Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Раковски 2011 (Раковски)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Създаден е през 2011 г. - след обединение на Раковски (Раковски) и Марица 1921 (Пловдив).

Хроника: Град Раковски, център на най-голямата католическа общност в България, е създаден през 1966 г. - след обединение на Генерал Николаево, Секирово и Парчевич (днес негови квартали). В Генерал Николаево - най-големия от трите квартала, са съществували различни футболни отбори, по-известни от които са Урожай (в средата на 50-те години на ХХ век) и Дибенко (1957 г.). През 1966 г. дружеството за физическа култура и спорт в града приема името Легия, на основата на което след 1985 г. се образува едноименният футболен клуб. Няколко години по-късно възниква и ФК Секирово (1991 г.), а през 2001 г. в общинския център започва да развива дейност и новоучредения ФК Раковски. В началото той поддържа само детско-юношески формации, но след края на сезон 2004/05, когато Легия на практика прекратява съществуването си, сформира и мъжки отбор. През зимната пауза на състезателната 2010/11 г. Раковски се обединява с Марица 1921 (Пловдив) под името Раковски 2011, който от следващия сезон наследява мястото на пловдивския клуб в ЮИ В АФГ и името, символите и базата на Раковски, като към наименованието му се добавя 2011.

Клубни цветове: зелен, бял и виненочервен.

Прозвище: “католиците”.

Адрес: Раковски 4150, кв. “Генерал Николаево”, градски стадион ”Г. С. Раковски”.
Телефони: (+359 888) 861943 и (+359 894) 487884.
Е-mail: -

Клубни върхове:
трето място в “Б” група: 2012/13 г.
шестнадесетфиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2012/13 г.

Раковски 2011 (Раковски)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
30.08.2017 18:00 4 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 1:0
03.09.2017 17:00 5 кръг Г Левски (Карлово) 1:3
09.09.2017 17:00 6 кръг Д Миньор (Раднево) 0:2
16.09.2017 17:00 7 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:3
22.09.2017 17:00 8 кръг Д Сокол (Марково) 0:2
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
07.10.2017 16:00 10 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:0
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
21.10.2017 16:00 12 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:1
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:3
04.11.2017 14:30 14 кръг Д Арда (Кърджали) 0:4
11.11.2017 14:30 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:4
18.11.2017 14:30 16 кръг Г Верея II (Стара Загора) 3:4
25.11.2017 14:30 17 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 3:1
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:0
28.03.2018 17:00 19 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
10.03.2018 15:00 20 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
18.03.2018 15:00 21 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
24.03.2018 15:00 22 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
31.03.2018 16:00 23 кръг Г Миньор (Раднево) 1:3
05.04.2018 17:00 24 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
14.04.2018 17:00 25 кръг Г Сокол (Марково) 0:1
18.04.2018 17:00 26 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:4
21.04.2018 17:00 27 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:6
28.04.2018 18:00 28 кръг Д Гигант (Съединение) 2:0
05.05.2018 18:00 29 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:4
09.05.2018 18:00 30 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:4
12.05.2018 18:00 31 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
19.05.2018 18:00 32 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
26.05.2018 18:00 33 кръг Д Верея II (Стара Загора) 2:1
02.06.2018 18:00 34 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Евроколеж (Пловдив) 34 12 6 16 63:71 42
15 Ямбол 1915 (Ямбол) 34 11 5 18 62:59 38
16 Раковски 2011 (Раковски) 34 11 2 21 44:65 35
17 Верея II (Стара Загора) 34 10 3 21 45:88 33
18 Тунджа 2006 (Ягода) 34 0 2 32 15:127 2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
18.10.2017 16:00 - Д Сокол (Марково) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2017 18:30 - Г Сокол (Марково) 2:7
29.07.2017 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
28.01.2018 14:00 - Г Вихър (Белозем) 3:0
13.02.2018 18:30 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 1:4

Раковски 2011 (Раковски)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:7
13.09.2017 10:30 2 кръг Г Кричим (Кричим) 0:3
16.09.2017 10:30 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
23.09.2017 10:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:4
30.09.2017 10:30 5 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:1
07.10.2017 11:00 6 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:3
15.10.2017 12:00 7 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 0:3
21.10.2017 10:30 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:9
26.10.2017 16:00 9 кръг Г Левски (Карлово) 1:3
04.11.2017 10:30 10 кръг Д Гигант (Съединение) 5:1
12.11.2017 10:00 11 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 4:6
18.11.2017 10:00 12 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
26.11.2017 10:00 13 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
10.03.2018 10:00 14 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:13
17.03.2018 10:30 15 кръг Д Кричим (Кричим) 1:2
23.03.2018 15:00 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
31.03.2018 10:30 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:3
04.04.2018 10:00 18 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
07.04.2018 11:00 19 кръг Д Асти АБ (Хасково) 3:3
15.04.2018 10:30 20 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 0:3
21.04.2018 12:00 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
28.04.2018 10:30 22 кръг Д Левски (Карлово) 0:4
05.05.2018 10:30 23 кръг Г Гигант (Съединение) 1:5
12.05.2018 10:30 24 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 0:4
20.05.2018 10:30 25 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
26.05.2018 10:00 26 кръг Д Сокол (Марково) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Брестник 1948 II (Пловдив) 26 7 3 16 27:63 24
11 Кричим (Кричим) 26 6 5 15 27:57 23
12 Гигант (Съединение) 26 5 3 18 22:92 18
13 Раковски 2011 (Раковски) 26 2 2 22 22:98 8
14 Тракия 06 (Стамболийски) 26 1 4 21 18:100 7

Раковски 2011 (Раковски)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 10:30 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2
20.09.2017 16:00 2 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 1:7
24.09.2017 10:30 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:5
27.09.2017 16:00 4 кръг Г Векта (Пловдив) 0:3
01.10.2017 10:30 5 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:6
08.10.2017 10:30 6 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:4
15.10.2017 10:30 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:14
22.10.2017 10:30 8 кръг Г Гигант (Съединение) 0:3
29.10.2017 11:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:4
05.11.2017 12:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
12.11.2017 14:00 11 кръг Д Асти АБ (Хасково) 0:8
18.11.2017 12:00 12 кръг Д Левски (Паталеница) 1:9
25.11.2017 10:00 13 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:17
24.05.2018 10:30 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:7
18.03.2018 10:30 15 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:8
25.03.2018 10:30 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
31.03.2018 12:30 17 кръг Д Векта (Пловдив) 0:8
04.04.2018 12:30 18 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:14
09.04.2018 17:00 19 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:6
15.04.2018 10:00 20 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:23
22.04.2018 10:30 21 кръг Д Гигант (Съединение) 13:3
29.04.2018 12:00 22 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
04.05.2018 17:00 23 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:10
13.05.2018 11:00 24 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:3
19.05.2018 10:30 25 кръг Г Левски (Паталеница) 0:3
26.05.2018 11:30 26 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Родопа Смолян (Смолян) 26 9 3 14 51:97 30
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 26 5 0 21 55:166 15
12 Атлетик (Куклен) 26 4 0 22 18:117 12
13 Раковски 2011 (Раковски) 26 2 0 24 29:181 6
14 Гигант (Съединение) 26 2 0 24 21:326 6

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Г. С. Раковски"

Стадион "Г. С. Раковски"
(в в кв. "Ген. Николаево")

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:03 сезона

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 16 място
2016/2017 Трета лига 14 място
2015/2016 "В" група 14 място
2014/2015 "Б" група 15 място
2013/2014 "Б" група 9 място
2012/2013 "Б" група 3 място
2011/2012 "В" група 1 място
2010/2011 Б ОФГ ПД 1 място
2009/2010 - -
2008/2009 - -

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници