Олимпик (Варна)

BGSupporters форум

Олимпик (Варна)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.11.2020 10:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
20.09.2020 10:00 2 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:6
27.09.2020 10:00 3 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
- 4 кръг
почива
11.10.2020 10:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
18.10.2020 10:00 6 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:8
25.10.2020 10:00 7 кръг Д Аристон (Русе) 0:2
21.11.2020 10:00 8 кръг Г Черно море (Варна) 2:4
08.11.2020 11:00 9 кръг Д Дунав (Русе) 0:0
14.03.2021 10:00 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:2
21.03.2021 10:00 11 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:0
08.04.2021 10:00 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:1
- 13 кръг
почива
18.04.2021 10:00 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
25.04.2021 10:00 15 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
02.05.2021 10:00 16 кръг Г Аристон (Русе) -:-
09.05.2021 10:00 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
16.05.2021 10:00 18 кръг Г Дунав (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Шумен 2007 (Шумен) 12 5 1 6 35:30 16
6 Дунав (Русе) 11 3 4 4 20:27 13
7 Добруджа 1919 (Добрич) 12 2 1 9 11:52 7
8 Олимпик (Варна) 11 1 2 8 6:32 5
9 Аристон (Русе) 9 1 1 7 4:19 4

Олимпик (Варна)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.11.2020 11:30 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
20.09.2020 11:30 2 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:1
27.09.2020 11:30 3 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:1
- 4 кръг
почива
11.10.2020 11:30 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
18.10.2020 11:30 6 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:3
25.10.2020 11:30 7 кръг Д Аристон (Русе) 1:2
21.11.2020 11:30 8 кръг Г Черно море (Варна) 2:2
08.11.2020 12:30 9 кръг Д Дунав (Русе) 2:1
14.03.2021 11:30 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 8:1
21.03.2021 11:30 11 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:2
08.04.2021 11:30 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:2
- 13 кръг
почива
18.04.2021 11:30 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
25.04.2021 11:30 15 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
02.05.2021 11:30 16 кръг Г Аристон (Русе) -:-
09.05.2021 11:30 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
16.05.2021 11:30 18 кръг Г Дунав (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Шумен 2007 (Шумен) 12 11 0 1 63:9 33
3 Аристон (Русе) 11 7 0 4 24:21 21
4 Олимпик (Варна) 11 4 4 3 26:20 16
5 Черно море (Варна) 11 4 2 5 26:22 14
6 Дунав (Русе) 12 3 1 8 20:37 10

Олимпик (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:00 1 кръг Д Септември 98 (Тервел) 14:0
19.09.2020 14:30 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
26.09.2020 10:00 3 кръг Д МФК Тича (Варна) 6:0
03.03.2021 12:00 4 кръг Д Аврен (Аврен) 10:1
10.10.2020 10:30 5 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:2
17.10.2020 10:00 6 кръг Г Септември 98 (Тервел) 9:4
24.10.2020 16:30 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
31.10.2020 10:00 8 кръг Г МФК Тича (Варна) 1:1
07.11.2020 13:00 9 кръг Г Аврен (Аврен) 11:0
14.11.2020 10:00 10 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:2
13.03.2021 10:00 11 кръг Д Септември 98 (Тервел) 6:0
20.03.2021 14:30 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 6:0
06.04.2021 10:00 13 кръг Д МФК Тича (Варна) 6:0
отложен 14 кръг Д Аврен (Аврен) -:-
17.04.2021 14:30 15 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
24.04.2021 10:00 16 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
01.05.2021 10:00 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
08.05.2021 10:00 18 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
15.05.2021 13:00 19 кръг Г Аврен (Аврен) -:-
22.05.2021 10:00 20 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шумен 2007 (Шумен) 13 11 2 0 55:8 35
2 Олимпик (Варна) 13 10 2 1 77:11 32
3 МФК Тича (Варна) 14 5 3 6 27:33 18
4 Септември 98 (Тервел) 13 5 0 8 47:55 15
5 Спартак 1918 (Варна) 12 3 1 8 18:37 10

Олимпик (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:30 1 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:0
20.09.2020 10:30 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
27.09.2020 10:30 3 кръг Д Черно море II (Варна) 1:1
04.10.2020 10:30 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
11.10.2020 11:30 5 кръг Г Дунав (Русе) 0:9
21.10.2020 13:30 6 кръг Д Черно море (Варна) 0:4
25.10.2020 14:30 7 кръг Г Варна 2017 (Варна) 11:0
01.11.2020 14:30 8 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 1:0
08.11.2020 10:30 9 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 1:1
13.03.2021 10:30 10 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 4:0
20.03.2021 10:30 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
отложен 12 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
10.04.2021 12:30 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
17.04.2021 14:30 14 кръг Д Дунав (Русе) -:-
24.04.2021 10:30 15 кръг Г Черно море (Варна) -:-
01.05.2021 12:30 16 кръг Д Варна 2017 (Варна) -:-
08.05.2021 10:30 17 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) -:-
15.05.2021 11:30 18 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Дунав (Русе) 12 8 3 1 41:8 27
4 Черно море II (Варна) 11 6 3 2 38:15 21
5 Олимпик (Варна) 12 4 4 4 24:25 16
6 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 13 4 3 6 22:40 15
7 Шампиони 2014 (Варна) 12 4 0 8 15:31 12

Олимпик (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:30 1 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
19.09.2020 16:30 2 кръг Д Гранд Про (Варна) 4:2
30.10.2020 11:00 3 кръг Г Локомотив (Русе) 5:2
- 4 кръг
почива
10.10.2020 16:30 5 кръг Д Марев старс (Варна) 2:0
17.10.2020 09:30 6 кръг Г МФК Тича (Варна) 1:2
отложен 7 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
14.03.2021 14:30 8 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:1
21.03.2021 10:30 9 кръг Г Гранд Про (Варна) 7:1
отложен 10 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 11 кръг
почива
18.04.2021 11:30 12 кръг Г Марев старс (Варна) -:-
25.04.2021 14:30 13 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
02.05.2021 12:30 14 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 МФК Тича (Варна) 9 7 1 1 19:14 22
2 Олимпик (Варна) 7 6 0 1 25:8 18
3 Марев старс (Варна) 10 5 1 4 17:18 16
4 Локомотив (Русе) 8 4 1 3 20:16 13
5 Гранд Про (Варна) 10 3 1 6 19:37 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници