Раковски 2005 (Калипетрово)

BGSupporters форум

Раковски 2005 (Калипетрово)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 17:00 1 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:0
19.09.2021 17:00 2 кръг Д Добруджа (Искра) 2:0
26.09.2021 17:00 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 4:1
02.10.2021 16:00 4 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:1
09.10.2021 16:00 5 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:0
17.10.2021 16:00 6 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:1
23.10.2021 16:00 7 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 8 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 9 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 11 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 12 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 13 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 14 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 6 6 0 0 26:2 18
2 Левски 96 (Главиница) 6 5 0 1 11:4 15
3 Раковски 2005 (Калипетрово) 6 4 1 1 13:3 13
4 Спортист (Кайнарджа) 6 3 1 2 4:2 10
5 Добруджанец 2005 (Алфатар) 6 2 0 4 8:14 6

Раковски 2005 (Калипетрово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 15:30 1 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:1
19.09.2021 15:30 2 кръг Д Добруджа (Искра) 0:2
26.09.2021 15:30 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:4
02.10.2021 14:30 4 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:3
09.10.2021 14:30 5 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:5
отложен 6 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
23.10.2021 14:30 7 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 8 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 9 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 11 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 12 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 13 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 14 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Добруджа (Искра) 6 3 0 3 9:5 9
5 Ботев 1936 (Професор Иширково) 6 2 1 3 10:16 7
6 Айдемир (Айдемир) 6 2 0 4 9:16 6
7 Добруджанец 2005 (Алфатар) 5 1 0 4 1:14 3
8 Раковски 2005 (Калипетрово) 5 0 0 5 1:15 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СС 3 място
2019/2020 А ОФГ СС 5 място
2018/2019 А ОФГ СС 9 място
2017/2018 А ОФГ СС 5 място
2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 4 място
2014/2015 А ОФГ СС 4 място
2013/2014 А ОФГ СС 1 място
2012/2013 А ОФГ СС 2 място
2011/2012 А ОФГ СС 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници