Павликени (Павликени)

BGSupporters форум

Павликени (Павликени)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:00 1 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:1
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Вихър (Славяново) 1:2
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:3
27.08.2022 18:00 4 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 2:1
03.09.2022 17:00 5 кръг Г Боруна (Царева ливада) 3:0
10.09.2022 17:00 6 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:2
17.09.2022 17:00 7 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:3
24.09.2022 17:00 8 кръг Г Дреновец (Дреновец) 3:1
30.09.2022 17:00 9 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
08.10.2022 16:00 10 кръг Г Ботев II (Враца) 0:4
15.10.2022 16:00 11 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:1
22.10.2022 15:00 12 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:1
29.10.2022 16:00 13 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 2:2
05.11.2022 14:30 14 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 3:2
12.11.2022 14:30 15 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:0
25.02.2023 14:30 16 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
04.03.2023 14:30 17 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
11.03.2023 14:30 18 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
18.03.2023 14:30 19 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
25.03.2023 14:30 20 кръг Д Боруна (Царева ливада) -:-
01.04.2023 17:00 21 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
08.04.2023 17:00 22 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
14.04.2023 17:00 23 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
22.04.2023 17:00 24 кръг Г Академик (Свищов) -:-
29.04.2023 17:00 25 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
06.05.2023 18:00 26 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
13.05.2023 18:00 27 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
20.05.2023 18:00 28 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) -:-
27.05.2023 18:00 29 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
03.06.2023 18:00 30 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив (Горна Оряховица) 15 11 2 2 41:12 35
4 Вихър (Славяново) 15 10 2 3 32:14 32
5 Павликени (Павликени) 15 9 2 4 30:24 29
6 Янтра (Полски Тръмбеш) 15 8 1 6 38:23 25
7 Севлиево (Севлиево) 15 7 1 7 36:16 22
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / Първи кръг
18.10.2022 16:00 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 4:2
Област Велико Търново / Втори кръг
01.11.2022 14:30 - Г Академик (Свищов) 0:9
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.06.2022 18:00 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:3
13.07.2022 18:00 - Г Етър ВТ /юн.мл./ (В.Търново) 3:0
17.07.2022 18:00 - Д Локомотив 1927 (Дряново) 5:0
19.07.2022 18:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
23.07.2022 18:00 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) 4:3
29.07.2022 18:00 - Д Академик (Свищов) 3:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
31.01.2023 18:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:4
04.02.2023 - Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
11.02.2023 - Д Боруна (Царева ливада) -:-
15.02.2023 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
18.02.2023 - Д Локомотив (Г.Оряховица) -:-

Павликени (Павликени)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2022 16:00 1 кръг Г Академик (Свищов) 0:7
- 2 кръг
почива
28.09.2022 16:00 3 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2
05.10.2022 15:00 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:14
12.10.2022 15:00 5 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:2
19.10.2022 15:00 6 кръг Г Спартак (Плевен) 1:5
26.10.2022 15:00 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:8
02.11.2022 14:30 8 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:14
09.11.2022 14:30 9 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:1
16.11.2022 14:30 10 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
23.11.2022 14:30 11 кръг Д Трявна 1922 (Трявна) 3:2
08.03.2023 15:00 12 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 13 кръг
почива
22.03.2023 15:00 14 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
29.03.2023 16:00 15 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
05.04.2023 16:00 16 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
12.04.2023 16:00 17 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
19.04.2023 16:00 18 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
26.04.2023 16:00 19 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
03.05.2023 16:00 20 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
10.05.2023 16:00 21 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
17.05.2023 16:00 22 кръг Г Трявна 1922 (Трявна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спартак (Плевен) 10 5 0 5 20:29 15
8 Локомотив 1927 (Дряново) 10 2 1 7 11:33 7
9 Янтра (Полски Тръмбеш) 10 2 0 8 8:28 6
10 Павликени (Павликени) 10 2 0 8 9:58 6
11 Трявна 1922 (Трявна) 10 0 0 10 6:54 0

Павликени (Павликени)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:00 1 кръг Д Лато (Алеково) 1:2
17.09.2022 12:00 2 кръг Г Чавдар (Троян) 1:2
20.09.2022 14:00 3 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 1:8
24.09.2022 12:00 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:4
08.10.2022 12:00 5 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:1
15.10.2022 12:00 6 кръг Г Литекс (Ловеч) 10:0
22.10.2022 12:00 7 кръг Д Академик (Свищов) 12:0
29.10.2022 12:00 8 кръг Г Прециз (Монтана) 0:3
05.11.2022 12:00 9 кръг Д Ботев (Дебелец) 2:4
12.11.2022 12:00 10 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 4:1
19.11.2022 12:00 11 кръг Г ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) 4:1
18.03.2023 12:00 12 кръг Г Лато (Алеково) -:-
25.03.2023 12:00 13 кръг Д Чавдар (Троян) -:-
01.04.2023 12:00 14 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) -:-
08.04.2023 12:00 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
22.04.2023 12:00 16 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
29.04.2023 12:00 17 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
02.05.2023 16:00 18 кръг Г Академик (Свищов) -:-
06.05.2023 12:00 19 кръг Д Прециз (Монтана) -:-
13.05.2023 12:00 20 кръг Г Ботев (Дебелец) -:-
20.05.2023 12:00 21 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
27.05.2023 12:00 22 кръг Д ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев (Дебелец) 11 4 1 6 18:22 13
8 Чавдар (Троян) 11 4 0 7 12:35 12
9 Павликени (Павликени) 11 4 0 7 38:26 12
10 ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) 11 3 1 7 23:43 10
11 Янтра (Полски Тръмбеш) 11 2 0 9 10:50 6

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници