Спортист (Кайнарджа)

BGSupporters форум

Спортист (Кайнарджа)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 17:00 1 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:0
18.09.2021 17:00 2 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0
26.09.2021 17:00 3 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:0
02.10.2021 16:00 4 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:1
10.10.2021 16:00 5 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:1
17.10.2021 16:00 6 кръг Д Добруджа (Искра) 1:0
24.10.2021 16:00 7 кръг Г Айдемир (Айдемир) 3:0
- 8 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 9 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 10 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 11 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 12 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 13 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 14 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски 96 (Главиница) 7 6 0 1 13:5 18
3 Раковски 2005 (Калипетрово) 7 4 1 2 14:5 13
4 Спортист (Кайнарджа) 7 4 1 2 7:2 13
5 Добруджанец 2005 (Алфатар) 7 3 0 4 10:15 9
6 Добруджа (Искра) 7 2 0 5 6:14 6

Спортист (Кайнарджа)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 15:30 1 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:0
18.09.2021 15:30 2 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:1
26.09.2021 15:30 3 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
02.10.2021 14:30 4 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:1
10.10.2021 14:30 5 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:0
17.10.2021 14:30 6 кръг Д Добруджа (Искра) 2:1
24.10.2021 14:30 7 кръг Г Айдемир (Айдемир) 6:1
- 8 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 9 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 10 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 11 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 12 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 13 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 14 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 7 7 0 0 22:2 21
2 Добруджа (Ситово) 7 4 2 1 16:1 14
3 Спортист (Кайнарджа) 7 4 2 1 13:4 14
4 Добруджа (Искра) 7 3 1 3 9:5 10
5 Ботев 1936 (Професор Иширково) 7 3 1 3 13:16 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СС 2 място
2019/2020 А ОФГ СС 2 място
2018/2019 А ОФГ СС 5 място
2017/2018 А ОФГ СС 9 място
2016/2017 А ОФГ СС 1 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници