Димитровград 1947 (Димитровград)

BGSupporters форум

Димитровград 1947 (Димитровград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:30 1 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:2
13.08.2022 18:30 2 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Левски (Карлово) -:-
27.08.2022 18:00 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
04.09.2022 17:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
17.09.2022 17:00 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
24.09.2022 17:00 8 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
28.09.2022 17:00 9 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
01.10.2022 16:00 10 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
08.10.2022 16:00 11 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
15.10.2022 16:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
22.10.2022 16:00 13 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
26.10.2022 16:00 14 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
29.10.2022 16:00 15 кръг Г Сокол (Марково) -:-
05.11.2022 14:30 16 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
13.11.2022 14:30 17 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
19.11.2022 14:30 18 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
26.11.2022 14:30 19 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 20 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 21 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 23 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 24 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 26 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 27 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 29 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 30 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 31 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 32 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 33 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 34 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 35 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 36 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 37 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 38 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Саяна (Хасково) 1 0 0 1 0:1 0
17 ФК Сливен (Сливен) 1 0 0 1 1:3 0
18 Димитровград 1947 (Димитровград) 1 0 0 1 0:2 0
18 Левски (Карлово) 1 0 0 1 0:2 0
18 Сокол (Марково) 1 0 0 1 0:2 0
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Първи кръг
10.08.2022 18:00 - Д Хеброс 1921 (Харманли) 4:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 17:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 2:2
16.07.2022 18:00 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:1
23.07.2022 18:30 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
29.07.2022 18:30 - Г Розова долина (Казанлък) 0:2

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 2.373 73
октомври 2019 6.116 75
септември 2019 7.159 74
август 2019 5.555 80
май 2019 4.706 90
април 2019 8.018 69
март 2019 6.899 76
ноември 2018 5.243 89
октомври 2018 7.457 72
септември 2018 8.997 68
май 2018 9.597 54
април 2018 14.492 40
март 2018 11.845 50
ноември 2017 4.824 84
октомври 2017 4.183 85
септември 2017 10.553 56
август 2017 8.808 67
май 2017 3.593 86
април 2017 14.767 39
март 2017 7.774 69
ноември 2016 11.765 51
октомври 2016 5.836 78
септември 2016 11.204 55
август 2016 3.627 87
май 2016 5.429 75
април 2016 8.536 58
март 2016 11.329 44
ноември 2015 9.930 54
октомври 2015 13.111 37
август 2015 9.575 52
май 2015 13.625 36
април 2015 11.758 46
март 2015 11.700 45
декември 2014 9.921 56
октомври 2014 11.070 46
септември 2014 9.524 54
май 2014 13.048 45
април 2014 4.499 81
март 2014 11.146 47
ноември 2013 12.792 56
септември 2013 5.200 81
август 2013 8.219 69
май 2013 5.509 73
април 2013 5.072 79
март 2013 7.713 70
ноември 2012 10.363 64
октомври 2012 17.251 31
септември 2012 11.555 53
май 2012 14.431 39
април 2012 10.940 58
март 2012 9.129 67
ноември 2011 14.134 54
октомври 2011 7.378 82
септември 2011 13.057 58
август 2011 11.362 57
май 2011 6.796 87
април 2011 15.232 39
март 2011 12.369 53
ноември 2010 9.509 77
октомври 2010 10.646 70
септември 2010 12.093 63
август 2010 6.525 96
всички

Интернет страници