Добруджа (Ситово)

BGSupporters форум

Добруджа (Ситово)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 17:00 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:1
18.09.2021 17:00 2 кръг Д Айдемир (Айдемир) 9:0
25.09.2021 17:00 3 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:0
02.10.2021 16:00 4 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:0
10.10.2021 16:00 5 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:0
17.10.2021 16:00 6 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 8:1
23.10.2021 16:00 7 кръг Г Добруджа (Искра) 7:0
27.03.2022 15:30 8 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:0
02.04.2022 16:30 9 кръг Г Айдемир (Айдемир) 2:0
09.04.2022 16:30 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) 2:0
16.04.2022 16:30 11 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:1
01.05.2022 17:30 12 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 4:0
07.05.2022 17:30 13 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
14.05.2022 17:30 14 кръг Д Добруджа (Искра) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 14 13 1 0 52:3 40
2 Левски 96 (Главиница) 14 11 1 2 31:10 34
3 Спортист (Кайнарджа) 14 7 3 4 18:11 24
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 14 5 4 5 22:18 19
5 Добруджа (Искра) 14 6 1 7 16:25 19
"А" ОГ Силистра - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
22.05.2022 17:30 - Г Дулово 2006 (Дулово) 0:4

Добруджа (Ситово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 15:30 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
18.09.2021 15:30 2 кръг Д Айдемир (Айдемир) 7:0
25.09.2021 15:30 3 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:1
02.10.2021 14:30 4 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
10.10.2021 14:30 5 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:0
17.10.2021 14:30 6 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
23.10.2021 14:30 7 кръг Г Добруджа (Искра) 0:0
27.03.2022 14:00 8 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
02.04.2022 15:00 9 кръг Г Айдемир (Айдемир) 4:0
09.04.2022 15:00 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) 2:0
16.04.2022 15:00 11 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
01.05.2022 16:00 12 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:0
07.05.2022 16:00 13 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
14.05.2022 16:00 14 кръг Д Добруджа (Искра) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 14 13 0 1 48:5 39
2 Добруджа (Ситово) 14 11 2 1 33:1 35
3 Спортист (Кайнарджа) 14 7 3 4 25:11 24
4 Добруджа (Искра) 14 7 2 5 20:10 23
5 Айдемир (Айдемир) 14 4 0 10 17:43 12
ЮМВ: Силистра - Областна група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
За 3-4 място
20.05.2022 17:30 - Г Дулово 2006 (Дулово) 0:4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ СС 1 място
2020/2021 А ОФГ СС 1 място
2019/2020 А ОФГ СС 1 място
2018/2019 А ОФГ СС 2 място
2017/2018 А ОФГ СС 1 място
2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 12 място
2014/2015 А ОФГ СС 11 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници