Н спорт (София)

BGSupporters форум

Н спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 12:00 1 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9:0
04.10.2020 12:00 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 10:0
11.10.2020 10:30 3 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
18.10.2020 09:00 4 кръг Г Славия 1913 (София) 2:2
25.10.2020 09:00 5 кръг Д Арес (София) 6:0
01.11.2020 15:00 6 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7:0
08.11.2020 10:30 7 кръг Г ОФК София (София) 8:1
15.11.2020 09:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 6:1
22.11.2020 12:00 9 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) 9 7 1 1 52:8 22
2 Славия 1913 (София) 8 7 1 0 37:5 22
3 Пловдив 2015 (Пловдив) 7 5 1 1 33:6 16
4 ЦСКА (София) 7 5 1 1 25:4 16
5 Арес (София) 8 4 0 4 15:18 12

Н спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 12:00 1 кръг Д Развитие МФ (София) 6:1
04.10.2020 12:00 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:3
- 3 кръг
почива
18.10.2020 10:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
25.10.2020 10:30 5 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:2
01.11.2020 13:30 6 кръг Г Левски II (София) 0:1
08.11.2020 10:30 7 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 2:0
15.11.2020 15:00 8 кръг Д Левски Раковски II (София) 1:1
22.11.2020 15:00 9 кръг Г Академик 1947 (София) 0:2
отложен 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
отложен 11 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 3 3 2 9:10 12
6 Металург 1957 (Перник) 8 4 0 4 14:16 12
7 Н спорт (София) 8 2 3 3 13:11 9
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 2 4 14:31 8
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 9 2 1 6 10:20 7

Н спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 13:30 1 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 3:3
04.10.2020 14:40 2 кръг Д Атлетико Артен (София) 4:0
11.10.2020 13:30 3 кръг Г Спартак София (София) 5:6
18.10.2020 10:00 4 кръг Г Талант (София) 4:4
25.10.2020 13:30 5 кръг Д Арес (София) 3:1
01.11.2020 13:30 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 9:2
08.11.2020 10:00 7 кръг Д Лъвчетата (София) 4:4
15.11.2020 12:20 8 кръг Г Железница (Железница) 4:2
22.11.2020 12:20 9 кръг Д Левски II (София) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак София (София) 9 5 3 1 26:13 18
3 Талант (София) 8 5 2 1 26:15 17
4 Н спорт (София) 9 4 3 2 39:26 15
5 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 9 3 4 2 13:13 13
6 Левски II (София) 9 3 3 3 21:13 12

Н спорт (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 13:00 1 кръг Д Барокко (София) 1:1
03.10.2020 10:00 2 кръг Г ОФК София (София) 4:1
10.10.2020 12:00 3 кръг Д Лъвчетата (София) 7:2
17.10.2020 11:00 4 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 10:0
24.10.2020 10:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) 1:13
31.10.2020 13:00 6 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
07.11.2020 09:00 7 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 6:3
14.11.2020 12:00 8 кръг Г София спорт (София) 0:1
21.11.2020 09:00 9 кръг Д ЦСКА (София) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ЦСКА (София) 7 6 0 1 41:9 18
4 Барокко (София) 7 4 1 2 34:15 13
5 Н спорт (София) 8 4 1 3 30:26 13
6 Ботев 57 СУ (София) 8 4 0 4 28:25 12
7 Лъвчетата (София) 8 2 0 6 19:44 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници