Олимпик (Варна)

BGSupporters форум

Олимпик (Варна)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.11.2020 10:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
20.09.2020 10:00 2 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:6
27.09.2020 10:00 3 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
- 4 кръг
почива
11.10.2020 10:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
18.10.2020 10:00 6 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:8
25.10.2020 10:00 7 кръг Д Аристон (Русе) 0:2
21.11.2020 10:00 8 кръг Г Черно море (Варна) 2:4
08.11.2020 11:00 9 кръг Д Дунав (Русе) 0:0
14.03.2021 10:00 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:2
21.03.2021 10:00 11 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:0
08.04.2021 10:00 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:1
- 13 кръг
почива
18.04.2021 10:00 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
25.04.2021 10:00 15 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:5
30.04.2021 11:00 16 кръг Г Аристон (Русе) 0:2
09.05.2021 10:00 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
16.05.2021 10:00 18 кръг Г Дунав (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Шумен 2007 (Шумен) 15 6 1 8 43:38 19
6 Дунав (Русе) 13 4 5 4 22:28 17
7 Аристон (Русе) 12 3 1 8 9:22 10
8 Добруджа 1919 (Добрич) 15 2 1 12 13:60 7
9 Олимпик (Варна) 14 1 2 11 7:45 5

Олимпик (Варна)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.11.2020 11:30 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
20.09.2020 11:30 2 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:1
27.09.2020 11:30 3 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:1
- 4 кръг
почива
11.10.2020 11:30 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
18.10.2020 11:30 6 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:3
25.10.2020 11:30 7 кръг Д Аристон (Русе) 1:2
21.11.2020 11:30 8 кръг Г Черно море (Варна) 2:2
08.11.2020 12:30 9 кръг Д Дунав (Русе) 2:1
14.03.2021 11:30 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 8:1
21.03.2021 11:30 11 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:2
08.04.2021 11:30 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:2
- 13 кръг
почива
18.04.2021 11:30 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:14
25.04.2021 11:30 15 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 2:6
30.04.2021 12:30 16 кръг Г Аристон (Русе) 3:2
09.05.2021 11:30 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
16.05.2021 11:30 18 кръг Г Дунав (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Аристон (Русе) 14 8 0 6 31:27 24
4 Черно море (Варна) 14 6 3 5 38:29 21
5 Олимпик (Варна) 14 5 4 5 32:42 19
6 Дунав (Русе) 14 5 1 8 30:37 16
7 Спартак 1918 (Варна) 14 3 4 7 23:37 13

Олимпик (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:00 1 кръг Д Септември 98 (Тервел) 14:0
19.09.2020 14:30 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
26.09.2020 10:00 3 кръг Д МФК Тича (Варна) 6:0
03.03.2021 12:00 4 кръг Д Аврен (Аврен) 10:1
10.10.2020 10:30 5 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:2
17.10.2020 10:00 6 кръг Г Септември 98 (Тервел) 9:4
24.10.2020 16:30 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
31.10.2020 10:00 8 кръг Г МФК Тича (Варна) 1:1
07.11.2020 13:00 9 кръг Г Аврен (Аврен) 11:0
14.11.2020 10:00 10 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:2
13.03.2021 10:00 11 кръг Д Септември 98 (Тервел) 6:0
20.03.2021 14:30 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 6:0
06.04.2021 10:00 13 кръг Д МФК Тича (Варна) 6:0
отложен 14 кръг Д Аврен (Аврен) -:-
17.04.2021 14:30 15 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 5:0
24.04.2021 10:00 16 кръг Г Септември 98 (Тервел) 7:0
отложен 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
08.05.2021 10:00 18 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
15.05.2021 13:00 19 кръг Г Аврен (Аврен) -:-
22.05.2021 10:00 20 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шумен 2007 (Шумен) 16 13 2 1 61:14 41
2 Олимпик (Варна) 15 12 2 1 89:11 38
3 Септември 98 (Тервел) 16 7 0 9 51:62 21
4 МФК Тича (Варна) 16 5 4 7 27:34 19
5 Спартак 1918 (Варна) 14 3 2 9 18:38 11

Олимпик (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:30 1 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:0
20.09.2020 10:30 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
27.09.2020 10:30 3 кръг Д Черно море II (Варна) 1:1
04.10.2020 10:30 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
11.10.2020 11:30 5 кръг Г Дунав (Русе) 0:9
21.10.2020 13:30 6 кръг Д Черно море (Варна) 0:4
25.10.2020 14:30 7 кръг Г Варна 2017 (Варна) 11:0
01.11.2020 14:30 8 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 1:0
08.11.2020 10:30 9 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 1:1
13.03.2021 10:30 10 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 4:0
20.03.2021 10:30 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
отложен 12 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
10.04.2021 12:30 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
17.04.2021 14:30 14 кръг Д Дунав (Русе) 3:1
24.04.2021 10:30 15 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
01.05.2021 12:30 16 кръг Д Варна 2017 (Варна) 3:0
08.05.2021 17:00 17 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) -:-
15.05.2021 11:30 18 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Дунав (Русе) 15 9 4 2 46:11 31
4 Черно море II (Варна) 14 7 3 4 40:23 24
5 Олимпик (Варна) 15 6 4 5 30:28 22
6 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 15 6 3 6 27:41 21
7 Шампиони 2014 (Варна) 15 4 0 11 16:41 12

Олимпик (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:30 1 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
19.09.2020 16:30 2 кръг Д Гранд Про (Варна) 4:2
30.10.2020 11:00 3 кръг Г Локомотив (Русе) 5:2
- 4 кръг
почива
10.10.2020 16:30 5 кръг Д Марев старс (Варна) 2:0
17.10.2020 09:30 6 кръг Г МФК Тича (Варна) 1:2
отложен 7 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
14.03.2021 14:30 8 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:1
21.03.2021 10:30 9 кръг Г Гранд Про (Варна) 7:1
отложен 10 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 11 кръг
почива
18.04.2021 11:30 12 кръг Г Марев старс (Варна) 6:0
25.04.2021 14:30 13 кръг Д МФК Тича (Варна) 5:0
04.05.2021 16:00 14 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 МФК Тича (Варна) 11 8 1 2 22:21 25
2 Олимпик (Варна) 9 8 0 1 36:8 24
3 Марев старс (Варна) 12 5 1 6 19:27 16
4 Локомотив (Русе) 9 5 1 3 23:16 16
5 Гранд Про (Варна) 11 3 1 7 19:41 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници