Добруджа (Ситово)

BGSupporters форум

Добруджа (Ситово)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 17:00 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:1
18.09.2021 17:00 2 кръг Д Айдемир (Айдемир) 9:0
25.09.2021 17:00 3 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:0
02.10.2021 16:00 4 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:0
10.10.2021 16:00 5 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:0
17.10.2021 16:00 6 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 8:1
23.10.2021 16:00 7 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 8 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 9 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 11 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 12 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 13 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 14 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 6 6 0 0 26:2 18
2 Левски 96 (Главиница) 6 5 0 1 11:4 15
3 Раковски 2005 (Калипетрово) 6 4 1 1 13:3 13
4 Спортист (Кайнарджа) 6 3 1 2 4:2 10
5 Добруджанец 2005 (Алфатар) 6 2 0 4 8:14 6

Добруджа (Ситово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 15:30 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
18.09.2021 15:30 2 кръг Д Айдемир (Айдемир) 7:0
25.09.2021 15:30 3 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:1
02.10.2021 14:30 4 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
10.10.2021 14:30 5 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:0
17.10.2021 14:30 6 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
23.10.2021 14:30 7 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 8 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 9 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 11 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 12 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 13 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 14 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 6 6 0 0 19:2 18
2 Добруджа (Ситово) 6 4 1 1 16:1 13
3 Спортист (Кайнарджа) 6 3 2 1 7:3 11
4 Добруджа (Искра) 6 3 0 3 9:5 9
5 Ботев 1936 (Професор Иширково) 6 2 1 3 10:16 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СС 1 място
2019/2020 А ОФГ СС 1 място
2018/2019 А ОФГ СС 2 място
2017/2018 А ОФГ СС 1 място
2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 12 място
2014/2015 А ОФГ СС 11 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място
2011/2012 А ОФГ СС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници