Н спорт (София)

BGSupporters форум

Н спорт (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 13:00 1 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 12:0
02.10.2021 09:30 2 кръг Г Атлетико Артен (София) 3:3
09.10.2021 11:50 3 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 18:0
16.10.2021 10:40 4 кръг Г Металург 1957 (Перник) 2:2
- 5 кръг
почива
30.10.2021 13:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
06.11.2021 13:00 7 кръг Д ОФК София (София) 8:1
27.11.2021 11:50 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:0
04.12.2021 11:50 9 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
14.05.2022 11:50 10 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:2
19.03.2022 11:50 11 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 22:0
26.03.2022 10:40 12 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:2
02.04.2022 11:50 13 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
09.04.2022 10:40 14 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
- 15 кръг
почива
30.04.2022 09:30 16 кръг Д ОФК София (София) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) 14 10 1 3 86:18 31
2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 14 9 2 3 66:10 29
3 Н спорт (София) 14 7 5 2 80:15 26
4 Атлетико Артен (София) 8 7 1 0 37:10 22
5 Металург 1957 (Перник) 14 6 2 6 39:31 20

Н спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
22.05.2022 12:30 12 кръг Д Национал II (София) -:-
20.03.2022 11:20 13 кръг Г Левски Раковски (София) 7:2
27.03.2022 11:20 14 кръг Д Лъвчетата (София) 8:2
03.04.2022 09:00 15 кръг Г Левски II (София) 7:1
10.04.2022 10:10 16 кръг Д Атлетико Артен (София) 3:2
17.04.2022 13:40 17 кръг Г Септември II (София) 0:3
01.05.2022 13:40 18 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 9:1
08.05.2022 13:40 19 кръг Д ЦСКА II (София) 0:1
15.05.2022 10:10 20 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Лъвчетата (София) 18 7 2 9 27:48 23
8 Софияспорт 2020 (София) 18 5 2 11 18:67 17
9 Н спорт (София) 7 5 0 2 34:12 15
10 Септември II (София) 18 3 1 14 17:98 10
11 Талант (София) 10 1 2 7 13:46 5
Група "Г"
26.09.2021 09:00 1 кръг Д Гранит (Владая) 4:2
03.10.2021 13:40 2 кръг Д Комета (София) 14:1
10.10.2021 10:10 3 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 2:2
17.10.2021 12:30 4 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 3:3
24.10.2021 11:20 5 кръг Г ОФК София (София) 1:3
31.10.2021 11:20 6 кръг Д Барокко (София) 3:3
07.11.2021 12:30 7 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 4:1
отложен 8 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
05.12.2021 13:40 9 кръг Г Тигрите (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Тигрите (София) 15 5 0 10 37:79 15
9 Академия Мургаш (Нови хан) 16 4 1 11 36:61 13
10 Н спорт (София) 8 3 3 2 33:19 12
11 Комета (София) 16 3 1 12 38:92 10
12 Орловец 2015 (Кокаляне) 16 1 1 14 23:102 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници