Локомотив 1927 (Дряново)

BGSupporters форум

Локомотив 1927 (Дряново)

"А" ОГ Габрово
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 17:00 1 кръг Д Стрела 2006 (Шумата) 12:3
23.09.2017 17:00 2 кръг Д Дан Колов (Сенник) 3:2
01.10.2017 16:00 3 кръг Г Вихър 1962 (Ряховците) 2:2
08.10.2017 16:00 4 кръг Д Балкан (Плачковци) 0:1
15.10.2017 15:00 5 кръг Г Ангел Кънчев (Трявна) 3:3
22.10.2017 15:00 6 кръг Д Планинец (Батошево) 6:2
28.10.2017 15:00 7 кръг Г Юнак 2006 (Кормянско) 1:2
01.04.2018 15:00 8 кръг Г Стрела 2006 (Шумата) 7:2
15.04.2018 17:00 9 кръг Г Дан Колов (Сенник) 1:3
22.04.2018 17:00 10 кръг Д Вихър 1962 (Ряховците) 5:2
29.04.2018 17:00 11 кръг Г Балкан (Плачковци) 1:2
07.05.2018 17:00 12 кръг Д Ангел Кънчев (Трявна) 1:1
13.05.2018 17:00 13 кръг Г Планинец (Батошево) 2:1
20.05.2018 17:00 14 кръг Д Юнак 2006 (Кормянско) 8:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Балкан (Плачковци) 14 12 2 0 78:18 38
2 Дан Колов (Сенник) 14 10 2 2 60:22 32
3 Локомотив 1927 (Дряново) 14 7 3 4 52:26 24
4 Ангел Кънчев (Трявна) 14 7 2 5 52:24 23
5 Вихър 1962 (Ряховците) 14 6 1 7 33:47 19

Локомотив 1927 (Дряново)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2017 16:00 1 кръг Д Ботев (Луковит) 3:3
21.09.2017 16:00 2 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:4
28.09.2017 16:00 3 кръг Д Олимпик 2000 (Тетевен) 2:2
05.10.2017 14:00 4 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 7:0
12.10.2017 14:00 5 кръг Г Вихър (Славяново) 1:2
19.10.2017 14:00 6 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:4
26.10.2017 14:00 7 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:9
02.11.2017 14:00 8 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) 2:1
09.11.2017 14:00 9 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:2
15.03.2018 15:00 10 кръг Г Ботев (Луковит) 3:1
01.04.2018 16:00 11 кръг Д Левски 2007 (Левски) 6:1
29.03.2018 15:00 12 кръг Г Олимпик 2000 (Тетевен) 3:0
05.04.2018 16:00 13 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 0:5
12.04.2018 16:00 14 кръг Д Вихър (Славяново) 2:0
19.04.2018 16:00 15 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
26.04.2018 16:00 16 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:3
03.05.2018 16:00 17 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) 1:7
10.05.2018 16:00 18 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Славяново) 18 11 2 5 64:30 35
5 Пордим 2017 (Пордим) 18 7 1 10 58:80 22
6 Локомотив 1927 (Дряново) 18 6 3 9 36:49 21
7 Ботев (Луковит) 18 6 1 11 50:67 19
8 Мизия 2005 (Кнежа) 18 5 1 12 35:82 16

Локомотив 1927 (Дряново)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Д Гигант (Белене) 3:2
- 2 кръг
почива
19.09.2017 16:00 3 кръг Д Спартак (Плевен) 3:0
23.09.2017 10:30 4 кръг Г Академик (Свищов) 0:4
- 5 кръг
почива
07.10.2017 10:30 6 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 1:7
14.10.2017 10:30 7 кръг Г Трявна (Трявна) 2:2
18.10.2017 15:00 8 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:9
21.10.2017 10:30 9 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 0:6
28.10.2017 10:30 10 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:7
01.11.2017 10:30 11 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:8
- 12 кръг
почива
11.11.2017 10:30 13 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:0
18.11.2017 10:30 14 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:10
- 15 кръг
почива
02.12.2017 10:30 16 кръг Д Павликени (Павликени) 3:5
09.12.2017 10:30 17 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:2
01.05.2018 10:30 18 кръг Г Гигант (Белене) 7:0
- 19 кръг
почива
17.03.2018 10:30 20 кръг Г Спартак (Плевен) 5:8
28.03.2018 15:00 21 кръг Д Академик (Свищов) 2:5
- 22 кръг
почива
31.03.2018 10:30 23 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:5
07.04.2018 10:30 24 кръг Д Трявна (Трявна) 0:4
14.04.2018 10:30 25 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:11
17.04.2018 15:00 26 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 0:6
21.04.2018 10:30 27 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 5:8
28.04.2018 10:30 28 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:3
- 29 кръг
почива
12.05.2018 10:30 30 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:2
15.05.2018 15:00 31 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:4
- 32 кръг
почива
26.05.2018 10:30 33 кръг Г Павликени (Павликени) 0:2
02.06.2018 10:30 34 кръг Д Севлиево (Севлиево) 7:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Павликени (Павликени) 26 10 2 14 56:82 32
11 Трявна (Трявна) 26 8 3 15 42:89 27
12 Локомотив 1927 (Дряново) 26 5 2 19 45:122 17
13 Севлиево (Севлиево) 26 4 0 22 29:150 12
14 Гигант (Белене) 26 0 0 26 7:164 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 9 място
2019/2020 Трета лига 7 място
2018/2019 Трета лига 14 място
2017/2018 А ОФГ ГБ 3 място
2016/2017 А ОФГ ГБ 1 място
2015/2016 А ОФГ ГБ 1 място
2014/2015 А ОФГ ГБ 7 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 5 място
2011/2012 "В" група 16 място
2010/2011 "В" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници