Добруджанец 2005 (Алфатар)

BGSupporters форум

Добруджанец 2005 (Алфатар)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 17:00 1 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:5
19.09.2021 17:00 2 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:2
26.09.2021 17:00 3 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:2
03.10.2021 16:00 4 кръг Д Добруджа (Искра) 2:1
10.10.2021 16:00 5 кръг Г Айдемир (Айдемир) 3:1
17.10.2021 16:00 6 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:3
24.10.2021 16:00 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:1
- 8 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 9 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 10 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 11 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 12 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 13 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 14 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Раковски 2005 (Калипетрово) 7 4 1 2 14:5 13
4 Спортист (Кайнарджа) 7 4 1 2 7:2 13
5 Добруджанец 2005 (Алфатар) 7 3 0 4 10:15 9
6 Добруджа (Искра) 7 2 0 5 6:14 6
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 7 1 0 6 4:20 3

Добруджанец 2005 (Алфатар)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 15:30 1 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:3
19.09.2021 15:30 2 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:5
26.09.2021 15:30 3 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
03.10.2021 14:30 4 кръг Д Добруджа (Искра) 1:0
10.10.2021 14:30 5 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:3
17.10.2021 14:30 6 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
24.10.2021 14:30 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:3
- 8 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 9 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 10 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 11 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 12 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 13 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 14 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Добруджа (Искра) 7 3 1 3 9:5 10
5 Ботев 1936 (Професор Иширково) 7 3 1 3 13:16 10
6 Айдемир (Айдемир) 7 2 0 5 10:22 6
7 Добруджанец 2005 (Алфатар) 7 2 0 5 4:17 6
8 Раковски 2005 (Калипетрово) 7 0 0 7 1:21 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СС 4 място
2019/2020 А ОФГ СС 3 място
2018/2019 А ОФГ СС 3 място
2017/2018 А ОФГ СС 2 място
2016/2017 А ОФГ СС 10 място
2015/2016 А ОФГ СС 13 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 8 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници