0 5 4:26 3
7 Мизия 2005 (Кнежа) 6 0 0 6 1:41 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ПЛ 5 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 5 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 1.449 91
октомври 2016 8.696 64
септември 2016 7.098 69
август 2016 4.766 85
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници