Аристон (Русе)

BGSupporters форум

Аристон (Русе)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
20.09.2020 10:00 2 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
27.09.2020 10:00 3 кръг Г Дунав (Русе) 0:0
04.10.2020 10:00 4 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:4
11.10.2020 10:00 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
16.10.2020 11:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
25.10.2020 10:00 7 кръг Г Олимпик (Варна) 2:0
01.11.2020 10:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
07.03.2021 14:00 9 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 10 кръг
почива
21.03.2021 10:00 11 кръг Г Черно море (Варна) -:-
28.03.2021 10:00 12 кръг Д Дунав (Русе) -:-
11.04.2021 10:00 13 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
18.04.2021 10:00 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
25.04.2021 10:00 15 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
02.05.2021 10:00 16 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
09.05.2021 10:00 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
16.05.2021 10:00 18 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Дунав (Русе) 8 2 3 3 15:15 9
6 Шумен 2007 (Шумен) 7 2 0 5 19:23 6
7 Добруджа 1919 (Добрич) 8 2 0 6 10:25 6
8 Аристон (Русе) 7 1 1 5 3:14 4
9 Олимпик (Варна) 8 0 1 7 3:29 1

Аристон (Русе)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
20.09.2020 11:30 2 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
27.09.2020 11:30 3 кръг Г Дунав (Русе) 0:3
04.10.2020 11:30 4 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 7:3
11.10.2020 11:30 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 6:0
16.10.2020 13:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0
25.10.2020 11:30 7 кръг Г Олимпик (Варна) 2:1
01.11.2020 11:30 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
08.11.2020 11:30 9 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:4
- 10 кръг
почива
21.03.2021 11:30 11 кръг Г Черно море (Варна) -:-
28.03.2021 11:30 12 кръг Д Дунав (Русе) -:-
11.04.2021 11:30 13 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
18.04.2021 11:30 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
25.04.2021 11:30 15 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
02.05.2021 11:30 16 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
09.05.2021 11:30 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
16.05.2021 11:30 18 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Шумен 2007 (Шумен) 8 7 0 1 43:7 21
3 Черно море (Варна) 8 4 2 2 25:17 14
4 Аристон (Русе) 8 4 0 4 19:20 12
5 Олимпик (Варна) 8 2 3 3 13:15 9
6 Спартак 1918 (Варна) 8 2 2 4 12:25 8

Аристон (Русе)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
19.09.2020 11:00 2 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 4:3
26.09.2020 11:00 3 кръг Г Девня 2005 (Девня) 4:0
02.10.2020 13:00 4 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 2:6
10.10.2020 11:00 5 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 6:0
17.10.2020 11:00 6 кръг Д МФК Тича (Варна) 0:1
24.10.2020 11:00 7 кръг Г Дуло 2018 (Дулово) 2:0
30.10.2020 13:00 8 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 3:0
07.11.2020 14:30 9 кръг Г Провадия (Провадия) 4:1
- 10 кръг
почива
20.03.2021 11:00 11 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
27.03.2021 11:00 12 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
10.04.2021 11:00 13 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
17.04.2021 11:00 14 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
24.04.2021 11:00 15 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
01.05.2021 11:00 16 кръг Д Дуло 2018 (Дулово) -:-
08.05.2021 11:00 17 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
15.05.2021 14:30 18 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Доростол-Светкавица (Силистра) 8 7 1 0 39:3 22
2 Аристон (Русе) 8 6 0 2 25:11 18
3 Суворово 1 (Суворово) 8 5 1 2 45:17 16
4 МФК Тича (Варна) 8 4 4 0 9:5 16
5 Дуло 2018 (Дулово) 8 4 1 3 8:23 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 А ОФГ РС 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2012 3.397 84
октомври 2012 13.241 43
септември 2012 11.317 55
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници