Атлетик (Провадия)

BGSupporters форум

Атлетик (Провадия)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 2 кръг
почива
27.09.2020 16:00 3 кръг Д Аксаково (Аксаково) 5:3
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) 8:3
11.10.2020 16:00 5 кръг Д Девня 2005 (Девня) 3:0
18.10.2020 16:00 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:3
25.10.2020 15:00 7 кръг Д Устрем (Караманите) 2:0
01.11.2020 14:00 8 кръг Г Провадия (Провадия) 0:2
08.11.2020 14:00 9 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 0:3
отложен 10 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
22.11.2020 14:00 11 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 4:2
29.11.2020 14:00 12 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 0:1
отложен 13 кръг Д Ботев (Брестак) -:-
- 14 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Аксаково (Аксаково) -:-
- 17 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) -:-
- 18 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 19 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 20 кръг Г Устрем (Караманите) -:-
- 21 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 22 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 23 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
- 24 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) -:-
- 25 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) -:-
- 26 кръг Г Ботев (Брестак) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Белослав 1918 (Белослав) 11 5 2 4 23:9 17
7 Черноморец 2003 (Бяла) 11 5 1 5 28:19 16
8 Атлетик (Провадия) 9 5 0 4 23:17 15
9 Аксаково (Аксаково) 11 3 4 4 17:17 13
10 Девня 2005 (Девня) 11 3 1 7 11:23 10

Атлетик (Провадия)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:00 1 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 2:1
19.09.2020 10:00 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:4
26.09.2020 10:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:2
03.10.2020 10:00 4 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 3:5
- 5 кръг
почива
17.10.2020 10:00 6 кръг Д Волов (Шумен) 1:4
24.10.2020 10:00 7 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:4
31.10.2020 10:00 8 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 2:1
07.11.2020 10:00 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:5
14.11.2020 10:00 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:5
- 11 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 14 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев (Нови пазар) 8 5 1 2 27:11 16
4 Калиакра 1923 (Каварна) 9 4 0 5 25:18 12
5 Атлетик (Провадия) 9 2 0 7 12:31 6
6 Велики Преслав (Велики Преслав) 8 1 2 5 7:26 5
7 Черноморец (Балчик) 7 1 1 5 9:34 4

Атлетик (Провадия)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 11:30 1 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 1:3
19.09.2020 11:30 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:5
26.09.2020 11:30 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:2
03.10.2020 11:30 4 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 1:3
- 5 кръг
почива
17.10.2020 11:30 6 кръг Д Волов (Шумен) 0:3
24.10.2020 11:30 7 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:0
31.10.2020 11:30 8 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 0:2
07.11.2020 11:30 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:4
14.11.2020 11:30 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:14
- 11 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 14 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев (Нови пазар) 8 5 0 3 25:15 15
4 Волов (Шумен) 7 4 2 1 25:13 14
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 8 4 0 4 22:24 12
6 Черноморец (Балчик) 7 0 1 6 9:27 1
7 Атлетик (Провадия) 9 0 1 8 4:36 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ВН 3 място
2018/2019 А ОФГ ВН 5 място
2017/2018 А ОФГ ВН 8 място
2016/2017 А ОФГ ВН 6 място
2015/2016 А ОФГ ВН 9 място
2014/2015 А ОФГ ВН 8 място
2013/2014 А ОФГ ВН 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници