Чавдар (Троян)

BGSupporters форум

Чавдар (Троян)

"А" ОГ Ловеч
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2022 16:00 1 кръг Г Озрен (Голям извор) 0:3
08.10.2022 16:00 2 кръг Д Балкан (Орешак) 0:6
15.10.2022 16:00 3 кръг Г Изгрев 2013 (Ябланица) 2:2
- 4 кръг
почива
26.11.2022 14:30 5 кръг Д Ботев (Луковит) 2:4
05.11.2022 14:30 6 кръг Д Озрен (Голям извор) 1:4
12.11.2022 14:30 7 кръг Г Балкан (Орешак) 2:5
- 8 кръг Д Изгрев 2013 (Ябланица) -:-
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Балкан (Орешак) 5 5 0 0 25:6 15
2 Озрен (Голям извор) 5 3 2 0 14:5 11
3 Ботев (Луковит) 5 2 2 1 13:9 8
4 Чавдар (Троян) 6 0 1 5 7:24 1
5 Изгрев 2013 (Ябланица) 5 0 1 4 7:22 1

Чавдар (Троян)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 10:30 1 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
08.09.2022 14:00 2 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:4
11.09.2022 14:00 3 кръг Д Чумерна (Елена) 4:2
18.09.2022 12:00 4 кръг Г Спартак (Плевен) 3:2
25.09.2022 14:00 5 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:2
09.10.2022 14:00 6 кръг Г Боруна (Царева ливада) 1:1
16.10.2022 14:00 7 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:0
20.10.2022 14:00 8 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 2:5
23.10.2022 10:30 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:1
26.11.2022 11:00 10 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 3:0
06.11.2022 14:00 11 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:3
13.11.2022 14:00 12 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 0:0
20.11.2022 14:00 13 кръг Г Академик (Свищов) 4:3
- 14 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 15 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 16 кръг Г Чумерна (Елена) -:-
- 17 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 18 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 19 кръг Д Боруна (Царева ливада) -:-
- 20 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 21 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 23 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 24 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 25 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 26 кръг Д Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив (Горна Оряховица) 13 9 0 4 34:23 27
5 Локомотив 1927 (Дряново) 13 6 1 6 19:29 19
6 Чавдар (Троян) 13 5 3 5 21:27 18
7 Спартак (Плевен) 12 6 0 6 27:14 18
8 Академик (Свищов) 13 6 0 7 27:35 18

Чавдар (Троян)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:00 1 кръг Г Прециз (Монтана) 0:14
17.09.2022 12:00 2 кръг Д Павликени (Павликени) 2:1
15.11.2022 14:00 3 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2
24.09.2022 12:00 4 кръг Д ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) 3:0
08.10.2022 12:00 5 кръг Г Лато (Алеково) 0:4
15.10.2022 12:00 6 кръг Г Ботев (Дебелец) 0:3
22.10.2022 12:00 7 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 0:3
26.11.2022 12:00 8 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:5
01.11.2022 14:00 9 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 2:1
12.11.2022 12:00 10 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:2
19.11.2022 12:00 11 кръг Д Академик (Свищов) 4:0
- 12 кръг Д Прециз (Монтана) -:-
- 13 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 14 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 15 кръг Г ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) -:-
- 16 кръг Д Лато (Алеково) -:-
- 17 кръг Д Ботев (Дебелец) -:-
- 18 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) -:-
- 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 20 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 21 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 22 кръг Г Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Литекс (Ловеч) 11 5 0 6 19:68 15
7 Ботев (Дебелец) 11 4 1 6 18:22 13
8 Чавдар (Троян) 11 4 0 7 12:35 12
9 Павликени (Павликени) 11 4 0 7 38:26 12
10 ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) 11 3 1 7 23:43 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ЛЧ 4 място
2019/2020 А ОФГ ЛЧ 2 място
2018/2019 А ОФГ ЛЧ 4 място
2017/2018 А ОФГ ЛЧ 3 място
2016/2017 А ОФГ ЛЧ 5 място
2015/2016 А ОФГ ЛЧ 4 място
2014/2015 А ОФГ ЛЧ 4 място
2012/2013 "В" група 9 място
2011/2012 А ОФГ ЛЧ 2 място
2010/2011 А ОФГ ЛЧ ?

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2013 1.621 85
април 2013 7.620 65
март 2013 11.114 54
ноември 2012 7.432 73
октомври 2012 5.352 79
септември 2012 5.596 82
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници