МФК Тича (Варна)

BGSupporters форум

МФК Тича (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:00 1 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:1
- 2 кръг
почива
27.09.2020 10:00 3 кръг Д Дуло 2018 (Дулово) 0:0
04.10.2020 10:00 4 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 0:0
10.10.2020 10:00 5 кръг Г Провадия (Провадия) 4:3
17.10.2020 11:00 6 кръг Г Аристон (Русе) 1:0
25.10.2020 10:00 7 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:1
01.11.2020 10:00 8 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:0
08.11.2020 10:00 9 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 0:0
14.03.2021 10:00 10 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:0
- 11 кръг
почива
28.03.2021 10:00 12 кръг Г Дуло 2018 (Дулово) 3:0
13.04.2021 16:00 13 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 0:1
18.04.2021 10:00 14 кръг Д Провадия (Провадия) 3:0
24.04.2021 11:00 15 кръг Д Аристон (Русе) 3:0
30.04.2021 10:00 16 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:2
28.03.2021 10:00 17 кръг Д Девня 2005 (Девня) 4:1
11.05.2021 11:00 18 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Доростол-Светкавица (Силистра) 15 14 1 0 70:5 43
2 МФК Тича (Варна) 16 9 5 2 26:13 32
3 Суворово 1 (Суворово) 15 10 2 3 75:24 32
4 Камчиец 1945 (Дългопол) 14 8 1 5 25:17 25
5 Девня 2005 (Девня) 16 5 1 10 33:60 16

МФК Тича (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 13:00 1 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
19.09.2020 10:00 2 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:1
26.09.2020 10:00 3 кръг Г Олимпик (Варна) 0:6
03.10.2020 10:00 4 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:2
11.10.2020 14:00 5 кръг Г Аврен (Аврен) 8:0
18.10.2020 10:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
24.10.2020 10:00 7 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:1
31.10.2020 10:00 8 кръг Д Олимпик (Варна) 1:1
07.11.2020 10:00 9 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:3
06.03.2021 12:00 10 кръг Д Аврен (Аврен) 5:2
13.03.2021 13:00 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
20.03.2021 10:00 12 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:4
06.04.2021 10:00 13 кръг Г Олимпик (Варна) 0:6
10.04.2021 10:00 14 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:4
отложен 15 кръг Г Аврен (Аврен) -:-
25.04.2021 12:00 16 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:0
01.05.2021 10:30 17 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:1
08.05.2021 10:00 18 кръг Д Олимпик (Варна) 0:7
15.05.2021 10:00 19 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
22.05.2021 11:00 20 кръг Д Аврен (Аврен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Шумен 2007 (Шумен) 17 13 2 2 62:17 41
3 Септември 98 (Тервел) 17 8 0 9 54:63 24
4 МФК Тича (Варна) 17 5 4 8 27:41 19
5 Спартак 1918 (Варна) 15 4 2 9 23:40 14
6 Аврен (Аврен) 14 0 0 14 8:98 0

МФК Тича (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
20.09.2020 10:30 2 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:2
27.09.2020 10:30 3 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 2:1
04.10.2020 10:30 4 кръг Д Гранд Про (Варна) 1:0
11.10.2020 11:30 5 кръг Г Локомотив (Русе) 1:4
17.10.2020 09:30 6 кръг Д Олимпик (Варна) 2:1
25.10.2020 14:30 7 кръг Г Марев старс (Варна) 1:0
- 8 кръг
почива
21.03.2021 11:00 9 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 2:0
28.03.2021 11:00 10 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 5:4
07.04.2021 11:00 11 кръг Г Гранд Про (Варна) 2:2
22.05.2021 12:00 12 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
25.04.2021 14:30 13 кръг Г Олимпик (Варна) 0:5
01.05.2021 10:30 14 кръг Д Марев старс (Варна) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпик (Варна) 11 10 0 1 43:9 30
2 МФК Тича (Варна) 11 8 1 2 22:21 25
3 Марев старс (Варна) 12 5 1 6 19:27 16
4 Локомотив (Русе) 10 5 1 4 24:22 16
5 Гранд Про (Варна) 12 4 1 7 22:41 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници