Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

В
24.04.2001 (22 г.)
В
14.01.1992 (32 г.)
В
21.03.1994 (29 г.)
В
04.02.1999 (25 г.)
Зд
26.10.1993 (30 г.)
Зц
11.01.1989 (35 г.)
Зц
19.09.1999 (24 г.)
Зц
15.02.2005 (19 г.)
Зц
02.01.2003 (21 г.)
Зц
19.04.1997 (26 г.)
Зл
28.02.2001 (22 г.)
Зл
23.04.1997 (26 г.)
Хо
05.01.1998 (26 г.)
Хо
23.08.2003 (20 г.)
Хо
22.09.1999 (24 г.)
Хо
06.04.2006 (17 г.)
Ха
29.04.1995 (28 г.)
Ха
15.11.1994 (29 г.)
Кд
16.04.1999 (24 г.)
Кд
12.11.2001 (22 г.)
Кд
15.06.2006 (17 г.)
Кл
05.01.1999 (25 г.)
Кл
17.08.1991 (32 г.)
Кл
28.10.1997 (26 г.)
Н
27.11.1998 (25 г.)
Н
08.05.2006 (17 г.)
треньори:
Т
10.07.1981 (42 г.)
напуснали:
Зц
04.05.1996 (27 г.)
Зд
17.10.2003 (20 г.)
Н
23.04.2000 (23 г.)
Хц
29.04.1995 (28 г.)
Кд
14.03.1998 (25 г.)

Арда 1924 (Кърджали)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
10.07.2022 21:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:3 Диема спорт
18.07.2022 20:45 2 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
23.07.2022 21:00 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:0 Диема спорт
01.08.2022 20:30 4 кръг Д Септември (София) 3:2 Диема спорт
08.08.2022 20:45 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Диема спорт
13.08.2022 18:45 6 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1 Диема спорт
20.08.2022 18:00 7 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:1 Диема спорт
27.08.2022 18:40 8 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0 Диема спорт
05.09.2022 20:00 9 кръг Г Левски (София) 0:2 Диема спорт
12.09.2022 17:30 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0 Диема спорт
18.09.2022 19:45 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 Диема спорт
29.09.2022 20:15 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0 Диема спорт
09.10.2022 17:45 13 кръг Г Ботев (Враца) 0:0 Диема спорт
14.10.2022 19:45 14 кръг Г Черно море (Варна) 1:1 Диема спорт
21.10.2022 19:45 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:2 Диема спорт
28.10.2022 18:30 16 кръг Д ЦСКА (София) 1:3 Диема спорт
05.11.2022 17:30 17 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2 Диема спорт
12.11.2022 12:30 18 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1 Диема спорт
12.02.2023 12:00 19 кръг Г Септември (София) 1:0 Диема спорт
17.02.2023 17:30 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 5:0 Диема спорт
25.02.2023 12:30 21 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1 Диема спорт
06.03.2023 17:30 22 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0 Диема спорт
12.03.2023 12:00 23 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1 Диема спорт
19.03.2023 14:30 24 кръг Д Левски (София) 0:3 Диема спорт
10.04.2023 17:30 25 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1 Диема спорт
14.04.2023 18:00 26 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 Диема спорт
22.04.2023 16:45 27 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0 Диема спорт
29.04.2023 17:30 28 кръг Д Ботев (Враца) 1:1 Диема спорт
03.05.2023 18:15 29 кръг Д Черно море (Варна) 2:2 Диема спорт
06.05.2023 17:30 30 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:1 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив 1926 (Пловдив) 30 14 8 8 33:28 50
7 Славия 1913 (София) 30 15 4 11 31:27 49
8 Арда 1924 (Кърджали) 30 11 9 10 33:32 42
9 Локомотив София 1929 (София) 30 10 8 12 32:38 38
10 Ботев (Пловдив) 30 9 5 16 38:40 32
Втора фаза / Втора група
14.05.2023 17:45 31 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:0 Диема спорт
19.05.2023 17:00 32 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0 Диема спорт
23.05.2023 20:00 33 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1 Диема спорт
29.05.2023 17:30 34 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:1 Диема спорт
01.06.2023 20:00 35 кръг Д Славия 1913 (София) 3:2 Диема спорт
06.06.2023 19:30 36 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:0 Диема спорт 2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Арда 1924 (Кърджали) 36 16 10 10 47:36 58
8 Славия 1913 (София) 36 17 7 12 37:31 58
9 Локомотив София 1929 (София) 36 11 9 16 37:49 42
10 Ботев (Пловдив) 36 10 6 20 41:49 36
Бараж за Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
11.06.2023 19:00 - Г Левски (София) 0:2 Диема спорт
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.11.2022 13:30 - Г Дунав от Русе (Русе) 2:1
Втори кръг (1/8 финали)
26.11.2022 13:30 - Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
Трети кръг (1/4 финали)
05.04.2023 18:30 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.06.2022 17:30 - Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
18.06.2022 18:30 - Д Созопол (Созопол) 3:0
22.06.2022 11:00 - Д Септември (София) 2:0
27.06.2022 18:00 - Г Славия 1913 (София) 0:1
29.06.2022 18:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
02.07.2022 18:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 7:0
24.09.2022 16:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
14.01.2023 13:30 - Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
19.01.2023 14:30 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 5:0
25.01.2023 13:00 - Д Аланияспор /юн.ст/ (Алания, Тур) 4:0
29.01.2023 10:00 - Д Заря (Луганск, Украйна, 1) 2:1
02.02.2023 15:00 - Д Динамо (Москва, Русия, 1) 1:3
03.02.2023 15:30 - Д Вендсюсел (Хьоринг, Дания, 2) 1:2
25.03.2023 14:00 - Д Крумовград (Крумовград) 3:0

Арда 1924 II (Кърджали)

Баражи за Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
03.06.2023 18:00 - Д Априлец 2017 (Бояджик) 4:1
Втори кръг
07.06.2023 18:00 - Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:3
Трети кръг
11.06.2023 15:00 - Д Овощник (Овощник) 6:1
"А" ОГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 17:00 1 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 3:2
10.09.2022 17:00 2 кръг Д Топлика (Минерални бани) 3:0
18.09.2022 17:00 3 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) 0:3
25.09.2022 16:00 4 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 5:0
03.12.2022 14:00 5 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) 4:1
09.10.2022 16:00 6 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 6:1
15.10.2022 16:00 7 кръг Г Саяна II (Хасково) 4:0
23.10.2022 16:00 8 кръг Д Герганин извор (Бисер) 3:0
30.10.2022 14:30 9 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 2:1
17.11.2022 15:00 10 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 4:1
13.11.2022 14:30 11 кръг Д Раковски 1923 (Ивайловград) 8:2
20.11.2022 14:30 12 кръг Г Любимец 2018 (Любимец) 1:0
27.11.2022 14:30 13 кръг Д Марица (Симеоновград) 4:1
26.02.2023 14:30 14 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 0:4
- 15 кръг
почива
12.03.2023 15:00 16 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) 1:1
18.03.2023 15:00 17 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
26.03.2023 15:00 18 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) 8:0
09.04.2023 17:00 19 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 2:3
13.04.2023 17:00 20 кръг Д Саяна II (Хасково) 2:0
22.04.2023 17:00 21 кръг Г Герганин извор (Бисер) 3:0
30.04.2023 17:00 22 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) 6:0
07.05.2023 15:00 23 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 0:4
13.05.2023 15:00 24 кръг Г Раковски 1923 (Ивайловград) 2:1
21.05.2023 14:00 25 кръг Д Любимец 2018 (Любимец) 6:0
27.05.2023 18:00 26 кръг Г Марица (Симеоновград) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Любимец 2000 (Любимец) 24 22 2 0 97:13 68
2 Арда 1924 II (Кърджали) 24 18 1 5 76:29 55
3 ОФК Хасково (Хасково) 24 16 3 5 72:48 51
4 ФК Свиленград (Свиленград) 24 15 3 6 81:39 48
5 Хеброс 1921 (Харманли) 24 13 3 8 48:47 42

Арда 1924 (Кърджали)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.11.2022 13:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
20.09.2022 12:00 2 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 2:1
27.09.2022 17:00 3 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
03.10.2022 16:00 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
10.12.2022 12:00 5 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
03.11.2022 13:00 6 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 0:5
- 7 кръг
почива
30.10.2022 10:30 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
07.11.2022 14:00 9 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 3:1
11.11.2022 14:00 10 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:2
22.11.2022 14:00 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:3
16.05.2023 11:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:8
06.12.2022 14:00 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
08.03.2023 14:00 14 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0
14.03.2023 15:00 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
20.03.2023 13:00 16 кръг Г Сокол (Марково) 0:1
28.03.2023 15:00 17 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
03.04.2023 16:00 18 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
11.04.2023 13:00 19 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 5:0
18.04.2023 15:00 20 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) анл.
22.04.2023 16:00 21 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
26.04.2023 16:00 22 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 3:0
08.05.2023 17:00 23 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
10.05.2023 16:00 24 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
23.05.2023 17:00 25 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
28.05.2023 14:00 26 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 24 15 1 8 55:35 46
6 Арсенал 2000 (Казанлък) 24 13 1 10 49:31 40
7 Арда 1924 (Кърджали) 24 11 1 12 37:41 34
8 Сокол (Марково) 24 10 1 13 43:40 31
9 Верея (Стара Загора) 24 9 0 15 47:64 27

Арда 1924 (Кърджали)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
22.09.2022 15:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2

Арда 1924 (Кърджали)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2022 11:30 1 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2
01.09.2022 11:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
11.09.2022 15:00 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:1
16.09.2022 16:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:3
25.09.2022 14:00 5 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:1
01.10.2022 13:00 6 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 1:3
08.10.2022 10:00 7 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 1:2
16.10.2022 11:00 8 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:0
19.10.2022 14:00 9 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 10:0
22.10.2022 10:00 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 6:1
27.10.2022 13:00 11 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
05.11.2022 12:00 12 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 3:0
09.11.2022 12:00 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
14.11.2022 13:00 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
20.11.2022 13:00 15 кръг Д Звезденбург (Бургас) 1:1
25.11.2022 12:00 16 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:0
- 17 кръг
почива
27.05.2023 12:00 18 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:2
25.02.2023 12:00 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
02.03.2023 14:00 20 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:1
11.03.2023 10:30 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
16.03.2023 14:00 22 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:1
23.03.2023 14:00 23 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 6:0
01.04.2023 12:00 24 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:0
06.04.2023 14:00 25 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:2
08.04.2023 12:00 26 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
14.04.2023 14:00 27 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
22.04.2023 14:00 28 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
29.04.2023 11:30 29 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 4:1
02.05.2023 15:00 30 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:2
06.05.2023 13:00 31 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
13.05.2023 12:00 32 кръг Г Звезденбург (Бургас) 1:1
18.05.2023 16:00 33 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 3:0
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Нефтохимик 1962 (Бургас) 32 18 5 9 69:58 59
8 Берое (Стара Загора) 32 18 4 10 73:35 58
9 Арда 1924 (Кърджали) 32 16 8 8 67:33 56
10 Звезденбург (Бургас) 32 13 5 14 72:63 44
11 Пловдив сити (Пловдив) 32 13 3 16 56:59 42

Арда 1924 (Кърджали)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
28.09.2022 16:00 - Д Бригада 2010 (Димитровград) 4:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
05.10.2022 16:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Пловдив - Зонална група (U15)
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2022 09:45 1 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0
03.09.2022 11:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
11.09.2022 17:00 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:0
17.09.2022 11:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:3
24.09.2022 11:00 5 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) 2:0
30.09.2022 12:00 6 кръг Г Левски (Паталеница) 13:0
08.10.2022 12:00 7 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 2:0
15.10.2022 14:00 8 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 6:0
19.10.2022 12:00 9 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
22.10.2022 12:00 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:0
29.10.2022 11:00 11 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 5:1
04.11.2022 14:00 12 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 6:2
23.05.2023 15:00 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:0
12.11.2022 13:00 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 6:2
19.11.2022 11:00 15 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:1
25.11.2022 10:30 16 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 7:2
03.12.2022 10:30 17 кръг Д Орлета (Пазарджик) 4:0
25.03.2023 14:30 18 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:0
25.02.2023 14:00 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
04.03.2023 12:00 20 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:0
11.03.2023 10:00 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:0
18.03.2023 11:00 22 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) 5:0
25.03.2023 10:00 23 кръг Д Левски (Паталеница) 3:0
01.04.2023 14:00 24 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 3:1
05.04.2023 13:00 25 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) 3:0
08.04.2023 12:00 26 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:0
14.04.2023 12:00 27 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 4:1
22.04.2023 12:00 28 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 3:0
29.04.2023 13:30 29 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 5:0
02.05.2023 17:00 30 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:0
06.05.2023 11:00 31 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
14.05.2023 11:00 32 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:0
20.05.2023 12:00 33 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 3:0
27.05.2023 11:00 34 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 34 27 4 3 102:25 85
2 Арда 1924 (Кърджали) 34 27 4 3 111:16 85
3 Марица 1921 (Пловдив) 34 23 9 2 101:25 78
4 Ботев (Пловдив) 34 21 4 9 82:34 67
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 34 21 4 9 80:40 67

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
26.10.2022 14:00 1-ви мач Г Левски (София) 0:7
09.11.2022 10:30 реванш Д Левски (София) 0:3
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
14.09.2022 16:00 - Д ФК Хасково 1922 (Хасково) 8:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
29.09.2022 16:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.10.2022 11:00 1 кръг Г Боровец 2014 (Кърджали) анл.
15.10.2022 11:00 2 кръг Г Раковски 1923 (Ивайловград) анл.
22.10.2022 11:00 3 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) анл.
29.10.2022 11:00 4 кръг Г Крумовград (Крумовград) анл.
05.11.2022 11:00 5 кръг Д ФК Върбица (Бенковски) анл.
12.11.2022 10:30 6 кръг Д Боровец 2014 (Кърджали) анл.
19.11.2022 10:30 7 кръг Д Раковски 1923 (Ивайловград) анл.
19.11.2022 10:30 8 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) анл.
26.11.2022 10:30 9 кръг Д Крумовград (Крумовград) анл.
03.12.2022 10:30 10 кръг Г ФК Върбица (Бенковски) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Боровец 2014 (Кърджали) 5 2 2 1 10:6 8
2 ФК Вихър 1965 (Златоград) 6 2 2 2 10:6 8
4 ФК Върбица (Бенковски) 6 0 0 6 5:26 0
- Раковски 1923 (Ивайловград) 1 0 1 0 3:3 -
- Арда 1924 (Кърджали) - 0 0 0 0:0 -

Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2022 14:00 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 6:1
01.10.2022 13:00 2 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
08.10.2022 13:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 9:1
09.10.2022 14:00 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:1
16.10.2022 11:00 5 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 1:6
22.10.2022 14:00 6 кръг Г Кронос 2016 II (Пловдив) 6:3
23.10.2022 14:00 7 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 5:3
30.10.2022 14:00 8 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 8:2
06.11.2022 13:00 9 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:1
12.11.2022 12:00 10 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:4
13.11.2022 13:00 11 кръг Д Орлета (Пазарджик) 6:1
19.03.2023 11:00 12 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:3
26.03.2023 12:00 13 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 8:5
09.04.2023 12:00 14 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 6:4
23.04.2023 12:00 15 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 3:4
30.04.2023 12:00 16 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:0
07.05.2023 12:00 17 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:3
- 18 кръг
почива
21.05.2023 11:00 19 кръг Д Юнайтед (Пловдив) анл.
28.05.2023 11:00 20 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 (Кърджали) 17 13 1 3 84:42 40
2 Кронос 2016 (Пловдив) 18 13 0 5 106:59 39
3 Орлета (Пазарджик) 18 11 1 6 75:50 34
4 Шипка 2018 (Асеновград) 17 10 1 6 55:32 31
5 ФА Карлово (Карлово) 11 7 2 2 48:22 23

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Арда 1924 (Кърджали)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:04 сезона
"Б" група:31 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници