ФК Хасково 1922 (Хасково)

BGSupporters форум

ФК Хасково 1922 (Хасково)

"А" ОГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 18:00 1 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 1:0
01.10.2022 16:00 2 кръг Г Саяна II (Хасково) 1:3
18.09.2022 17:00 3 кръг Д Герганин извор (Бисер) 5:1
25.09.2022 17:00 4 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:1
03.12.2022 14:00 5 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) 1:4
09.10.2022 16:00 6 кръг Г Раковски 1923 (Ивайловград) 2:1
15.10.2022 16:00 7 кръг Д Любимец 2018 (Любимец) 0:2
22.10.2022 16:00 8 кръг Г Марица (Симеоновград) 1:1
29.10.2022 16:00 9 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 4:0
06.11.2022 14:30 10 кръг Г Топлика (Минерални бани) анл.
12.11.2022 14:30 11 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) 1:7
19.11.2022 14:30 12 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
26.11.2022 14:30 13 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 6:1
- 14 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 15 кръг Д Саяна II (Хасково) -:-
- 16 кръг Г Герганин извор (Бисер) -:-
- 17 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) -:-
- 18 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) -:-
- 19 кръг Д Раковски 1923 (Ивайловград) -:-
- 20 кръг Г Любимец 2018 (Любимец) -:-
- 21 кръг Д Марица (Симеоновград) -:-
- 22 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) -:-
- 25 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 26 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФК Свиленград (Свиленград) 12 5 2 5 35:29 17
7 Хеброс 1921 (Харманли) 12 5 2 5 20:23 17
8 ФК Хасково 1922 (Хасково) 12 5 1 6 22:22 16
9 Марица (Симеоновград) 12 4 3 5 30:31 15
10 Саяна II (Хасково) 12 4 1 7 18:29 13

ФК Хасково 1922 (Хасково)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:00 1 кръг Г Саяна (Хасково) 0:10
- 2 кръг
почива
24.09.2022 10:00 3 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 2:2
01.10.2022 10:00 4 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:8
08.10.2022 10:00 5 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 0:9
15.10.2022 10:00 6 кръг Г Верея II (Стара Загора) 0:6
22.10.2022 10:00 7 кръг Д Ботев (Гълъбово) 5:2
30.10.2022 10:00 8 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 0:3
05.11.2022 10:00 9 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) 2:2
12.11.2022 10:00 10 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:3
19.11.2022 10:00 11 кръг Д Минерал (Ягода) 2:2
26.11.2022 10:00 12 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:0
03.12.2022 10:00 13 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
10.12.2022 10:00 14 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
04.03.2023 10:00 15 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
11.03.2023 10:00 16 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
18.03.2023 10:00 17 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
26.03.2023 10:00 18 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
01.04.2023 10:00 19 кръг Д Саяна II (Хасково) -:-
- 20 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 23 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 24 кръг Г Розова долина II (Казанлък) -:-
- 25 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 27 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
- 28 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 29 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 30 кръг Г Минерал (Ягода) -:-
- 31 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 32 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 33 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 34 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 35 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 36 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 37 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 38 кръг Г Саяна II (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 12 3 2 7 22:37 11
15 Локомотив (Стара Загора) 11 3 1 7 20:26 10
16 ФК Хасково 1922 (Хасково) 11 2 4 5 15:47 10
17 Ботев (Гълъбово) 10 2 2 6 15:33 8
18 Верея II (Стара Загора) 8 1 1 6 13:26 4

ФК Хасково 1922 (Хасково)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
14.09.2022 16:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 1:8

ФК Хасково 1922 (Хасково)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 11:30 1 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 6:3
- 2 кръг
почива
24.09.2022 11:30 3 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 6:0
01.10.2022 11:30 4 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
08.10.2022 11:30 5 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 2:0
15.10.2022 11:30 6 кръг Г Шампион (Ямбол) 3:2
22.10.2022 11:30 7 кръг Д Харманли 04 (Харманли) 4:0
29.10.2022 11:30 8 кръг Г Арена (Ямбол) 0:7
05.11.2022 14:00 9 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:0
12.11.2022 11:30 10 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:2
19.11.2022 11:30 11 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 12:0
отложен 12 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
04.12.2022 11:00 13 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 14 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 17 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 18 кръг Г Розова долина II (Казанлък) -:-
- 19 кръг Д Шампион (Ямбол) -:-
- 20 кръг Г Харманли 04 (Харманли) -:-
- 21 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 22 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 23 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 25 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 26 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арена (Ямбол) 11 9 1 1 68:15 28
3 Локомотив (Стара Загора) 10 8 0 2 34:19 24
4 ФК Хасково 1922 (Хасково) 10 8 0 2 40:14 24
5 Шампион (Ямбол) 11 5 1 5 29:22 16
6 Розова долина II (Казанлък) 11 5 1 5 22:19 16

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници