Янтра Габрово (Габрово)

BGSupporters форум

Янтра Габрово (Габрово)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Павликени (Павликени) 7:0
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Трявна (Трявна) 1:0
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 0:1
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:2
10.09.2017 17:00 5 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:2
17.09.2017 17:00 6 кръг Д Вихър (Славяново) 2:1
24.09.2017 17:00 7 кръг Г Кариана (Ерден) 1:2
01.10.2017 16:00 8 кръг Д Ботев (Луковит) 2:1
08.10.2017 16:00 9 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 2:5
15.10.2017 16:00 10 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:1
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:2
29.10.2017 14:30 12 кръг Д Академик (Свищов) 3:2
05.11.2017 14:30 13 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:2
12.11.2017 14:30 14 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 2:0
19.11.2017 14:30 15 кръг Г Спартак (Плевен) 2:2
25.02.2018 16 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
04.03.2018 17 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
11.03.2018 18 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
18.03.2018 19 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
25.03.2018 20 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
01.04.2018 21 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
08.04.2018 22 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
15.04.2018 23 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
22.04.2018 24 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
29.04.2018 25 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
06.05.2018 26 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
13.05.2018 27 кръг Г Академик (Свищов) -:-
20.05.2018 28 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
27.05.2018 29 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
03.06.2018 30 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Славяново) 15 8 4 3 36:16 28
5 Левски 2007 (Левски) 15 8 2 5 23:21 26
6 Янтра Габрово (Габрово) 15 8 1 6 30:23 25
7 Севлиево (Севлиево) 15 7 3 5 22:18 24
8 Спартак (Плевен) 15 6 5 4 24:15 23
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
23.08.2017 18:00 - Д Трявна (Трявна) 0:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 18:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:0
19.07.2017 18:00 - Д Розова долина (Казанлък) 4:1
22.07.2017 18:00 - Г Трявна (Трявна) 0:3
26.07.2017 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:4
29.07.2017 18:00 - Д Левски 2007 (Левски) анл.
02.08.2017 18:00 - Д Чавдар (Троян) 6:1
05.08.2017 18:00 - Д Ангел Кънчев (Трявна) 11:0

Янтра Габрово (Габрово)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
02.11.2017 14:00 1-ви мач Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:2
11.11.2017 14:00 реванш Д Ботев 2002 (Пловдив) 3:6

Янтра Габрово (Габрово)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 09:45 1 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
- 2 кръг
почива
16.09.2017 10:30 3 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 1:1
- 4 кръг
почива
30.09.2017 09:45 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:1
07.10.2017 10:30 6 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:1
14.10.2017 09:45 7 кръг Д Павликени (Павликени) 8:1
18.10.2017 15:30 8 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:1
21.10.2017 09:45 9 кръг Д Гигант (Белене) 12:0
28.10.2017 10:30 10 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 3:0
30.11.2017 15:30 11 кръг Д Спартак (Плевен) 5:3
04.11.2017 09:45 12 кръг Г Академик (Свищов) 0:1
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
25.11.2017 09:45 15 кръг Д Трявна (Трявна) 7:1
02.12.2017 09:45 16 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 23 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 24 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 25 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 26 кръг Г Гигант (Белене) -:-
- 27 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 28 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 29 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 30 кръг
почива
- 31 кръг
почива
- 32 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 33 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Янтра Габрово (Габрово) 12 9 2 1 46:11 29
2 Етър ВТ (Велико Търново) 12 9 1 2 37:7 28
3 Локомотив (Горна Оряховица) 12 7 4 1 38:8 25
4 Спартак (Плевен) 12 7 3 2 46:20 24
5 Академик (Свищов) 12 7 3 2 35:12 24

Янтра Габрово (Габрово)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
25.10.2017 14:00 1-ви мач Г Пирин (Благоевград) 0:5
08.11.2017 14:00 реванш Д Пирин (Благоевград) 0:6

Янтра Габрово (Габрово)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:30 1 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 7:4
13.09.2017 15:00 2 кръг Д Левски 2007 (Левски) 6:1
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
30.09.2017 11:30 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:4
- 6 кръг
почива
14.10.2017 11:30 7 кръг Д Павликени (Павликени) 4:3
18.10.2017 14:00 8 кръг Г Севлиево (Севлиево) 3:1
21.10.2017 11:30 9 кръг Д Гигант (Белене) 7:1
- 10 кръг
почива
30.11.2017 14:00 11 кръг Д Спартак (Плевен) 1:4
04.11.2017 11:30 12 кръг Г Академик (Свищов) 1:2
11.11.2017 10:30 13 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:1
18.11.2017 10:30 14 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 2:8
25.11.2017 11:30 15 кръг Д Трявна (Трявна) 10:1
02.12.2017 11:30 16 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:9
09.12.2017 10:30 17 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 3:0
- 18 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 19 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 25 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 26 кръг Г Гигант (Белене) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 29 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 30 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 31 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 32 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 33 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 34 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак (Плевен) 13 9 0 4 47:24 27
5 Спартак 1919 (Плевен) 13 9 0 4 64:30 27
6 Янтра Габрово (Габрово) 13 7 0 6 45:39 21
7 Павликени (Павликени) 13 6 1 6 31:31 19
8 Академик (Свищов) 13 6 0 7 20:39 18

Янтра Габрово (Габрово)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Финал
19.10.2017 - Г Янтра 1919 (Габрово) 0:12

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 10 място
2015/2016 "В" група 14 място
2014/2015 "В" група 7 място
2013/2014 "В" група 13 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници