Димитровград 1947 (Димитровград)

BGSupporters форум

Димитровград 1947 (Димитровград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:30 1 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:2
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Берое II (Стара Загора) 4:0
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
27.08.2022 10:30 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
04.09.2022 17:30 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:2
17.09.2022 17:00 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:0
24.09.2022 17:00 8 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:0
28.09.2022 17:00 9 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
04.10.2022 16:00 10 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
08.10.2022 16:00 11 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:5
15.10.2022 16:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:1
22.10.2022 16:00 13 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:2
26.10.2022 16:00 14 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 3:2
29.10.2022 16:00 15 кръг Г Сокол (Марково) 2:3
05.11.2022 14:30 16 кръг Д Несебър (Несебър) 0:1
13.11.2022 14:30 17 кръг Г Саяна (Хасково) 0:4
19.11.2022 14:30 18 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
30.11.2022 14:30 19 кръг Г Гигант (Съединение) 1:3
- 20 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 21 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 23 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 24 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 26 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 27 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 29 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 30 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 31 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 32 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 33 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 34 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 35 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 36 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 37 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 38 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Атлетик (Куклен) 19 7 3 9 22:33 24
14 Левски (Карлово) 19 6 4 9 16:24 22
15 Димитровград 1947 (Димитровград) 19 6 1 12 24:32 19
16 Борислав 2009 (Първомай) 19 5 2 12 19:46 17
17 ФК Сливен (Сливен) 19 4 3 12 30:49 15
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Първи кръг
10.08.2022 18:00 - Д Хеброс 1921 (Харманли) 4:1
Област Хасково / Финал
24.08.2022 18:00 - Г Саяна (Хасково) 0:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 17:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 2:2
16.07.2022 18:00 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:1
23.07.2022 18:30 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
29.07.2022 18:30 - Г Розова долина (Казанлък) 0:2

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2022 11:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
19.09.2022 17:00 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
12.10.2022 16:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:3
03.10.2022 16:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
отложен 5 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
17.10.2022 16:00 6 кръг Д Сокол (Марково) 3:1
23.10.2022 11:00 7 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:0
01.11.2022 13:00 8 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 5:0
08.11.2022 11:00 9 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 0:3
- 10 кръг
почива
21.11.2022 14:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2
27.11.2022 12:00 12 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 5:0
14.09.2022 10:00 13 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:2
- 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 20 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 21 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 22 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) -:-
- 26 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Арсенал 2000 (Казанлък) 12 8 0 4 31:14 24
4 Спартак 1947 (Пловдив) 11 7 0 4 35:18 21
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 11 6 1 4 26:16 19
6 Локомотив 1926 (Пловдив) 7 5 1 1 21:11 16
7 Сокол (Марково) 11 5 0 6 28:23 15

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
22.09.2022 15:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 2:2
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
27.10.2022 16:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:4

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2022 15:00 1 кръг Г Овощник (Овощник) 4:0
22.09.2022 15:00 2 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 6:0
29.09.2022 15:00 3 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 6:0
06.10.2022 15:00 4 кръг Г Ботев (Гълъбово) 10:0
13.10.2022 15:00 5 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 11:0
отложен 6 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
29.10.2022 09:30 7 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:1
03.11.2022 15:00 8 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
10.11.2022 15:00 9 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 2:0
17.11.2022 15:00 10 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 1:1
отложен 11 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 12 кръг Д Овощник (Овощник) -:-
- 13 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) -:-
- 14 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 15 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 18 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 20 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 21 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 22 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арена (Ямбол) 8 7 1 0 26:6 22
2 Локомотив (Стара Загора) 10 7 1 2 32:14 22
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 8 6 2 0 33:3 20
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 10 6 1 3 35:14 19
5 Саяна (Хасково) 7 6 0 1 41:5 18

Димитровград 1947 (Димитровград)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 10:00 1 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 0:6
отложен 2 кръг Д Саяна II (Хасково) -:-
отложен 3 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
01.10.2022 10:00 4 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) 8:0
08.10.2022 10:00 5 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 0:2
- 6 кръг
почива
22.10.2022 10:00 7 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 4:3
29.10.2022 10:00 8 кръг Г Верея II (Стара Загора) 5:1
05.11.2022 10:00 9 кръг Д Ботев (Гълъбово) 1:1
13.11.2022 10:00 10 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 2:5
19.11.2022 10:00 11 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) 1:1
26.11.2022 10:00 12 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 6:1
03.12.2022 10:00 13 кръг Д Минерал (Ягода) 1:1
11.12.2022 10:00 14 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
04.03.2023 10:00 15 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
11.03.2023 10:00 16 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
18.03.2023 10:00 17 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
25.03.2023 10:00 18 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
01.04.2023 10:00 19 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 20 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 21 кръг Г Саяна II (Хасково) -:-
- 22 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 23 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 24 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Г Розова долина II (Казанлък) -:-
- 27 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
- 28 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 29 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
- 30 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 31 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 32 кръг Г Минерал (Ягода) -:-
- 33 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 34 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 35 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 36 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 37 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 38 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Арсенал 2000 (Казанлък) 12 5 1 6 22:27 16
9 Миньор 2022 (Раднево) 12 4 4 4 16:18 16
10 Димитровград 1947 (Димитровград) 10 4 3 3 28:21 15
11 Саяна (Хасково) 10 4 1 5 26:18 13
12 Загорец (Нова Загора) 12 4 0 8 13:30 12

Димитровград 1947 (Димитровград)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
17.09.2022 11:30 2 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:7
24.09.2022 11:30 3 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:6
01.10.2022 11:30 4 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) 0:2
08.10.2022 11:30 5 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 2:0
- 6 кръг
почива
22.10.2022 11:30 7 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 1:2
29.10.2022 11:30 8 кръг Г Шампион (Ямбол) 1:4
05.11.2022 11:30 9 кръг Д Харманли 04 (Харманли) 0:1
12.11.2022 11:30 10 кръг Г Арена (Ямбол) 2:6
19.11.2022 11:30 11 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:1
26.11.2022 11:30 12 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:4
отложен 13 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 14 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 15 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 16 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 17 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 18 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Розова долина II (Казанлък) -:-
- 21 кръг Д Шампион (Ямбол) -:-
- 22 кръг Г Харманли 04 (Харманли) -:-
- 23 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 24 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 25 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Харманли 04 (Харманли) 11 4 1 6 21:24 13
10 Свиленград 1921 (Свиленград) 12 3 1 8 36:52 10
11 Димитровград 1947 (Димитровград) 10 2 0 8 12:33 6
12 Чирпан 1929 (Чирпан) 11 1 0 10 4:51 3
13 Арсенал 2000 (Казанлък) 11 0 0 11 4:91 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 2.373 73
октомври 2019 6.116 75
септември 2019 7.159 74
август 2019 5.555 80
май 2019 4.706 90
април 2019 8.018 69
март 2019 6.899 76
ноември 2018 5.243 89
октомври 2018 7.457 72
септември 2018 8.997 68
май 2018 9.597 54
април 2018 14.492 40
март 2018 11.845 50
ноември 2017 4.824 84
октомври 2017 4.183 85
септември 2017 10.553 56
август 2017 8.808 67
май 2017 3.593 86
април 2017 14.767 39
март 2017 7.774 69
ноември 2016 11.765 51
октомври 2016 5.836 78
септември 2016 11.204 55
август 2016 3.627 87
май 2016 5.429 75
април 2016 8.536 58
март 2016 11.329 44
ноември 2015 9.930 54
октомври 2015 13.111 37
август 2015 9.575 52
май 2015 13.625 36
април 2015 11.758 46
март 2015 11.700 45
декември 2014 9.921 56
октомври 2014 11.070 46
септември 2014 9.524 54
май 2014 13.048 45
април 2014 4.499 81
март 2014 11.146 47
ноември 2013 12.792 56
септември 2013 5.200 81
август 2013 8.219 69
май 2013 5.509 73
април 2013 5.072 79
март 2013 7.713 70
ноември 2012 10.363 64
октомври 2012 17.251 31
септември 2012 11.555 53
май 2012 14.431 39
април 2012 10.940 58
март 2012 9.129 67
ноември 2011 14.134 54
октомври 2011 7.378 82
септември 2011 13.057 58
август 2011 11.362 57
май 2011 6.796 87
април 2011 15.232 39
март 2011 12.369 53
ноември 2010 9.509 77
октомври 2010 10.646 70
септември 2010 12.093 63
август 2010 6.525 96
всички

Интернет страници