Олимпик (Варна)

BGSupporters форум

Олимпик (Варна)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
17.12.2023 14:00 2 кръг Д Суворово (Суворово) 0:0
24.09.2023 17:00 3 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:2
01.10.2023 16:00 4 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 7:0
08.10.2023 16:00 5 кръг Г Фратрия II (Бенковски) 0:1
15.10.2023 16:00 6 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 5:0
22.10.2023 16:00 7 кръг Г Устрем (Караманите) 7:1
25.02.2024 14:00 8 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 2:1
12.11.2023 14:00 9 кръг Г Аксаково (Аксаково) 0:4
03.12.2023 14:00 10 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 1:1
09.12.2023 13:00 11 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:2
- 12 кръг
почива
10.03.2024 15:00 13 кръг Г Суворово (Суворово) 1:3
17.03.2024 15:00 14 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:0
24.03.2024 15:00 15 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 4:1
31.03.2024 16:00 16 кръг Д Фратрия II (Бенковски) 1:1
07.04.2024 16:00 17 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) 3:2
14.04.2024 16:00 18 кръг Д Устрем (Караманите) 4:0
20.04.2024 17:00 19 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 1:0
28.04.2024 16:00 20 кръг Д Аксаково (Аксаково) 2:3
12.05.2024 17:00 21 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 2:1
19.05.2024 17:00 22 кръг Д Девня 2005 (Девня) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Суворово (Суворово) 20 14 3 3 59:21 45
4 Черноморец 2003 (Бяла) 20 13 1 6 55:26 40
5 Олимпик (Варна) 20 11 3 6 46:23 36
6 Девня 2005 (Девня) 20 11 0 9 43:26 33
7 Атлетик (Провадия) 20 8 1 11 33:37 25

Олимпик (Варна)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
13.09.2023 17:00 - Г Черно море (Варна) 0:6

Олимпик (Варна)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.12.2023 11:00 1 кръг Г Черно море (Варна) 4:1
- 2 кръг
почива
30.09.2023 10:00 3 кръг Г Волов (Шумен) 4:0
07.10.2023 10:00 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
- 5 кръг
почива
- 6 кръг
почива
26.10.2023 09:30 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
06.11.2023 10:00 8 кръг Г СФК Светкавица 2014 (Търговище) 7:2
12.11.2023 10:00 9 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 3:1
20.11.2023 11:00 10 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:4
02.03.2024 13:00 11 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 11:0
10.03.2024 11:30 12 кръг Д Черно море (Варна) 0:1
- 13 кръг
почива
23.03.2024 10:00 14 кръг Д Волов (Шумен) 6:1
31.03.2024 10:00 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:2
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
21.04.2024 09:00 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
28.04.2024 10:00 19 кръг Д СФК Светкавица 2014 (Търговище) 6:3
12.05.2024 10:00 20 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 3:0
15.05.2024 10:00 21 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 4:4
26.05.2024 11:00 22 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 16 11 3 2 54:15 36
2 Олимпик (Варна) 15 9 3 3 57:23 30
3 Черно море (Варна) 16 9 2 5 30:15 29
4 Спартак 1918 (Варна) 16 8 5 3 36:20 29
5 Добруджа 1919 (Добрич) 16 9 1 6 27:27 28

Олимпик (Варна)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:00 1 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:2
23.09.2023 10:00 2 кръг Г Аксаково (Аксаково) 18:0
30.09.2023 14:00 3 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 11:0
07.10.2023 15:00 4 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 26:0
14.10.2023 10:00 5 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:1
21.10.2023 10:00 6 кръг Д Суворово (Суворово) 3:1
30.10.2023 10:00 7 кръг Г Варна 2017 (Варна) 3:0
18.11.2023 14:00 8 кръг Д Черноморец (Балчик) 3:0
11.11.2023 10:00 9 кръг Г Камчиец (Дългопол) 2:5
09.03.2024 10:00 10 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 3:0
16.03.2024 10:00 11 кръг Д Аксаково (Аксаково) 13:0
08.05.2024 16:00 12 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 5:0
30.03.2024 10:00 13 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 11:0
06.04.2024 10:00 14 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 10:0
13.04.2024 10:00 15 кръг Г Суворово (Суворово) 6:5
20.04.2024 10:00 16 кръг Д Варна 2017 (Варна) 7:2
27.04.2024 10:00 17 кръг Г Черноморец (Балчик) 12:1
11.05.2024 10:00 18 кръг Д Камчиец (Дългопол) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпик (Варна) 18 16 0 2 142:17 48
2 Суворово (Суворово) 18 16 0 2 128:15 48
3 Камчиец (Дългопол) 18 15 0 3 103:31 45
4 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 18 8 2 8 28:54 26
5 Черноморец (Балчик) 18 8 1 9 43:58 25

Олимпик (Варна)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.12.2023 13:15 1 кръг Г Черно море (Варна) 2:4
- 2 кръг
почива
30.09.2023 12:15 3 кръг Г Волов (Шумен) 1:1
07.10.2023 12:15 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
15.10.2023 10:30 5 кръг Г Приказките (Добрич) 4:2
22.10.2023 12:15 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:10
26.10.2023 11:45 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
06.11.2023 12:15 8 кръг Г СФК Светкавица 2014 (Търговище) 18:0
12.11.2023 12:15 9 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 2:1
20.11.2023 13:00 10 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:7
02.03.2024 15:00 11 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 2:0
10.03.2024 13:30 12 кръг Д Черно море (Варна) 1:1
- 13 кръг
почива
23.03.2024 12:15 14 кръг Д Волов (Шумен) 3:1
31.03.2024 12:15 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:3
27.04.2024 09:00 16 кръг Д Приказките (Добрич) 0:1
14.04.2024 12:15 17 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
21.04.2024 11:00 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:1
28.04.2024 12:15 19 кръг Д СФК Светкавица 2014 (Търговище) 3:0
12.05.2024 12:15 20 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 3:0
19.05.2024 12:15 21 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:1
26.05.2024 13:15 22 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Дунав от Русе (Русе) 19 9 2 8 43:31 29
6 Черно море (Варна) 19 9 2 8 34:36 29
7 Олимпик (Варна) 19 8 5 6 48:40 29
8 Волов (Шумен) 19 6 3 10 40:57 21
9 Приказките (Добрич) 19 6 1 12 28:35 19

Олимпик (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 13:00 1 кръг Д Юнак (Варна) 6:0
23.09.2023 13:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:2
- 3 кръг
почива
08.10.2023 15:00 4 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 4:2
14.10.2023 11:00 5 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 3:0
21.10.2023 12:00 6 кръг Г Юнак (Варна) 3:0
28.10.2023 15:00 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:3
- 8 кръг
почива
02.12.2023 11:00 9 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 2:2
18.11.2023 12:00 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:1
10.03.2024 09:30 11 кръг Д Юнак (Варна) 8:1
17.03.2024 10:00 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 6:1
- 13 кръг
почива
20.05.2024 11:30 14 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 3:1
01.05.2024 15:00 15 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 7:0
14.04.2024 14:30 16 кръг Г Юнак (Варна) 4:0
21.04.2024 11:00 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:1
- 18 кръг
почива
11.05.2024 16:00 19 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 5:1
17.05.2024 12:00 20 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпик (Варна) 16 14 2 0 69:15 44
2 Доростол Силистра (Силистра) 16 7 4 5 35:37 25
3 Спартак 1918 (Варна) 16 6 2 8 34:31 20
4 Светкавица Търговище (Търговище) 16 4 3 9 28:48 15
5 Юнак (Варна) 16 2 3 11 16:51 9

Олимпик (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група "Б" (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 12:30 1 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:0
- 2 кръг
почива
30.09.2023 16:00 3 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
07.10.2023 10:00 4 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 2:2
14.10.2023 13:00 5 кръг Д ФК Тополи (Тополи) 1:1
22.10.2023 10:00 6 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 6:4
01.11.2023 11:00 7 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 3:1
16.03.2024 14:30 8 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:0
- 9 кръг
почива
14.04.2024 12:30 10 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
20.04.2024 12:30 11 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
27.04.2024 12:30 12 кръг Г ФК Тополи (Тополи) 1:4
12.05.2024 12:00 13 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 5:1
18.05.2024 11:00 14 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпик (Варна) 12 9 2 1 38:14 29
2 Добруджа 1919 (Добрич) 12 9 1 2 37:16 28
3 ФК Тополи (Тополи) 11 5 2 4 30:14 17
4 Калиакра 1923 (Каварна) 12 5 2 5 24:27 17
5 Шумен 2007 (Шумен) 12 4 3 5 26:14 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници