Ботев (Дебелец)

BGSupporters форум

Ботев (Дебелец)

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 17:00 1 кръг Д Олимпиакос 2018 (Никюп) 3:2
10.09.2022 17:00 2 кръг Г Победа (Кесарево) 5:1
17.09.2022 17:00 3 кръг Д Росица (Поликраище) 3:3
24.09.2022 17:00 4 кръг Г Владислав 2022 (Джулюница) 3:0
- 5 кръг
почива
15.10.2022 16:00 6 кръг Д Ботев 33 (Крушето) 6:1
23.10.2022 16:00 7 кръг Г Ботев (Горско ново село) 1:1
29.10.2022 14:30 8 кръг Д Долна Оряховица (Долна Оряховица) 3:2
06.11.2022 14:30 9 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 0:0
12.11.2022 14:30 10 кръг Д Спортист (Козаревец) 3:2
20.11.2022 14:30 11 кръг Г Вихър (Добри дял) 0:2
26.11.2022 14:30 12 кръг Д Първомайци 2020 (Първомайци) 0:1
04.12.2022 14:30 13 кръг Г Янтра (Драганово) 1:1
11.03.2023 15:00 14 кръг Г Олимпиакос 2018 (Никюп) -:-
18.03.2023 15:00 15 кръг Д Победа (Кесарево) -:-
25.03.2023 15:00 16 кръг Г Росица (Поликраище) -:-
01.04.2023 17:00 17 кръг Д Владислав 2022 (Джулюница) -:-
- 18 кръг
почива
23.04.2023 17:00 19 кръг Г Ботев 33 (Крушето) -:-
29.04.2023 17:00 20 кръг Д Ботев (Горско ново село) -:-
06.05.2023 18:00 21 кръг Г Долна Оряховица (Долна Оряховица) -:-
13.05.2023 18:00 22 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) -:-
21.05.2023 18:00 23 кръг Г Спортист (Козаревец) -:-
27.05.2023 18:00 24 кръг Д Вихър (Добри дял) -:-
04.06.2023 18:00 25 кръг Г Първомайци 2020 (Първомайци) -:-
10.06.2023 18:00 26 кръг Д Янтра (Драганово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Долна Оряховица (Долна Оряховица) 12 7 3 2 39:18 24
4 Росица (Поликраище) 12 6 4 2 34:21 22
5 Ботев (Дебелец) 12 6 4 2 28:16 22
6 Спортист (Козаревец) 12 5 3 4 24:16 18
7 Янтра (Драганово) 12 4 4 4 15:17 16

Ботев (Дебелец)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:00 1 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:3
17.09.2022 12:00 2 кръг Д ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) 2:2
20.09.2022 14:00 3 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:2
24.09.2022 12:00 4 кръг Д Лато (Алеково) 1:2
08.10.2022 12:00 5 кръг Г Академик (Свищов) 3:0
15.10.2022 12:00 6 кръг Д Чавдар (Троян) 3:0
22.10.2022 12:00 7 кръг Г Прециз (Монтана) 0:4
29.10.2022 12:00 8 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 0:4
05.11.2022 12:00 9 кръг Г Павликени (Павликени) 4:2
12.11.2022 12:00 10 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
19.11.2022 12:00 11 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 4:1
18.03.2023 12:00 12 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
25.03.2023 12:00 13 кръг Г ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) -:-
01.04.2023 12:00 14 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
08.04.2023 12:00 15 кръг Г Лато (Алеково) -:-
22.04.2023 12:00 16 кръг Д Академик (Свищов) -:-
29.04.2023 12:00 17 кръг Г Чавдар (Троян) -:-
02.05.2023 16:00 18 кръг Д Прециз (Монтана) -:-
06.05.2023 12:00 19 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) -:-
13.05.2023 12:00 20 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
20.05.2023 12:00 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
27.05.2023 12:00 22 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Лато (Алеково) 11 7 0 4 29:13 21
6 Литекс (Ловеч) 11 5 0 6 19:68 15
7 Ботев (Дебелец) 11 4 1 6 18:22 13
8 Чавдар (Троян) 11 4 0 7 12:35 12
9 Павликени (Павликени) 11 4 0 7 38:26 12

Ботев (Дебелец)

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2022 14:00 1 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:6
30.09.2022 14:00 2 кръг Д Лато (Алеково) 0:16
07.10.2022 14:00 3 кръг Г Лайтс (Велико Търново) 3:4
14.10.2022 14:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:6
21.10.2022 14:00 5 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:6
28.10.2022 14:00 6 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:3
04.11.2022 14:00 7 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:3
07.04.2023 14:00 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
21.04.2023 14:00 9 кръг Г Лато (Алеково) -:-
28.04.2023 14:00 10 кръг Д Лайтс (Велико Търново) -:-
05.05.2023 14:00 11 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
12.05.2023 14:00 12 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
19.05.2023 14:00 13 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
26.05.2023 14:00 14 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Лато (Алеково) 7 3 3 1 26:6 12
5 Лайтс (Велико Търново) 7 3 0 4 12:25 9
6 Монтана 1921 (Монтана) 7 2 1 4 6:12 7
7 Янтра 2019 (Габрово) 7 1 0 6 11:26 3
8 Ботев (Дебелец) 7 0 0 7 9:44 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Б ОФГ ВТ 6 място
2020/2021 Б ОФГ ВТ 7 място
2019/2020 Б ОФГ ВТ 3 място
2018/2019 Б ОФГ ВТ 2 място
2017/2018 Б ОФГ ВТ 5 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 10 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 4 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 3 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 8 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 3 място

Интернет страници