Етър ВТ (Велико Търново)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Етър Велико Търново съществува под това име от 2013 г.

Хроника: След като от сезон 2003/04 Етър - футболният шампион на България за 1990/91 г., започва да развива само детско-юношеска школа, Етър 1924 - единственият клуб във Велико Търново с мъжки отбор в първенството на страната, е изваден от елитната група на 20 май 2013 г. и скоро след това на практика престава да съществува. На 17 юли 2013 г. Ботев - от съседното до областния център градче Дебелец, който вече си е осигурил участие в Северозападна „В” група, се преименува на Етър Велико Търново и премества седалището си в старата столица.

Клубни цветове: виолетов и бял.

Прозвище: -

Адрес: Велико Търново 5002.
Телефон: -
E-mail: fcetarvt@abv.bg

Клубни върхове:
-

В
19.09.1999 (24 г.)
В
30.07.2003 (20 г.)
В
22.01.2000 (24 г.)
В
09.02.2006 (18 г.)
Зд
10.10.2001 (22 г.)
Зд
14.05.1993 (31 г.)
Зд
12.05.2007 (17 г.)
Зц
12.11.1990 (33 г.)
Зц
17.01.2003 (21 г.)
Зц
19.08.2005 (18 г.)
Зц
05.02.1999 (25 г.)
Зц
06.02.2002 (22 г.)
Зл
21.05.2001 (23 г.)
Зл
10.10.1993 (30 г.)
Зл
14.03.2000 (24 г.)
Х
24.04.2006 (18 г.)
Х
06.05.2005 (19 г.)
Х
12.08.2005 (18 г.)
Хо
11.07.2002 (21 г.)
Хо
24.02.1993 (31 г.)
Хц
30.08.2001 (22 г.)
Хц
28.06.1999 (24 г.)
Хл
01.08.1991 (32 г.)
Хп
24.05.1996 (28 г.)
Ха
04.01.2005 (19 г.)
Ха
19.02.2007 (17 г.)
Н
08.10.2005 (18 г.)
Кд
04.02.1996 (28 г.)
Кл
26.03.1989 (35 г.)
Кл
22.07.1998 (25 г.)
Кл
13.11.1998 (25 г.)
Н
16.05.2001 (23 г.)
Н
21.07.1998 (25 г.)
Н
28.02.2006 (18 г.)
треньори:
Т
12.02.1978 (46 г.)
ПТ
14.12.1974 (49 г.)
напуснали:
Хц
15.01.2002 (22 г.)
В
27.03.1999 (25 г.)
Кд
12.02.2003 (21 г.)
Кд
11.08.2000 (23 г.)
Н
17.04.1990 (34 г.)
Зц
10.07.1990 (33 г.)
Кл
29.11.2001 (22 г.)
Зд
10.03.1998 (26 г.)
Зц
29.10.1990 (33 г.)
Хо
29.06.1993 (30 г.)
Кл
19.12.1988 (35 г.)
Т
25.05.1975 (49 г.)
В
10.11.2002 (21 г.)
Н
08.06.2001 (23 г.)

Етър ВТ (Велико Търново)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2022 20:30 1 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0 Диема спорт
23.07.2022 20:00 2 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:1
30.07.2022 18:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
06.08.2022 20:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
13.08.2022 18:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:0
20.08.2022 20:00 6 кръг Д Созопол (Созопол) 1:0
30.08.2022 18:00 7 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1 Диема спорт
04.09.2022 19:00 8 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:0
13.09.2022 17:00 9 кръг Г Миньор (Перник) 0:0 Диема спорт
17.09.2022 19:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1
04.10.2022 16:00 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:0
08.10.2022 16:00 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
15.10.2022 14:45 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0 Диема спорт
21.10.2022 17:30 14 кръг Д Крумовград (Крумовград) 0:1 Диема спорт
28.10.2022 14:00 15 кръг Г Спартак (Плевен) 0:1 Диема спорт
06.11.2022 14:30 16 кръг Д Ботев II (Пловдив) 3:0
11.11.2022 15:10 17 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:1
14.02.2023 17:30 18 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Диема спорт
19.02.2023 14:00 19 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:0
25.02.2023 16:00 20 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
03.03.2023 12:30 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:0 Диема спорт
10.03.2023 15:00 22 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:2 Диема спорт
18.03.2023 15:30 23 кръг Г Созопол (Созопол) 2:0
31.03.2023 17:30 24 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0 Диема спорт
08.04.2023 15:00 25 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 3:1 Диема спорт
14.04.2023 15:00 26 кръг Д Миньор (Перник) 2:0
22.04.2023 17:00 27 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:1
01.05.2023 18:00 28 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:3
05.05.2023 17:30 29 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:0 Диема спорт
13.05.2023 18:00 30 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
22.05.2023 15:30 31 кръг Г Крумовград (Крумовград) 1:2 Диема спорт
26.05.2023 18:00 32 кръг Д Спартак (Плевен) 3:0
30.05.2023 18:00 33 кръг Г Ботев II (Пловдив) 4:1
04.06.2023 18:00 34 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК ЦСКА 1948 II (София) 34 22 8 4 60:17 74
2 Етър ВТ (Велико Търново) 34 18 9 7 47:22 63
3 Крумовград (Крумовград) 34 17 9 8 43:33 60
4 Лудогорец 1945 II (Разград) 34 17 6 11 42:35 57
5 Спортист 2009 (Своге) 34 14 10 10 41:40 52
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.09.2022 16:00 - Г Севлиево (Севлиево) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2022 19:00 - Д Янтра 2019 (Габрово) 2:1
25.06.2022 18:00 - Д Дунав от Русе (Русе) 0:0
29.06.2022 19:30 - Г Черно море (Варна) 1:3
02.07.2022 19:00 - Д Спартак (Плевен) 0:0
05.07.2022 19:00 - Г Левски (София) 0:5 Диема спорт 2
18.11.2022 14:30 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:2
25.11.2022 14:30 - Г Янтра 2019 (Габрово) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
14.01.2023 14:00 - Г Янтра 2019 (Габрово) 0:3
18.01.2023 14:00 - Г ФК Сливен (Сливен) 5:1
25.01.2023 14:30 - Г Черно море (Варна) 1:1
28.01.2023 14:00 - Д Спартак (Плевен) анл.
01.02.2023 14:30 - Д Литекс (Ловеч) 1:0
04.02.2023 14:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:0
24.03.2023 14:00 - Д Дунав от Русе (Русе) 3:2

Етър ВТ II (Велико Търново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2022 18:00 1 кръг Д Дреновец (Дреновец) 5:0
12.08.2022 18:00 2 кръг Г Академик (Свищов) 1:5
19.08.2022 18:00 3 кръг Д Ботев II (Враца) 1:2
27.08.2022 18:00 4 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:3
03.09.2022 17:00 5 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 3:2
10.09.2022 19:00 6 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 0:3
18.09.2022 17:00 7 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:4
24.09.2022 17:00 8 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:4
30.09.2022 17:00 9 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:4
09.10.2022 16:00 10 кръг Д Вихър (Славяново) 0:2
16.10.2022 16:00 11 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:1
22.10.2022 16:00 12 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 0:2
29.10.2022 16:00 13 кръг Г Боруна (Царева ливада) 0:2
05.11.2022 14:30 14 кръг Д Павликени (Павликени) 2:3
12.11.2022 14:30 15 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:4
26.02.2023 14:30 16 кръг Г Дреновец (Дреновец) 2:1
04.03.2023 14:30 17 кръг Д Академик (Свищов) 1:1
13.03.2023 14:30 18 кръг Г Ботев II (Враца) 1:1
19.03.2023 16:00 19 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:1
25.03.2023 14:30 20 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:1
24.05.2023 18:30 21 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 0:4
09.04.2023 17:00 22 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:4
17.04.2023 17:00 23 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:3
23.04.2023 17:00 24 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:2
29.04.2023 17:00 25 кръг Г Вихър (Славяново) 0:1
06.05.2023 18:00 26 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:1
14.05.2023 18:00 27 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 3:0
20.05.2023 18:00 28 кръг Д Боруна (Царева ливада) 1:1
27.05.2023 18:00 29 кръг Г Павликени (Павликени) 0:3
03.06.2023 18:00 30 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Дреновец (Дреновец) 30 9 4 17 41:76 31
13 Левски 2007 (Левски) 29 9 1 19 30:66 28
14 Етър ВТ II (Велико Търново) 30 7 4 19 38:68 25
15 Боруна (Царева ливада) 30 6 5 19 33:72 23
16 Локомотив 1927 (Дряново) 30 5 6 19 23:68 21
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.07.2022 18:00 - Г Академик (Свищов) 0:1
16.07.2022 10:00 - Г Севлиево (Севлиево) 2:1
20.07.2022 19:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:1
23.07.2022 18:00 - Д Павликени (Павликени) 3:4
27.07.2022 18:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:2
30.07.2022 18:00 - Г Лудогорец 1945 III (Разград) 2:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
28.01.2023 14:30 - Д Лудогорец 1945 III (Разград) 1:0
01.02.2023 18:30 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:1
04.02.2023 14:30 - Д Павликени (Павликени) 3:6
11.02.2023 15:00 - Д Севлиево (Севлиево) 1:0
12.02.2023 14:00 - Д Черноломец 1919 (Попово) 2:2
18.02.2023 13:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
18.02.2023 15:30 - Д Боруна (Царева ливада) 3:1

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
21.09.2022 16:00 2 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:4
28.09.2022 16:00 3 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:0
05.10.2022 15:00 4 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:1
12.10.2022 15:00 5 кръг Г Трявна 1922 (Трявна) 4:0
19.10.2022 15:00 6 кръг Д Академик (Свищов) 1:1
26.10.2022 15:00 7 кръг Г Павликени (Павликени) 8:1
02.11.2022 14:30 8 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 7:0
27.11.2022 14:30 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:3
16.11.2022 14:30 10 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 4:0
23.11.2022 14:30 11 кръг Г Спартак (Плевен) 5:2
- 12 кръг
почива
15.03.2023 15:00 13 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:3
22.03.2023 15:00 14 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:3
29.03.2023 16:00 15 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 3:0
05.04.2023 16:00 16 кръг Д Трявна 1922 (Трявна) 3:0
12.04.2023 16:00 17 кръг Г Академик (Свищов) 2:0
19.04.2023 16:00 18 кръг Д Павликени (Павликени) 15:1
26.04.2023 16:00 19 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 8:3
03.05.2023 16:00 20 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:3
10.05.2023 16:00 21 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
17.05.2023 16:00 22 кръг Д Спартак (Плевен) 9:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Монтана 1921 (Монтана) 20 18 1 1 82:16 55
3 Янтра 2019 (Габрово) 20 14 0 6 57:28 42
4 Етър ВТ (Велико Търново) 20 11 3 6 73:26 36
5 Академик (Свищов) 20 11 2 7 58:36 35
6 Бдин 1923 (Видин) 20 9 3 8 55:35 30

Етър ВТ (Велико Търново)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.07.2022 18:00 - Д Павликени (Павликени) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2023 13:00 - Д Ботев (Нови пазар) 1:0
Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 18:00 1 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
13.08.2022 16:00 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:1
18.08.2022 10:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
28.08.2022 09:30 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
01.09.2022 17:00 5 кръг Г Левски (София) 1:6
10.09.2022 13:30 6 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:1
18.09.2022 15:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
24.09.2022 14:00 8 кръг Д Черно море (Варна) 1:5
29.09.2022 15:00 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
23.10.2022 15:00 10 кръг Д Спартак (Плевен) 2:3
30.10.2022 14:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
06.11.2022 14:30 12 кръг Г Национал (София) 0:0
12.11.2022 14:30 13 кръг Д Септември (София) 1:2
20.11.2022 14:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
27.11.2022 14:30 15 кръг Д ЦСКА (София) 2:4
19.02.2023 14:00 16 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
26.02.2023 14:30 17 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:0
05.03.2023 14:30 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
11.03.2023 14:30 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
15.03.2023 12:30 20 кръг Д Левски (София) 2:3
29.03.2023 12:30 21 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:2
03.04.2023 14:30 22 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:3
08.04.2023 15:00 23 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
19.04.2023 12:30 24 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
22.04.2023 15:00 25 кръг Г Спартак (Плевен) 0:3
30.04.2023 14:30 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
14.05.2023 16:30 27 кръг Д Национал (София) 0:0
20.05.2023 16:30 28 кръг Г Септември (София) 1:3
28.05.2023 17:30 29 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
04.06.2023 18:00 30 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Берое (Стара Загора) 30 7 7 16 32:58 28
12 Хебър 1918 (Пазарджик) 30 6 9 15 27:48 27
13 Етър ВТ (Велико Търново) 30 8 3 19 34:70 27
14 Пирин (Благоевград) 30 6 7 17 34:55 25
15 Черноморец 1919 (Бургас) 30 5 4 21 25:73 19

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
26.10.2022 14:00 1-ви мач Г Септември (София) 1:0
09.11.2022 14:00 реванш Д Септември (София) 0:7
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 14:00 1 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:3
08.09.2022 14:00 2 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 6:0
10.12.2022 11:00 3 кръг Г Боруна (Царева ливада) 4:2
18.09.2022 14:00 4 кръг Д Академик (Свищов) 4:2
25.09.2022 14:00 5 кръг Г Левски 2007 (Левски) 6:1
09.10.2022 14:00 6 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 6:0
16.10.2022 14:00 7 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:1
20.10.2022 14:00 8 кръг Д Литекс (Ловеч) 3:0
23.10.2022 10:30 9 кръг Г Чавдар (Троян) 1:2
30.10.2022 14:00 10 кръг Д Чумерна (Елена) 3:0
06.11.2022 14:00 11 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 6:0
13.11.2022 14:00 12 кръг Д Спартак (Плевен) 1:0
20.11.2022 14:00 13 кръг Г Севлиево (Севлиево) 6:3
12.03.2023 14:00 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:2
19.03.2023 14:00 15 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 2:2
26.03.2023 14:00 16 кръг Д Боруна (Царева ливада) 3:0
30.03.2023 14:00 17 кръг Г Академик (Свищов) 1:1
04.06.2023 16:00 18 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:3
09.04.2023 14:00 19 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
23.04.2023 14:00 20 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 3:4
24.05.2023 14:00 21 кръг Г Литекс (Ловеч) 7:1
07.05.2023 14:00 22 кръг Д Чавдар (Троян) 9:0
11.05.2023 14:00 23 кръг Г Чумерна (Елена) 5:2
14.05.2023 14:00 24 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 5:1
21.05.2023 14:00 25 кръг Г Спартак (Плевен) 1:3
28.05.2023 14:00 26 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив (Горна Оряховица) 26 19 0 7 99:37 57
4 Спартак (Плевен) 26 17 1 8 79:24 52
5 Етър ВТ (Велико Търново) 26 15 4 7 88:38 49
6 Локомотив 1927 (Дряново) 26 14 1 11 41:53 43
7 Изгрев 93 (Царевец) 26 8 7 11 42:69 31

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 17:00 1 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:3
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:1
18.08.2022 17:00 3 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 2:1
28.08.2022 17:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:1
01.09.2022 15:00 5 кръг Г Левски (София) 2:7
10.09.2022 11:30 6 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
18.09.2022 13:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:4
24.09.2022 12:00 8 кръг Д Черно море (Варна) 1:5
29.09.2022 13:00 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
23.10.2022 13:00 10 кръг Д Спартак (Плевен) 1:3
30.10.2022 12:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
06.11.2022 12:30 12 кръг Г Национал (София) 0:1
12.11.2022 12:30 13 кръг Д Септември (София) 0:7
20.11.2022 12:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
27.11.2022 12:30 15 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
19.02.2023 12:00 16 кръг Д Звезденбург (Бургас) 0:0
25.02.2023 14:30 17 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
05.03.2023 12:30 18 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 2:1
12.03.2023 14:30 19 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1
15.03.2023 10:30 20 кръг Д Левски (София) 0:4
29.03.2023 14:30 21 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1
03.04.2023 12:30 22 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0
08.04.2023 13:00 23 кръг Г Черно море (Варна) 1:1
19.04.2023 10:30 24 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
22.04.2023 13:00 25 кръг Г Спартак (Плевен) 0:2
30.04.2023 12:30 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
14.05.2023 14:30 27 кръг Д Национал (София) 0:5
20.05.2023 14:30 28 кръг Г Септември (София) 0:3
28.05.2023 15:30 29 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0
04.06.2023 16:00 30 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Славия 1913 (София) 30 7 5 18 30:58 26
13 Дунав от Русе (Русе) 30 5 10 15 30:61 25
14 Спартак (Плевен) 30 5 9 16 25:81 24
15 Етър ВТ (Велико Търново) 30 3 10 17 17:74 19
16 Локомотив София 1929 (София) 30 4 6 20 28:74 18

Етър ВТ (Велико Търново)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
26.10.2022 14:30 1-ви мач Д Монтана 1921 (Монтана) 5:0
09.11.2022 14:30 реванш Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
1/4 финали
16.11.2022 12:00 1-ви мач Д Левски (София) 1:8
23.11.2022 14:00 реванш Г Левски (София) 1:4
Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:00 1 кръг Г Литекс (Ловеч) 3:0
17.09.2022 12:00 2 кръг Д Академик (Свищов) 3:0
20.09.2022 14:00 3 кръг Г Прециз (Монтана) 0:10
24.09.2022 12:00 4 кръг Д Павликени (Павликени) 4:3
08.10.2022 12:00 5 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 4:0
15.10.2022 12:00 6 кръг Д ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) 1:2
22.10.2022 12:00 7 кръг Г Лато (Алеково) 2:1
26.11.2022 12:00 8 кръг Д Чавдар (Троян) 5:0
05.11.2022 12:00 9 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 0:2
12.11.2022 12:00 10 кръг Г Ботев (Дебелец) 2:0
29.11.2022 14:00 11 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 1:0
18.03.2023 12:00 12 кръг Д Литекс (Ловеч) 7:1
25.03.2023 12:00 13 кръг Г Академик (Свищов) 6:0
03.06.2023 12:00 14 кръг Д Прециз (Монтана) 1:0
08.04.2023 12:00 15 кръг Г Павликени (Павликени) 2:1
22.04.2023 12:00 16 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 8:1
29.04.2023 12:00 17 кръг Г ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) 2:0
02.05.2023 16:00 18 кръг Д Лато (Алеково) 2:0
06.05.2023 12:00 19 кръг Г Чавдар (Троян) 1:0
13.05.2023 12:00 20 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 0:1
20.05.2023 12:00 21 кръг Д Ботев (Дебелец) 3:0
27.05.2023 12:00 22 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Янтра 2019 (Габрово) 22 18 1 3 94:16 55
3 Локомотив (Горна Оряховица) 22 18 1 3 120:14 55
4 Етър ВТ (Велико Търново) 22 17 0 5 58:25 51
5 Лато (Алеково) 22 14 0 8 59:26 42
6 Павликени (Павликени) 22 9 1 12 68:55 28

Етър ВТ (Велико Търново)

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2022 14:00 1 кръг Д Ботев (Дебелец) 6:0
30.09.2022 14:00 2 кръг Д Лайтс (Велико Търново) 6:2
07.10.2022 14:00 3 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 4:2
14.10.2022 14:00 4 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:2
21.10.2022 14:00 5 кръг Г Лато (Алеково) 2:1
28.10.2022 14:00 6 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 4:2
27.11.2022 12:00 7 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:0
07.04.2023 14:00 8 кръг Г Ботев (Дебелец) 7:0
21.04.2023 14:00 9 кръг Г Лайтс (Велико Търново) 1:4
28.04.2023 14:00 10 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 7:1
05.05.2023 14:00 11 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:2
12.05.2023 14:00 12 кръг Д Лато (Алеково) 3:0
19.05.2023 14:00 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
26.05.2023 14:00 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Горна Оряховица) 14 11 1 2 57:15 34
2 Севлиево (Севлиево) 14 10 2 2 47:12 32
3 Етър ВТ (Велико Търново) 14 10 0 4 46:19 30
4 Лато (Алеково) 14 6 5 3 38:22 23
5 Лайтс (Велико Търново) 14 7 1 6 28:35 22

Етър ВТ (Велико Търново)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 16:30 1 кръг Д Светкавица (Градежница) 8:0
18.09.2022 16:00 2 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 0:2
25.09.2022 15:00 3 кръг Д ЖФК Варна (Варна) 2:0
01.10.2022 15:00 4 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:6
08.10.2022 16:00 5 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 6:1
15.10.2022 16:00 6 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 3:4
22.10.2022 16:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
29.10.2022 16:00 8 кръг Д София лейдис 2021 (София) 14:0
05.11.2022 13:30 9 кръг Г Енко (Пловдив) 2:3
19.11.2022 13:00 10 кръг Д Спортика (Благоевград) 0:1
26.11.2022 13:00 11 кръг Г Риал (Ковачевци) анл.
03.12.2022 13:00 12 кръг Д НСА (София) 3:2
10.12.2022 13:00 13 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:0 b1b.box
04.03.2023 15:00 14 кръг Г Светкавица (Градежница) 11:0
11.03.2023 14:00 15 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) 1:1 b1b.box
18.03.2023 14:00 16 кръг Г ЖФК Варна (Варна) 2:2 b1b.box
24.03.2023 16:00 17 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:6
01.04.2023 15:00 18 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 4:0
30.05.2023 17:30 19 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 1:1
22.04.2023 14:00 20 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
29.04.2023 17:00 21 кръг Г София лейдис 2021 (София) 8:0
13.05.2023 15:00 22 кръг Д Енко (Пловдив) 0:3
21.05.2023 14:00 23 кръг Г Спортика (Благоевград) 0:7
- 24 кръг
почива
03.06.2023 18:00 25 кръг Г НСА (София) 0:2
10.06.2023 18:00 26 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЛП Супер спорт (София) 24 10 6 8 59:43 36
8 Пълдин (Пловдив) 24 11 2 11 48:61 35
9 Етър ВТ (Велико Търново) 24 10 4 10 70:43 34
10 ЖФК Варна (Варна) 24 6 2 16 34:64 20
11 София лейдис 2021 (София) 24 3 1 20 27:167 10


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Етър ВТ (Велико Търново)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:04 сезона
"Б" група:03 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 25.399 20
октомври 2019 54.768 7
септември 2019 29.841 17
август 2019 37.338 14
май 2019 52.622 7
април 2019 42.912 10
март 2019 51.640 7
ноември 2018 43.480 7
октомври 2018 64.905 2
септември 2018 31.086 14
май 2018 67.629 4
април 2018 41.615 10
март 2018 27.279 19
ноември 2017 22.514 24
октомври 2017 27.586 20
септември 2017 40.847 11
август 2017 51.835 8
май 2017 25.443 21
април 2017 40.459 10
март 2017 30.887 15
ноември 2016 41.304 11
октомври 2016 26.045 21
септември 2016 31.020 16
август 2016 32.579 11
май 2016 13.758 31
април 2016 17.520 24
март 2016 13.568 32
ноември 2015 10.421 51
октомври 2015 15.355 28
август 2015 12.199 41
май 2015 12.247 41
април 2015 13.232 36
март 2015 14.172 30
декември 2014 19.895 25
октомври 2014 10.023 55
септември 2014 11.610 46
май 2014 5.875 77
април 2014 13.494 39
март 2014 11.573 43
ноември 2013 19.032 29
септември 2013 12.216 51
август 2013 12.724 53
всички

Интернет страници