Арена (Ямбол)

BGSupporters форум

Арена (Ямбол)

"А" ОГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 17:00 1 кръг Г Искра (Симеоново) 3:0
17.09.2022 17:00 2 кръг Д Межда (Межда) 0:0
- 3 кръг
почива
04.12.2022 14:00 4 кръг Г Спортист (Роза) 0:2
16.10.2022 16:00 5 кръг Д ОФК Стралджа (Стралджа) 4:3
23.10.2022 16:00 6 кръг Г Червена звезда (Каменец) 0:2
29.10.2022 16:00 7 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 1:1
05.11.2022 15:00 8 кръг Д Искра (Симеоново) 2:1
12.11.2022 14:30 9 кръг Г Межда (Межда) 1:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Спортист (Роза) -:-
- 12 кръг Г ОФК Стралджа (Стралджа) -:-
- 13 кръг Д Червена звезда (Каменец) -:-
- 14 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Червена звезда (Каменец) 8 6 1 1 25:9 19
3 ОФК Стралджа (Стралджа) 9 4 3 2 26:16 15
4 Арена (Ямбол) 8 4 2 2 11:9 14
5 Спортист (Роза) 7 3 1 3 17:12 10
6 Межда (Межда) 8 0 3 5 4:23 3

Арена (Ямбол)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.10.2022 15:00 1 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:1
22.09.2022 15:00 2 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:0
29.09.2022 15:00 3 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 8:0
отложен 4 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
13.10.2022 15:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:0
31.10.2022 15:00 6 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 4:2
27.10.2022 15:00 7 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 2:2
06.11.2022 10:00 8 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 1:0
13.11.2022 10:30 9 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 5:1
17.11.2022 15:00 10 кръг Д Овощник (Овощник) 3:0
отложен 11 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 12 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 13 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 16 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 18 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 19 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 20 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) -:-
- 21 кръг Г Овощник (Овощник) -:-
- 22 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арена (Ямбол) 8 7 1 0 26:6 22
2 Локомотив (Стара Загора) 10 7 1 2 32:11 22
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 8 6 2 0 30:3 20
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 10 6 1 3 35:14 19
5 Саяна (Хасково) 7 6 0 1 41:5 18

Арена (Ямбол)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:00 1 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 0:0
17.09.2022 10:00 2 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) 1:1
24.09.2022 10:00 3 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:1
01.10.2022 10:00 4 кръг Г Минерал (Ягода) 3:0
08.10.2022 10:00 5 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:0
15.10.2022 10:00 6 кръг Г Верея (Стара Загора) 8:0
- 7 кръг
почива
29.10.2022 10:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:0
04.11.2022 15:00 9 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:0
11.11.2022 14:30 10 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 2:3
20.11.2022 10:00 11 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 0:1
26.11.2022 10:00 12 кръг Д Саяна II (Хасково) 2:2
03.12.2022 11:00 13 кръг Г Саяна (Хасково) 3:1
10.12.2022 10:00 14 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) 7:0
04.03.2023 10:00 15 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
11.03.2023 10:00 16 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
18.03.2023 10:00 17 кръг Г Розова долина II (Казанлък) -:-
25.03.2023 10:00 18 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
01.04.2023 10:00 19 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 20 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
- 21 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 22 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 23 кръг Д Минерал (Ягода) -:-
- 24 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 25 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 28 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 29 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 30 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 31 кръг Г Саяна II (Хасково) -:-
- 32 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 33 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 34 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 35 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 36 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
- 37 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
- 38 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сините камъни 2022 (Сливен) 11 10 0 1 35:7 30
2 Арена (Ямбол) 13 8 3 2 35:9 27
3 Розова долина II (Казанлък) 12 9 0 3 53:12 27
4 Розова долина (Казанлък) 10 9 0 1 29:6 27
5 Саяна II (Хасково) 11 8 1 2 38:15 25

Арена (Ямбол)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
17.09.2022 11:30 2 кръг Д Розова долина (Казанлък) 5:1
24.09.2022 11:30 3 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 4:1
01.10.2022 11:30 4 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 11:2
09.10.2022 11:30 5 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 7:2
15.10.2022 11:30 6 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 2:2
31.10.2022 11:30 7 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 10:3
29.10.2022 11:30 8 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) 7:0
06.11.2022 11:30 9 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 8:0
12.11.2022 11:30 10 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 6:2
19.11.2022 11:30 11 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 7:0
26.11.2022 11:30 12 кръг Д Шампион (Ямбол) 1:2
04.12.2022 11:00 13 кръг Г Харманли 04 (Харманли) 4:1
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 16 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 18 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 19 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 20 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 21 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 22 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 23 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 24 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
- 25 кръг Г Шампион (Ямбол) -:-
- 26 кръг Д Харманли 04 (Харманли) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сливен 2000 (Сливен) 12 11 1 0 80:10 34
2 Арена (Ямбол) 12 10 1 1 72:16 31
3 Локомотив (Стара Загора) 11 8 1 2 35:20 25
4 ФК Хасково 1922 (Хасково) 11 8 0 3 43:24 24
5 Розова долина II (Казанлък) 12 5 2 5 23:20 17

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници