Саяна (Хасково)

BGSupporters форум

Саяна (Хасково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:30 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
14.08.2022 18:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:3
28.08.2022 18:00 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:0
04.09.2022 17:00 5 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:0
11.09.2022 17:00 6 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:2
17.09.2022 17:00 7 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:0
09.11.2022 14:30 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:1
28.09.2022 17:00 9 кръг Г Карнобат (Карнобат) 4:0
04.10.2022 16:00 10 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
09.10.2022 16:00 11 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 3:2
16.10.2022 16:00 12 кръг Д Сокол (Марково) 4:1
22.10.2022 16:00 13 кръг Г Несебър (Несебър) 0:1
26.10.2022 16:00 14 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
30.10.2022 14:30 15 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:2
05.11.2022 14:30 16 кръг Г Гигант (Съединение) 1:0
13.11.2022 14:30 17 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
19.11.2022 14:30 18 кръг Г Берое II (Стара Загора) 3:1
27.11.2022 14:30 19 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
- 20 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 23 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 26 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 27 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 28 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 29 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 30 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 31 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 32 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 33 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 34 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 35 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 36 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 37 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
- 38 кръг Г Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черноморец 1919 (Бургас) 19 10 8 1 43:10 38
5 Розова долина (Казанлък) 19 11 3 5 35:14 36
6 Саяна (Хасково) 19 10 5 4 39:16 35
7 Загорец (Нова Загора) 19 9 7 3 28:8 34
8 Родопа Смолян (Смолян) 19 10 3 6 29:25 33
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.09.2022 16:00 - Д Дунав от Русе (Русе) 1:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Първи кръг
- -
почива
Област Хасково / Финал
24.08.2022 18:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
- -
почива
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2022 18:00 - Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
09.07.2022 18:00 - Г Созопол (Созопол) 1:6
16.07.2022 18:00 - Д Локомотив (Г.Оряховица) 2:2
23.07.2022 10:00 - Г Розова долина (Казанлък) 2:1
30.07.2022 18:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 7:0

Саяна II (Хасково)

"А" ОГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 17:00 1 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:4
01.10.2022 16:00 2 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) 3:1
18.09.2022 17:00 3 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 2:4
24.09.2022 16:00 4 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 0:5
03.12.2022 14:00 5 кръг Д Герганин извор (Бисер) 6:1
08.10.2022 16:00 6 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 1:1
15.10.2022 16:00 7 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) 0:4
23.10.2022 16:00 8 кръг Г Раковски 1923 (Ивайловград) 1:0
29.10.2022 16:00 9 кръг Д Любимец 2018 (Любимец) 0:2
06.11.2022 14:30 10 кръг Г Марица (Симеоновград) 5:2
12.11.2022 14:30 11 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 0:1
20.11.2022 14:30 12 кръг Г Топлика (Минерални бани) анл.
26.11.2022 14:30 13 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) 0:4
- 14 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 15 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 16 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 17 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) -:-
- 18 кръг Г Герганин извор (Бисер) -:-
- 19 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) -:-
- 20 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) -:-
- 21 кръг Д Раковски 1923 (Ивайловград) -:-
- 22 кръг Г Любимец 2018 (Любимец) -:-
- 23 кръг Д Марица (Симеоновград) -:-
- 24 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФК Хасково 1922 (Хасково) 12 5 1 6 22:22 16
9 Марица (Симеоновград) 12 4 3 5 30:31 15
10 Саяна II (Хасково) 12 4 1 7 18:29 13
11 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 12 2 1 9 11:33 7
12 Герганин извор (Бисер) 12 2 0 10 10:45 6

Саяна (Хасково)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2022 15:00 1 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 4:1
отложен 2 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
29.09.2022 15:00 3 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 3:0
01.12.2022 15:00 4 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
13.10.2022 15:00 5 кръг Г Овощник (Овощник) 6:0
отложен 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
27.10.2022 15:00 7 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:2
03.11.2022 15:00 8 кръг Д Ботев (Гълъбово) 7:2
10.11.2022 15:00 9 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 3:0
17.11.2022 15:00 10 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 10:0
24.11.2022 15:00 11 кръг Д Верея (Стара Загора) 10:0
- 12 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 13 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 14 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 15 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
- 16 кръг Д Овощник (Овощник) -:-
- 17 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 18 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) -:-
- 22 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 8 6 2 0 33:3 20
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 10 6 1 3 35:14 19
5 Саяна (Хасково) 7 6 0 1 41:5 18
6 Бригада 2010 (Димитровград) 9 4 2 3 16:18 14
7 Чирпан 1929 (Чирпан) 10 4 2 4 32:13 14

Саяна (Хасково)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Първи кръг
- -
почива
Област Хасково / Финал
22.09.2022 10:00 - Д Бригада 2010 (Димитровград) 1:2

Саяна (Хасково)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:00 1 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) 10:0
17.09.2022 10:00 2 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 5:1
отложен 3 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
01.10.2022 10:00 4 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 0:2
отложен 5 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
15.10.2022 10:00 6 кръг Г Ботев (Гълъбово) 1:1
отложен 7 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
29.10.2022 10:00 8 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) 0:2
05.11.2022 10:00 9 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
12.11.2022 10:00 10 кръг Г Минерал (Ягода) 0:4
19.11.2022 10:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 6:2
26.11.2022 10:00 12 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
03.12.2022 11:00 13 кръг Д Арена (Ямбол) 1:3
10.12.2022 10:00 14 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
04.03.2023 10:00 15 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
11.03.2023 10:00 16 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
18.03.2023 10:00 17 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
25.03.2023 10:00 18 кръг Г Саяна II (Хасково) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 21 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 22 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 23 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
- 24 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
- 25 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
- 26 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
- 27 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 28 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 29 кръг Д Минерал (Ягода) -:-
- 30 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 31 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 32 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
- 33 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 34 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 35 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 36 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 37 кръг Д Саяна II (Хасково) -:-
- 38 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Миньор 2022 (Раднево) 12 4 4 4 16:18 16
10 Димитровград 1947 (Димитровград) 10 4 3 3 28:21 15
11 Саяна (Хасково) 10 4 1 5 26:18 13
12 Загорец (Нова Загора) 12 4 0 8 13:30 12
13 Минерал (Ягода) 11 3 3 5 18:25 12

Саяна II (Хасково)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:00 1 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 0:1
отложен 2 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
24.09.2022 10:00 3 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 4:1
отложен 4 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
08.10.2022 10:00 5 кръг Д Ботев (Гълъбово) 4:2
16.10.2022 10:00 6 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 0:5
22.10.2022 10:00 7 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) 4:0
29.10.2022 10:00 8 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7:1
05.11.2022 10:00 9 кръг Д Минерал (Ягода) 5:2
12.11.2022 10:00 10 кръг Г Загорец (Нова Загора) 7:0
19.11.2022 10:00 11 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:1
26.11.2022 10:00 12 кръг Г Арена (Ямбол) 2:2
отложен 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
10.12.2022 10:00 14 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
04.03.2023 10:00 15 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
12.03.2023 10:00 16 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 17 кръг
почива
25.03.2023 10:00 18 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
01.04.2023 10:00 19 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 20 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 21 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 22 кръг Г Розова долина II (Казанлък) -:-
- 23 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 25 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
- 26 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 27 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 28 кръг Г Минерал (Ягода) -:-
- 29 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 30 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 31 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 32 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 33 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 34 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 35 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 36 кръг
почива
- 37 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 38 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Розова долина (Казанлък) 9 8 0 1 25:6 24
5 Сините камъни 2022 II (Сливен) 9 7 1 1 37:12 22
6 Саяна II (Хасково) 10 7 1 2 37:15 22
7 Чирпан 1929 (Чирпан) 11 5 3 3 14:15 18
8 Арсенал 2000 (Казанлък) 12 5 1 6 22:27 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници