Вихър 2016 (Вълчи дол)

BGSupporters форум

Вихър 2016 (Вълчи дол)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:4
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Устрем (Караманите) 1:2
27.09.2020 16:00 3 кръг Д Провадия (Провадия) 0:5
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:11
- 5 кръг
почива
18.10.2020 16:00 6 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 1:8
25.10.2020 15:00 7 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 0:4
01.11.2020 14:00 8 кръг Д Ботев (Брестак) 2:4
08.11.2020 14:00 9 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 0:1
21.02.2021 14:00 10 кръг Д Атлетик (Провадия) 2:6
22.11.2020 14:00 11 кръг Г Аксаково (Аксаково) 1:2
29.11.2020 14:00 12 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) 0:0
28.02.2021 14:00 13 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:3
07.03.2021 15:00 14 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:8
14.03.2021 15:00 15 кръг Д Устрем (Караманите) 0:0
21.03.2021 15:00 16 кръг Г Провадия (Провадия) 1:4
28.03.2021 15:00 17 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 0:1
- 18 кръг
почива
18.04.2021 16:00 19 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) -:-
25.04.2021 16:00 20 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) -:-
01.05.2021 17:00 21 кръг Г Ботев (Брестак) -:-
09.05.2021 17:00 22 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
16.05.2021 17:00 23 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
23.05.2021 17:00 24 кръг Д Аксаково (Аксаково) -:-
30.05.2021 17:00 25 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) -:-
06.06.2021 17:00 26 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Девня 2005 (Девня) 16 5 1 10 17:30 16
10 Аксаково (Аксаково) 15 3 6 6 19:23 15
11 Устрем (Караманите) 16 4 2 10 11:26 14
12 Моряк 16 (Старо Оряхово) 15 2 1 12 15:54 7
13 Вихър 2016 (Вълчи дол) 16 0 2 14 10:63 2

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:00 1 кръг Д МФК Тича (Варна) 1:2
20.09.2020 10:00 2 кръг Г Дуло 2018 (Дулово) 0:1
29.09.2020 16:00 3 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 1:2
04.10.2020 10:00 4 кръг Г Провадия (Провадия) 4:3
10.10.2020 11:00 5 кръг Д Аристон (Русе) 0:6
18.10.2020 10:00 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:12
25.10.2020 10:00 7 кръг Д Девня 2005 (Девня) 4:1
02.11.2020 12:00 8 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 0:3
- 9 кръг
почива
14.03.2021 10:00 10 кръг Г МФК Тича (Варна) 0:2
21.03.2021 10:00 11 кръг Д Дуло 2018 (Дулово) 3:0
отложен 12 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
11.04.2021 10:00 13 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
17.04.2021 11:00 14 кръг Г Аристон (Русе) -:-
25.04.2021 10:00 15 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
02.05.2021 10:00 16 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
09.05.2021 10:00 17 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Девня 2005 (Девня) 11 3 1 7 21:39 10
5 Камчиец 1945 (Дългопол) 9 3 1 5 14:17 10
6 Вихър 2016 (Вълчи дол) 10 3 0 7 13:32 9
7 Провадия (Провадия) 11 0 1 10 12:45 1
8 Аристон (Русе) 11 6 0 5 25:20 18

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници